Şimdi Ara

Lenovo miix 2 10 | Ana Konu (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
12
Favori
21.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vazgeçmeye sebep olacak nitelikte😠

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vazgeçmeye dokunmatik arızası yeter . dediklerini yaptım yine gitti dokunmatik
    sıkıldım bu işten

gelen cevaba bak . kendi hatalarını bize yıkmaya çalışıyorlar

Lenovo'ya başvurduğunuz için teşekkür ederiz.
    Cihazınızda donanımsal bir sorun olmadığı sürece değişim talebiniz olumsuz değerlendirilecektir.

E-Posta desteği sırasında belirtmiş olduğunuz sorunun kaynağı, Windows Update tarafından cihazınıza otomatik olarak yüklenen sürücü yazılımıdır; dolayısı ile yazılımsal bir durumdur. Windows Update tarafından gelen yazılımların cihazınızın sürücü yazılımlarına müdahele etmemesi için, "Aygıt yükleme ayarları" menüsünden "Hiçbir zaman Windows Update'den sürücü yazılımı yükleme" ayarını seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca Güncellemeleri manuel yüklemeniz ve Windows Update ile gelecek olan sürücü yazılımlarını güncelleştirme listesinden kaldırmanız gerekmektedir.
    Cihazınızda bulunan aygıtların düzgün çalışması için en uygun sürücüler Lenovo tarafından tedarik edilmektedir. Microsoft, yayınlamakta olduğu ve yayınlayacağı güncelleştirme paketlerinin cihazınızda uyumsuzluk yapması durumunu denetlemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süreç sonuçlandı;

dokunmatiğin gitmesi sebebi ile lenovo servise gönderdim cihazı daha doğrusu kurye evden geldi aldı.
    onarım yaklaşık 1 hafta sürdü panel değiştiği bildirildi. tablet geldi. açtığımızda ne görelim.
    daha çok arızalanmış cihaz kameralar çalışmıyor kamera işığı devamlı yanık wifi problemli cihaz çok kötü durumda idi.
    servisi arayıp değişim talebi ile ürünü tekrar gönderdim fazla uzatmadan 2-4 gün kadar değişim raporu ile ürünü gönderdiler.
    ürün geldiği gibi sanalmarketime gönderdik ürün ellerine 16:00 gibi ulaşmasına rağmen aynı gün sıfır bandrolleri açılmamış sıfır ürün gönderdiler.
    ertesi gün aldım tableti. kontrolleri yaptım şimdilik hiçbir problem yok.
    sonuç: Uğraşmama rağmen hizmet kalitesinden memnun kaldım sonuçtan memnunum kısaca.
    bu arada sanalmarketimden çok daha fazla memnun kaldım. bundan sonra alışveriş yaparken ilk bakacağım sitelerden.
    kendilerine ilgi alakaları hızları için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

Süreç sonuçlandı;

dokunmatiğin gitmesi sebebi ile lenovo servise gönderdim cihazı daha doğrusu kurye evden geldi aldı.
    onarım yaklaşık 1 hafta sürdü panel değiştiği bildirildi. tablet geldi. açtığımızda ne görelim.
    daha çok arızalanmış cihaz kameralar çalışmıyor kamera işığı devamlı yanık wifi problemli cihaz çok kötü durumda idi.
    servisi arayıp değişim talebi ile ürünü tekrar gönderdim fazla uzatmadan 2-4 gün kadar değişim raporu ile ürünü gönderdiler.
    ürün geldiği gibi sanalmarketime gönderdik ürün ellerine 16:00 gibi ulaşmasına rağmen aynı gün sıfır bandrolleri açılmamış sıfır ürün gönderdiler.
    ertesi gün aldım tableti. kontrolleri yaptım şimdilik hiçbir problem yok.
    sonuç: Uğraşmama rağmen hizmet kalitesinden memnun kaldım sonuçtan memnunum kısaca.
    bu arada sanalmarketimden çok daha fazla memnun kaldım. bundan sonra alışveriş yaparken ilk bakacağım sitelerden.
    kendilerine ilgi alakaları hızları için teşekkür ediyorum.

Benim de sonuçlandı kamera sorunundan dolayı değişim verdiler ve sanalmarketim aynı gün yeni ürün çıkardı.

Ürün ulaştı başlangıçta problem yoktu ancak dokunmatik sorun vermeye başladı ve sorun donanımsal falan değil çünkü aygıt yöneticisinden dokunmatik sürücüyü kaldırıp yeniden kurduktan sonra düzeliyor.

Sorun güncelleştirme ve uyumluluk ile alakalı Lenovo servisi nasıl bu kadar basit bir soruna yazılımsal destek vermez anlamıyorum.

Şimdi mail atacağım sorun bu diyeceğim bakalım ne cevap verecekler umarım servise çağırmazlar yine.

• merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı bu dokunmatiği kullanırken tek tık ile uygulama açma işini nasıl yapabiliriz.Bilgisi olan varmıdır?
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Net çözümü paylasirsan sevinirim. Bende de aynı durum var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman update yapsam ilk açılısta dokunmatik gidiyor updatelerle alakalı bence. kapatınca sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

ne zaman update yapsam ilk açılısta dokunmatik gidiyor updatelerle alakalı bence. kapatınca sorun yok.

Tum guncellemeler kapalı bende ama haftada bir gidiyor dokunmatik

• Beyler bende dokunmatigi gitmesi durumu hiicc olmadi

sadece nadir de olsa klavyeyi gormuyor ama kisa sure icinde yada ac kapa ile duzeliyor

• catik kullanıcısına yanıt
    Kardeş siz hiç usb'den şarj ettinizmi cihazı?
    Bazı sorunların sebebi bu olabilirmi acaba diye düşünüyorumda, Cihaz normal şarj oluyor ama sorun açabilir belki bu konuda deneyimi olan oldumu daha önce sorun yaşamayıpta usb'den şarj ettikten sonra sorun yaşayan.

