Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar bu aletin garantisini hangi siteden sorguluyoruz, aradım bulamadım. Lenovo laptop için garanti yazdığımda google a hemen gelmişti lenovo telefon için bulamadım.
  • caner çiftci C kullanıcısına yanıt
    Wps office veya Polaris office kullanabilirsin dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_cooler_king kullanıcısına yanıt
    Lenovo help programı mevcut telefonda onun üzerinden sorgulayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: methcnnbs

Lenovo help programı mevcut telefonda onun üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Teşekkürler lenovo companion var uygulama olarak lenovo help i göremedim? ayrıca bir de simdeki numaraları içe aktar dediğimde hiç bir numaarayı görmüyor nasıl etsek acaba.
  • Bataryası yüksek cihaz arıyordum lenovo p2 yi gördüm. Yaklaşık 10 sayfa kadar yorum okudum herkes bir sorundan şikayetçi. Videolarında beğendiğim telefondan buradaki yorumları okuyunca soğudum. 400 lira daha pahalı olup bataryası daha düşük olan ama daha kaliteli moto z play veya samsung a7 ye bakacam. Casper via a1 plus ta 5k bataryası var ama onuda almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Temmuz 2017; 11:13:44 >
  • https://youtu.be/wvacA2QwHnU

Video da ses sorunu lütfen yardımcı olur musunuz

Merhaba arkadaşlar sayfada yorum olmuş mu bulamadım telefondan girdiğim için video ses sorunu benim gibi olup çözen varmı acaba ?

???????????????

• Serdarkoroglu S kullanıcısına yanıt
    Kronik sorun çözüm yok

• Telefon tus kilidine girince whatsapp mesajlar gelmiyoe. Tum ayarlari yaptim cozemedim. Bazen telefon cekmemesi olayini da yapiyor. Tus kiidijni acinca sms geliyo su kisi aradi diyr. Whatsap'a da girince mesaj geliyor.

• axef19 A kullanıcısına yanıt
    Çağrı kaydında gözüküyor. Kim ne zaman aramış.

• Telefonu alalı 3 ay oldu.yalnız son 1 aydır telefon kullanım sırasında ısınıyor.zaten hızlı şarjda da ısınıyordu aldığımdan beri.ayrıca parmak izi tuşu da bazen çalışmıyor.batarya da ilk zamanlardaki gibi uzun süre gitmiyor.sizce ne yapmalıyım?servise versem para iadesi alabilir miyim?

• tıpçı3455 T kullanıcısına yanıt
    Telefon kullanıma bağlı zamanla batarya performansı düşebilir. ISINMA sorunu daha çok şarj aleti ile ilgili bir durum. Parmak izi için ise parmaklarınızın her yönünü güzel tanıtmanızı tavsiye ederim...

servise verdiğiniz zaman problem yazılımsal ise güncelleme yapar format atar ve size iade ederler.

donanımsal bir problem var ise ki belirttiğiniz problemler pek donanımsal görünmüyor, ama donanımsal arıza var ise tamir edelim derler sizde 6 ay dolmadıgı icin tamir degil iade veya degisim talep edebilirsiniz.

Degisim olabilmesi icin üründe donanımsal arıza olup parça degisimi gerekmektedir.
  • Serdarkoroglu S kullanıcısına yanıt
    problem kronik yani bir çok kullanıcı aynı dertten müzdarip herhangi bir çözümü yok
  • hamidullah H kullanıcısına yanıt
    Telefondaki sıkıntı parmak izini algılamaması değil.tuşun diğer özellikleri de kullanım dışı kalıyor(dokununca önceki ekrana dönmemesi gibi...).telefon internette gezerken ısınmıyordu son 1 ayda ısınmaya başladı.yani sadece şarjdayken değil kullanım sırasında da ısınıyor.

Eğer donanımsal bir sorunsa para iadesi alma hakkım direk olarak doğar mı?

• tıpçı3455 T kullanıcısına yanıt
    Servise verirken ürünün alalı 6 ay olmadığını ve DOA kapsamında değerlendirilmesini talep edin. Forma bu şekilde yazdırın. Eger donanımsal bir arıza var ise ve parça degismesi gerekiyorsa teleservis ile görüşüp tamir istemiyorum degisim istiyorum tamiri kabul etmiyorum derseniz, degisim icin yasal sürec baslayacaktır.

İade alamazsınız iade icin tuketici hakem heyetine vermelisiniz ve urunun kusurlu oldugunu belirtmelisiniz.

Degisim alabilirsiniz diye umuyorum benim ürün suan serviste donanımsal arıza vardı yedek parca bekleniyor dediler tamir kabul etmedim degisim talep ettim aynı zamanda hakem heyetine de verdim suan haber bekliyorum yuksek ihtimal degisim yapılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamidullah -- 5 Temmuz 2017; 19:51:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkoroglu

https://youtu.be/wvacA2QwHnU

Video da ses sorunu lütfen yardımcı olur musunuz

Merhaba arkadaşlar sayfada yorum olmuş mu bulamadım telefondan girdiğim için video ses sorunu benim gibi olup çözen varmı acaba ?

???????????????

telefonun en leş özelliği

adam akıllı kaydedemiyorsun sesi

• galeri olarak hangi programı kullanıyorsunuz sayın abiler?
  • hamidullah H kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.umarım sizin durumunuzu da en iyi şekilde sonuçlanır.

• the_cooler_king kullanıcısına yanıt
    kullanan arkadaşlar asus galeri uygulamasının guzel oldugunu söylediler bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamidullah -- 5 Temmuz 2017; 20:42:12 >
  • Telefondaki interneti usb kablosuyla bilgisayara aktarmaya çalışırken her seferinde sorun yaşıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba?
  • Parmak izi okuyucu aktif hale getirmek yorum ayarlardan da bulamadım yardımcı olur musunuz

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.