Şimdi Ara

Lenovo Legion Y540 | 2019 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
11
Favori
27.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette araştırdım genel olarak kimse ısınma konusunda şikayetçi değil. Ben coretemp te oyundan çıkıp baktığımda 70-75 dereceleri gösteriyor ama en fazla 93-95 dereceleri gördüğunü de yaziyor.
    Edit: İntel Xtu ile undervolt yapıp(-0.125) turbo yu kapattım simdi high da gta 5 oynarken 65-70 fps alıyorum ve sıcaklık max 55-60 derece oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarmuzo -- 17 Haziran 2020; 16:31:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lenova Y540 1660 ti sahibiyim. Bazı oyunlarda fps oranı gayet iyi olmasına rağmen bazı oyunlarda yer yer fena düşüşler yaşıyorum. İşlemci sabitleme gibi baı çözüm yöntemleri var. Bu gibi ayarlar oyun performansını ne derece etkiler sonuçta cpu hızı baya düşüyor
  • Arkadaşlar hepsi buradayı mahkemeye verdim, mesaj attım ertesi gün paramı iade ettiler. Y540 almıştım ama şimdi monster V21 kasayı görünce fikrim değişti. T7 V21 alacağım. Düşünen varsa incelemesini tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit yanlış mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 18 Haziran 2020; 18:54:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarmuzo

İnternette araştırdım genel olarak kimse ısınma konusunda şikayetçi değil. Ben coretemp te oyundan çıkıp baktığımda 70-75 dereceleri gösteriyor ama en fazla 93-95 dereceleri gördüğunü de yaziyor.
    Edit: İntel Xtu ile undervolt yapıp(-0.125) turbo yu kapattım simdi high da gta 5 oynarken 65-70 fps alıyorum ve sıcaklık max 55-60 derece oluyor
    Hocam turboyu kapattıysanız gerek kalmıyor undervolt yapmaya. Bende sadece turbo kapalı max sıcaklık 60 62 derece oluyor ve fps 60-65 arasında geziyor. Turbo açık -0.140 undervolt yapınca da sıcaklık 82 dereceyi geçmiyor tabi fps daha yüksek ozaman.
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sizinki i5 mi i7 mi ? Bir de sizin şarj nasıl ?

• İ5 9300H işlemcili model hocam. Şarj konusunda hibrit mod da kullanıyorum memnunum ben. Şarj gayet iyi gidiyor. Chrome da felan gezerken şarjda kullanıyorum yada film izlerken gayet yeterli geliyor.
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Ben de film izlerken falan hibrit modda kullanıyorum ama çok tatmin etmedi 3 saat falan sürüyor en fazla

• Tamam işte hocam daha ne istiyorsun :D İçindeki işlemci Ultrabook ( sonu U ile biten) işlemcisi değil ki . Gayet güçlü bir işlemci var içinde. Ben bilgisayardan son derece memnunum. Sorunsuz bir cihaz :D
  • selamlar ben de bugün i7 1660 ti modeli ile katıldım aranıza :) dell 7567 den geçtim :)
  • Nashiro kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız hocam. Bu arada hayırlı olsun.

dell 7567 ıde bana hedıye edersınız artık
  • Teşekkürler vatan PC den aldım.

• cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Satıldı 4500e kaptılar :)

• arkadaslar merhaba

Bende 8500 tl vatan bilgisayardan bir kac gun once almıs bulundum..

81sy001wtx.. i5 9300h 16gb ram GTX 1650 512gb ssd

bir sorum olacaktı. daha oncede lenovo kullanmistim lakin one key recovery oluyordu. Benim gamebook da yok sadece driver gozukuyor ama recovery kısmıyla ilgili herhangi birsey yok.

Sağlık olsun iyi günlerde kullanın yenı bılgısayarınızı
  • arkadaşlar nvdia sitesinden son sürüm ekran kartı driver indiriyorum ama uyumsuz hatası veriyor. sebebi nedir?
  • Isınma sorununa değişik bir çözümüm var baya da etkili. Ekranın olduğu tarafta pc nin altına kitap falan koyup yükseltiyorum.Eğimli oluyor. Gta 5 ultra da 75-90 fps alıyorum ve sıcaklık max 82-83 derece oluyor dün max 76 dereceyi gördüm . İ5 li versiyon bendeki. Turbo açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarmuzo -- 24 Haziran 2020; 16:2:4 >
  • An itibariyle lenovo legion y540 almış bulunmaktayım. 81sx008etx modelini kuponlarla birlikte 9700 e aldım. Ürünü aldıktan sonra hangi işlemleri yapmam gerekir, önerisi olan varsa yazabilir mi

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.