Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (185. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonla çok konuşuyorsanız az ekran süresi alabilirsiniz.Onun dışında bazı kişilerde telefon bekleme modunda iken şarj düşüşü oluyor.Buna gps yada bazı programlar neden oluyor olabilir.Ben de 2 gün yaşadım ama ne sebep oldu bilmiyorum.
  • Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    Günlük yaptığım telefon görüşmeleri yarım saat 45 dk yı bile geçmez 1 ay öncesine kadar sabahları evden %20/25 şarjla kafam rahat akşama her türlü yeter diye çıkardım. Şimdi ise aynı seviyelerdeyken öğleden sonra %5 civarı şarjım kalıyo zamanla batarya ömür mü kaybetti acaba demiyor değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonumun interneti duzgun calismiyor instagramda fotograf felan yukluyor ama nedense chrome a girdigimde sayfayi yuklemiyor soyle bir hata aliyorum ne yapabilirim

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    Başka uygulamalar ile de android sistem dosyalarını görebilirsiniz ama değişiklik yapmak için cihazı rootlamak gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ya dönmek için. Root fln gerek yok 98.sayfada bir arkadaş bu konu ile ilgili dosya uptade etmişti sayfaya, oradan indirip PC üzerinden telefonu bağlayıp gereken işlemleri yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar.

185 sayfa tum yazilari okudum.

1) Ancak, whatsapp'in kafasina gore uyku moduna gecip mesaj bildirimi vermeyip mesajlari sadece whatsapp'a girince gosterme sorununun cozumunu bulamadim.

2) Ana uygulamalar bolumunde simgeleri klasor altinda toplayamiyorum. S6 daki gibi yukarda duzenle secenegi yok.

3) Olmayan not defteri icin ne yapabilirim?

4) Bir de telefonu hizli degil de normal hizda sarj etmek icin bir secenek var mi? Surekli iki yildirim isareti ile hizli sarj ediyor. Pil erken olsun istemiyorum.

Hazir yazmisken kisa deneyimlerimi de ileteyim;

Sarj suresi efsane. Ben oyun falan oynamam. Sadece yogun whatsapp, yogun telefon gorusmesi, biraz twitter ve instagram kullanirim. Net 4 gun sarj etmiyorum.

Kamera s6 edge'den sonra tatmin edici degil.

Android kullanilabilirligi de s6 edge'den sonra uzucu.

Sanal tuslari yok edip her seyi home tusundan idare etmek guzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekarburak -- 24 Haziran 2017; 13:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekarburak

Merhaba arkadaslar.

185 sayfa tum yazilari okudum.

1) Ancak, whatsapp'in kafasina gore uyku moduna gecip mesaj bildirimi vermeyip mesajlari sadece whatsapp'a girince gosterme sorununun cozumunu bulamadim.

2) Ana uygulamalar bolumunde simgeleri klasor altinda toplayamiyorum. S6 daki gibi yukarda duzenle secenegi yok.

3) Olmayan not defteri icin ne yapabilirim?

4) Bir de telefonu hizli degil de normal hizda sarj etmek icin bir secenek var mi? Surekli iki yildirim isareti ile hizli sarj ediyor. Pil erken olsun istemiyorum.

Hazir yazmisken kisa deneyimlerimi de ileteyim;

Sarj suresi efsane. Ben oyun falan oynamam. Sadece yogun whatsapp, yogun telefon gorusmesi, biraz twitter ve instagram kullanirim. Net 4 gun sarj etmiyorum.

Kamera s6 edge'den sonra tatmin edici degil.

Android kullanilabilirligi de s6 edge'den sonra uzucu.

Sanal tuslari yok edip her seyi home tusundan idare etmek guzel.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Senin 1. Soruda sorduğun uykudayken mesaj gelmeme sorununu ben bu şekilde çözdüm hatta weather and clock widget uygulamasında da bu ayarı kapatmadığım için saat hep sabit kalıyor ve değişmiyordu bi de bu şekilde denemeni tavsiye ederim

• cakals kullanıcısına yanıt
    WhatsApp sorununu nasil cozdugunu anlayamadim. Hangi uygulamayi arka palanda aciyorsun....

• Arkadaşlar daha üst seviye bir cihaza geçtiğim için Lenovo P2 cihazımı satışa çıkarttım, isteyen profilimden ikinci el bölümünde ki ilanıma bakabilir.
  • selimmiles S kullanıcısına yanıt
    Wp ın ayarını gönderdiğim fotoğraftaki gibi yapıp denermisin acaba %100 olacağını düşünüyorum diğer durumda iken yani tik i yeşil yapıp denedim bana da mesaj gelmedi ancak wp a girdiğim vakit mesajlar geldi sonrasında otomatik başlatmaya izin ver dediğimde kesintisiz her türlü mesaj geldi.

• Cakals cok tesekkurler. Ancak zaten dedigin durumda ayar. Dun gun boyu sorun olmadi. Dun gece uyudum. Bu sabah kalktigimda hic mesaj yoktu. Wp girince mesajlar geldi. Uyku kipi var ya isigi daha da kisiyor. Onu acmistim. Onla mi alakali acaba?
  • Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

anormal bir durum varmidir acaba wifi ile aldığım süre sarjdan yeni cikarmiştim yuzde 3 parlaklik ile ev ortamında. wp facebook instgramda gezindim

C.RONALDO hocam sizi etiketlememin sebebi hep ilgilendiğiniz için sorun yoktur umarim :)

• bekarburak B kullanıcısına yanıt
    Böyle de olmadıysa eğer deneme yanılma ile bulman gerekli gibi duruyor dostum

• Arkadaşlar, cihazda 2.5d ekran var mı? Kimi yerde var yok deniyor....

• D_I_C kullanıcısına yanıt
    var.
  • Kulaklıkla ses kalitesi ve yüksekliği nasıl arkadaşlar?
    Ses yüksekliği konusunda bazı telefonlarda sıkıntı olabiliyormuş ama ses kalitesinde durum nasıl? Bir ZTE Axon 7 değildir elbette ama... ?
  • Depresifadam kullanıcısına yanıt
    estağfurullah. anormal bir durum yok benzer süreleri bende görüyorum. sonrasında dikkat edersen 98 den 97ye biraz daha hızlı düşüyor vs vs. ilk yüzde 1-5 lik kısımda tutarsızlıklar olabiliyor.

• selimmiles S kullanıcısına yanıt
    Saydıklarınizdan hiç bir sorun ile karşılaşmadım video kayıt olsun ses olsun her şey normal şekilde telefonu vatandan aldım. Şuana dek saydıklarınizin hiç birisini yaşamadım

• Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

anladım şuan bu durumda yer yer mobil veri açıktı.

yarim saatde %1 düşünce tirstim biraz teşekkür ederim

• Samsung Note 3 kullaniyorum. Is icin urun resimleri cekmem gerekiyor bazen ve Note 3 yeterli geliyordu. Pil ve ses yanki sorunu yuzunden degistirmeyi dusunuyorum.

Lenovo P2 nin kamerasi ayni veya daha iyi ise almak istiyorum. Ikisini de kullanan var mi acaba? Sanatsal resimler cekmem. Urun resmi ve gunluk aile resimleri sadece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crusht -- 26 Haziran 2017; 9:6:43 >
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.