Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
12
Favori
21.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: catik

benmı sanslıyım ne aldgımdan berı hıc bır sorun cıkmadı cıhazda :)

bende de sıfır sıkıntı, hem de ilk günden beri win10'la kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    10 da çalışmayan bir sey var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

10 da çalışmayan bir sey var mı

Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreur E kullanıcısına yanıt
    quote:

Asus T200TA aldım bundan önce. 3 haftada 3 sefer sıfırı ile değiştirdim. Ekranların hepsinde ışık sızması var. Allah için cihazın performansı miix 2 den çok daha iyi. Ama ekrana bakınca insanın kullanası gelmiyor.

Gittim casper N210 a baktım ekran kalitesi dandik.

Grundig e baktım. Nispeten ortalama bir cihaz sorunlumudur bilmiyorum ama kullanılabilir gibiydi. Markadan dolayı almadım.

Acer alalım dedik önermediler.

Miix 2 aldık ekran güzel diye bundada performans zayıf bide ekstrasında bi dünya problem.

Ne yapsak bilemedim yaw... Yok mu adam gibi bir cihaz bilemedim.

Paraya kıyıp Surface Pro almak lazım en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 25 Şubat 2015; 3:18:43 >

• Dokunmatik yine gitti .
    Servisten başka çözümü yok anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Dokunmatik yine gitti .

Şimdi konuştum değişim verdiler bana :)

@tifosi41 arkadaşın cihazı tamir edilip gönderildi, durum ne tifosi41 dostum? Dokunmatiğin bozulmuştu galiba.

Ancyraa dostumuzun da dokunmatik için gitti değişim verildi ama sanırım başka sorunu çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 25 Şubat 2015; 11:11:40 >
  • Hayırlı olsun. Dokunmatik ekran arızasından dolayı değişim almıştım. Yeni gelen tamir aşamasında görünüyor. Hoparlörlerden çok az ses çıkıyordu. Yine Değişim talebinde bulundum. Bakalım ne olacak.

• Ancyraa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim de çok uğraştırıyor bizi bu iş. Peki 20 gün dolmadan nasıl değişim talebinde bulunuyoruz ki?
  • Arıza kaydı oluştururken; cihazı daha yeni aldım, bu kadar kısa sürede olan arızalar için tamir değil değişim istiyorum dedim. Tamam, değişim talebinizi alıyoruz dediler.
  • serviste format atıyorlar mı benım hoparlor degısecek. format atmasalar keske

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    İlk işlem format zaten. Kayıt oluştururken de söyledikleri, verileriniz silinecek, yedek alın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Dokunmatik yine gitti .

Şimdi konuştum değişim verdiler bana :)

@tifosi41 arkadaşın cihazı tamir edilip gönderildi, durum ne tifosi41 dostum? Dokunmatiğin bozulmuştu galiba.

Ancyraa dostumuzun da dokunmatik için gitti değişim verildi ama sanırım başka sorunu çıkmıştı.

Evet cihaz tamir olup geri geldi fakat daha başka yerleri arızalanmış cihazın kameralar çalışmıyor ön kameranın yanındaki led devamlı yanık duruyor wifi gitti bir kaç kere. bu gün değişim istedim bende.

• Arkadaşlar sanalmarketim.com'dan Sinan bey ile görüştüm, 100'den fazla satmışlardı ben konuyu açtıktan sonra yani tabi o zaman söylemişlerdi, şimdi daha fazla artmıştır tabi ama sorunlar kronik mi diye bir mail attım beni aradılar şimdiye kadar sadece 8 cihaza değişim istenmiş yani kronik bir durum söz konusu değil şans işi zaten biraz.
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    %8 az değil

• Cihazımı daha önce servise göndermiştim anakart ve ekran değişmişti şimdi üçüncü kez gönderdim gene anakart değişimi yapılacakmış hoparlör değişecekmiş demekki sitede bir arkadaşın demek istediği gibi mal değilmişiz sorun varmış demekki, bilmemezliğimize bağlamışya arkadaş,çok bilen arkadaş.

• quote:

%8 az değil

Ama şimdi yüzde 8 değil ki? iki ay önce 100 tane 3 günde satıldı ama bu iki ay süresince illa başka da satılmıştır.
  • Arkadaşlar ben biraz önce n11 gezerken gördüm son 1 adet 769 tl yazıyordu sipariş verdim.

http://www.n11.com/lenovo-miix2-10-59-402996-intel-z3740-2g64gb101w8-son-1-adet-P43287370

sipariş geçtim ama buradan satın alan oldu mu hiç? sıfır mı doa mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filips

Arkadaşlar ben biraz önce n11 gezerken gördüm son 1 adet 769 tl yazıyordu sipariş verdim.

http://www.n11.com/lenovo-miix2-10-59-402996-intel-z3740-2g64gb101w8-son-1-adet-P43287370

sipariş geçtim ama buradan satın alan oldu mu hiç? sıfır mı doa mı?

Ben oradan aldim. Bana sanki kullanılmış gibi geldi

• Arkadaşlar bu cihazın usb çıkışları 2.0 görünüyor doğrumudur

• quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

Arkadaşlar bu cihazın usb çıkışları 2.0 görünüyor doğrumudur

doğru, 2 adet klavye üstünde normal usb, bir adet de tablet üstünde micro usb var, hepsi 2.0

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.