Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamerada ois yok.Fotoğraflar el titrerse bulanık çıkıyor.Genelinde p2 güzel cihaz ama.Ben kamerasına sinir oldum değiştircem hocam.Kamera için alacaksan alma derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar dilerim.telefonumla ilgili bir sorunum var.parmak izi algılayıcı bazen çalışmayabiliyor.sizde de böyle bir durum var mı?

• crusht C kullanıcısına yanıt
    Ben note 3 ten geçtim.Kamera olarak note 3 daha iyi gibi geliyor.Arada çokta fark yok tabi bence.P2 nin kamerası yeterli.Pili note 3 ün 3 katı gidiyor.

• Merhaba arkadaşlar, P2 kullanıyorum ve mühendislik modu için kodlar deneme rağmen bu türlü bulamadım, mühendislik modu na girmek için gereken kodu bilen var mı?

• tıpçı3455 T kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar, açmak için kullandığınız parmağı ayrı ayrı birkaç kere farklı şekilde kayıt yapmanızı öneririm, ayrıca sağ yan taraftan tanıtırsanız daha iyi sonuç veriyor.

• has_sel H kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı parmak izini tanımaması değil.tuşun dokunmatiği devre dışı kalıyor.yani tuş tamamen işlevsiz kalıyor dokunmatik olarak.

• Ben de bir kaç aydır p2 kullanıyorum. Açıkçası telefonun bir kaç eksiği ve hatası var ama ben bunları programlar ile kapattım. Klavye güzel değildi SwiftKey klavye programını yükledim. Arayüz güzelv e kullanışlı değildi adw2 yükledim. Albüm hiç kullanışlı değil foto galeri programını kurdum. Hesap makinesi müzik çalar için de programlae kurdum ve baya iyi bir cihaz ve kullanıma sahip oldum. Bu programları yükledikten sonra da Ram çok olduğundan hiç bir kasma veya sıkıntı da doğmadı. Telefonun tek eksiği bence kamerası. Kamerası güzel değil ama o da benim için önemli değil. Yani güzel değil derken tabiki kendi klasmanında ve fiyatına göre iyi. Yani 3500 TL'lik telefonun kamerası gibi olmasını beklemek de bence yanlış olur. Bi kaç ufak eksiklik daha var arkadaşlar yazmışlar üstünde fazla durulacak şey değil (kulaklık kötü gibi, vs) ama en büyük artısı çok yoğun kullanımına rağmen batarya performansı harika bunun için bile alınacak bi telefon bence. Herkese hayırlı bayramlar dilerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tıpçı3455 T kullanıcısına yanıt
    Belki bir program falan etkiliyor, umarım düzelir.

• Ciddi bir sorun var bende.

Ekran dokunmatiği (özellikle sağ alt kısım) bazen takılıyor. Basmıyor. Mesela whatsapp tan mesaj yazıyorum. Gönder tuşuna basamıyorum sağ altköşede kaldığı için. Çok garip.

Mesela ana ekranda bir program açmak isteyince basamıyorum sağ alt köşede kalanlara.

Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor

Neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: tıpçı3455

Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar dilerim.telefonumla ilgili bir sorunum var.parmak izi algılayıcı bazen çalışmayabiliyor.sizde de böyle bir durum var mı?

Parmak izi uzerinde az bir miktar kir bile olsa okuyamiyor ben parmagimi saga sola surterek aciyorum ilk harekette uzerindeki kir gidiyor ikinci harekette parmagi uzerine basinca açılıyor. Parmak okuyucularda yaglanmadan dolayi bu tip aksakliklar normal. Bu şekilde bir deneyin derim.

• Müzik dinlerken bazı müziklerde hoparlör patlak gibi cızırtı veriyor. Bu sorun bir çok kişide mevcut. Çözüm bulabilen oldu mu ? Yada benim böyle sorunum yok diyen var m link atayım attığım müzik ile denesin bakalım nedir durum kronik mı anlamış oluruz.

https://youtu.be/JQn7iMvjycQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamidullah -- 27 Haziran 2017; 19:49:0 >
  • lenovo p2 aldım sanki pişmanım bu telefon hiç 4gb ram varmış gibi davranmıyor sizde durum nasıl ?
  • mdikyurt kullanıcısına yanıt
    Kirlenme ile ilgili değil.Bundan eminim.Yazılımsal ya da donanımsal başka bir sorun olabilir.Nedenini bulamadım ama.cevap için teşekkür ederim.

Evet yazılımsal olabilir.teşekkür ederim

• Ukrtr U kullanıcısına yanıt
    Mağazadan screen touch test isimli uygulamayı indirip dokunmatiğin çalışmadığını düşündüğün yerleri bir kontrol etmeni tavsiye ederim. Benzer hatta daha kötü bir durumda benim cihaz. Ekran değişimi için servise gitmesi gerekebilir. Her ne kadar hızlı şarj sırasınbda telefon çok ısınmasa da, yabancı forumlarda hızlı şarjın ekranda dokunmatik hassasiyetini etkilediğine dair yorumlar okudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellchook

Mağazadan screen touch test isimli uygulamayı indirip dokunmatiğin çalışmadığını düşündüğün yerleri bir kontrol etmeni tavsiye ederim. Benzer hatta daha kötü bir durumda benim cihaz. Ekran değişimi için servise gitmesi gerekebilir. Her ne kadar hızlı şarj sırasınbda telefon çok ısınmasa da, yabancı forumlarda hızlı şarjın ekranda dokunmatik hassasiyetini etkilediğine dair yorumlar okudum.

Tşk ederim. Test ettim bi sorun görünmüyor. Ama bazen sağ alt takılıyor. Acaba ısınınca mı oluyor tam anlamadım. Umarım kalıcı değildir

• hamidullah H kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda böyle bir sorun yok, verdiğiniz linkteki müziktede gerek hopörlerden ve gerekse kulaklıktan son ses dinledim sorunsuz. Bu arada şiir çok güzelmiş.

Hiç mı cızırtı yok kulağınizi dayayinca falan citirti

• mrb. benim cihazda Turkcell romu var, Android 6, özellikle zil, mesaj,alarm seslerinde cızırtı var, her seferinde olmasada gün içinde tüm bildirimlerin yarısında oluyor diyebilirim, özellikle mesaj ve zil sesi değiştirme ayarlarında kulak tırmalıyor, video müzik dinlerken bu sorunu yaşamadım , antenlerle ilgili bir problem varmış galiba.Batarya konusunda memnunum, cızırtıyı kabullendim artık çok takmıyorum fakat bundan sonra lenovo mu asla, yazılım konusunda Samsungun yarısı kadar bile değiller, donanım konusunda düz olmayan ön panel, cızırtı sorunu, kalitesiz microfon ile sınıfta kalıyor,. Destek konusunda şöyle diyeyim, turkcell romlara ne zaman nougat geleceğini sordum, bu konuda herhangi bir çalışma yapılmadığını söylediler, pes ettim yani

• hamidullah H kullanıcısına yanıt
    Emindim ama tekrar dinledim, hatta aileden birinde yine P2 var onda da dinledim hiç bir şekilde cızırtı yok, her iki cihazda da Android 7 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi has_sel -- 29 Haziran 2017; 0:43:16 >
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.