Şimdi Ara

Lenovo Legion Y540 | 2019 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
11
Favori
27.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oha 7.200 e almadığımız 81SY001WTX modeli 8.500-9.000 lere çıkmış
  • Merhaba. 2 gün önce Rtx 2060 olan modelini Amazon Türkiye'den aldım. Cihazda bir hoparlör sorunu var fakat anlayamadım. İntel Graphics 630 ekran kartını kullanırken (Hibrit modda) seste herhangi bir problem yok. Fakat Rtx 2060 aktif olduğunda hoparlörden cızırtı geliyor. Oyun oynarken fark etmedim fakat müzik dinlerken bariz şekilde bass olan yerlerde bir cızırdama oluyor. Çözüm hakkında bilgisi olan var mı aranızda?
  • FeuENO kullanıcısına yanıt
    windowsun kendi driver kullanın
    elektirigi aldıgınız hatta toprak hattı yok
  • Hayırlı olsun hocam. Lenovonun driver sitesine girerek kendi bilgisayarınıza uyumlu driverları indirebilirsiniz. Ayrıca ekran kartınızın Nvidia'nın sitesinden güncelleyebilirsiniz. Bilgisayardan memnun musunuz? Herhangi bir ısınma sorunu var mı?
  • aet1995 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Isınma konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. Gayet iyi soğutuyor cihaz. Yalnızca yazmış olduğum hoparlör cızırtısı sorunu bulunmaktadır. Tüm driver ve Nvidia güncellemelerini yaptım.
  • Gayet güzel ben seviyorum üst çerçeve ince fakat alt çerçeve biraz fazla kalın geldi ama önemsenmeyecek bir olumsuz yön

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar merhaba geçtiğimiz günlerde i7 9750h + 1660ti lı modeli freedos olarak n11 den aldım.

- Şu an intel hd graphics aygıt yöneticisinde gözükmüyor sadece nvidia gözüküyor. İntelin sitesinde işlemci için gösterilen driverı indirip kurmaya çalıştığım zaman "bu bilgisayar yazılımı yüklemek için minimum gereksinimleri karşılamıyor" şeklinde hata veriyor.

- fanların sürücüsünde de bir sıkıntı var sanırım çalışmalarında bir anormallik yok fakat lenovo diagnosticste "not avaliable" olarak gözüküyor.

yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden.
  • arkadaşlar 15 gün kadar önce vatan bilgisayardan 8550 tl ye almıştım. şimdi 9300 tl olmuş. ödeme planında hesapta olmayan bir sorundan ötürü 8000 tl e satmaya karar verdim.

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-legion-y540-core-i5-9300h-2-4ghz-16gb-512ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10.html#urun-ozellikleri

lenovo legion y540 81SY001WTX
    intel i5 9300 h
    nvidia gtx1650
    16gb ram
    512gb ssd

istanbul da yaşıyorum ve elden teslim edeceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugura12 -- 4 Temmuz 2020; 16:33:24 >
  • bulentraceur B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende o sorun vardı lenovonon merkez sitesinde sürücü dosyaları var oradan indirince düzeldi
  • Merhaba arkadaşlar elimde Lenovo Z570 serisi var,yine Lenovo almak istiyorum.Y540ı önerir misiniz?
  • arkadaşlar bios güncellemesi geldi.
    Lenoco Update and Drivers ile kolayca yapılıyor.
    yeni gelen bios güncellemesini yükledikten sonra undervolt yapılıyor mu? yeni biosun bunu engellediğine dair bir şeyler gördümde.

• mecnako M kullanıcısına yanıt
    Açıkcası bilmiyorum şuan durum nedir. Ben şahsen lenovo nun kendi performans azaltıcı moduyle işimi görüyorum onda problem yok

• Beyler 10500 TL ye 1660 ti li versiyonu aldım iki gün önce laptopa soğutucu almalı mıyım (70-100 TL arası soğutucu boş vaktim olursa 4-5 saat oyun oynarım )ayrıca öğrenciyim laptopun 7000 TL’si ben verdim kendi param olunca mal kıymete biniyor ( Not kredi çektim kyk burs İLE ödeyecem 😅) elerim çok terliyor 30-40 liralık bi klavye alsa mı ? Oyun oynarken kullanmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kax123 -- 15 Temmuz 2020; 18:16:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar selam.. iki gün önce Y540 i7 500gb+2gb 1660ti lı olanını aldım. ses kalitesi bana bir hayli kötü geldi dolby den yaptığım ayarlart falan hiç kurtarmadı bile. önceki asus umda harman bile yoktu şuan ikisini yan yana koyuyorum çeyreği bile yapmıyor bir ayarı varmıdır varsa nedir. ikincisi şarj çok ciddi anlamda az gidiyor varmı yapılacak bir şeyler? üçüncüsü bu kadar ağır bir şarj aletine yapabileceimiz birşeyler varmı farklı bir model falan?
  • ugura12 U kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz pc'den

• Şarjın yüksek donanımlar yüzünden 2.5 3 saat gitmesi ve şarj aletinin yine aynı sebeplerden dolayı ağır olması dışında hiç bir şikayetim yok

• Arkadaşlar laptopa ssd takcam garanti gidermi bide zormudur takması hiç yapan varmı videolara baktım öyle zor gözükmüyodu alt plakayı kaldırıp takıyolar

• zmdlmn Z kullanıcısına yanıt
    Hocam lenovo vantage de fan hızını sessize getirip pil ayarlarında da güç tasarrufuna alırsanız 3.5-4 saat dayanabiliyor ama yine de yetersiz bence

• barbarmuzo kullanıcısına yanıt
    hocam intel sanki i7 9750h'a fazla voltaj çektiriyor ya da biosta sıkıntı var anlamadım ama undervolt yaptıktan sonra cpu-z benchinden aldığım puanlar garip bir şekilde siz de böyle bir performans artışı gözlemlediniz mi
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.