Klavyeyi görmemesi yüklenen bazı programlardan kaynaklanıyor, örneğin bizzat denedim katılımsız diye çeşitli programlar var onlar zarar veriyor, programı kaldırsanda sorun düzelmiyor cihazı sıfırlamak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caliskans019 -- 8 Mart 2015; 23:46:56 >
  • caliskans019 C kullanıcısına yanıt
    9hocam usb den sarz etmedim hic 1 kez denemek icin baktim sarj ediyor...

onun disinda pek prog da kurmuyorum sadece internet ve office islerim icin kullniyorum bi sorun da cikmiyo

• Beyler acil cevap bekliyorum.Bugün kampüsten aşağı inmeden tableti kapatttım.Kütüphaneye inince açıp konulara tekrar bakayım dedim.Dahada açamadım.Basıyorum açma tuşuna hiçbir tepki yok ne kamera ışığı yanıyor nede ekran açılıyor.Şarja takıp deneyeyim dedim şarj almıyor.Işığı yanmıyor.Bu sorunu daha önce yaşayanlar varmı.Yoksa bunu ne yapabilirim Lenovo Garanti servisiyle nasıl iletişim kurabilirim.Bana bi yardımcı olun hayrına.Cevap bekliyorum.İyi günler....

Bu arada kapatmadan önce ekstrem birşey yapmadım.SAdece powerpointten slayt bakıp kapattım .Sonrada açılmadı bir daha...Şarj miktarı %90 civarı idi

Lenovo ile iletişim kurabileceğim bir link atarsanız sevinirim.
  • Crayz-DentisT kullanıcısına yanıt
    a. Cihazın üzerindeki Windows butonuna basın tepki veriyorsa;
    -Cihaza iphone ya da herhangi bir external cihazı cihazın üzerindeki Micro USB'den bağlamaya çalışın (OTG kablo gerekecektir.) Bu cihazın şarjını bitirmenizi sağlayacak.

-Şarjın bittiğini zaten bağladığınız cihazdan anlarsınız. Daha sonra şarj aletine takıp bir süre bekleyin. Power butonuna 20 saniye basılı tutup çekin sonra Lenovo yazısı gelene kadar bekleyin cihazınız açılacaktır.

b.Cihazın üzerindeki Windows butonuna basın tepki vermiyorsa;
    -Power butonuna 20 saniye basılı tutup çekin sonra Lenovo yazısı gelene kadar bekleyin cihazınız açılacaktır.

c.Yine cihaz açılmadıysa bu seferde POWER TUŞUna ile SES DÜĞMESİNİN ÜST TUŞUNA basılı tutarak çalıştırın.
    d.Bütün bunlara rağmen cihaz açılmadıysa Servisi arayınız.

Cihazınızda benzer bir sıkıntı yaşamamanız için tavsiyem cihazın BIOS menüsündeki System Recovery bölümünde tamamen sıfırlamanız, böyle cihaz daha sorunsuz çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htutuncu -- 10 Mart 2015; 14:24:04 >
  • Crayz-DentisT kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşadım windows tuşu hariç hiçbir tuş çalışmıyordu usb'ler ve ses çalışmıyordu ve şarj göstergesi yoktu servise gönderdim hiçbir sorun bulunamadı diye geri gönderdiler geldiğinde çalışıyordu haftada bir sefer tekrarlıyordu aynı sorun, son tekrarlandığında hoparlörde bozuldu bütün sorunları bildirdim tekrar gönderdim anakartı değişecekmiş zaten ilk gönderdiğimde anakart değişmişti bu üçüncü gidişi inşaallah 20 iş günü içinde yapamazlarda iade ederim tamamen baş ağrısı bir cihaz belkide bizden kaynaklanıyor şahsen ben usb'den şarj ettim denemek için belki zararı oluyor. Şimdi windows tuşu ile açılıyorsa cihazı kapatın ve açılana kadar power tuşuna basılı tutun açılacaktır sonra servise gönderin haftada bir böyle oluyor deyin bu sorun donanımsal bir sorun yoksa düzelmez iade imkanınız varsa iade edin. şu numarayı arayın 02129120134

• http://www.aliexpress.com/item/2014-NEW-Design-10-1-inch-Tablet-Stand-Pu-Leather-Case-For-Lenovo-Miix2-10-Tablet/1761631389.html

bu kılıfı aldım, güzel görünüyor, geldiğinde foto koyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 11 Mart 2015; 12:43:08 >
  • bendeki cihazdada sadece bazen uykudan uyanmiyor.guc isigi yanik kaliyor.10 sn basili tutup aciyorum.baska kimsede de boylemi.birde nurtopu gibi bi ölü pikselim var

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Cihazı sıfırla büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun, eğer düzelmezse servise gönder.

• Arkadaşlar ölü piksel sorunu olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreur

Arkadaşlar ölü piksel sorunu olan var mı ?

display'li her cihazda kutudan ilk açtığımda kontrol ettiğim şey ölü pixel olur, bu aleti de hemen kontrol etmiştim, sonuç sıfır ölü pixel. parlaklığı max'a getirip aşağıdaki benzeri sitelerle her renk için, full screen browser modunda kontrol edilmesini tavsiye ederim.

http://www.doihaveadeadpixel.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 11 Mart 2015; 18:06:45 >
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    bende yoktu birkac hafta sonra çikti.urunu gondersem bu olu pikseli de gostersem ne derler?degisim fln gelirmi acep?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.