Onbaşı
23 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 95 (Bu ay: 6)
Gönderileri
https://twitter.com/hcgo34/status/1400493107540492289?s=19

Bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Doğal güzelliklerden sonra binlerce yıllık arkeolojik eserlerimiz de mi yok oluyor ?

Merhabalar yaklaşık 1.5 aydır evde youtube üzerinden bass gitar öğreniyorum. Genel olarak gamlar, modlar hakkında bilgiye sahibim ancak bu öğrendiklerimi nasıl kullanabilirim, müziğe nasıl eşlik ederim fazla bilmiyorum. Önerileriniz var mı ?

1 yıldan uzun süredir kapalı olan üniversiteler artık açılmalı. Bu ülke neden eğitime önem vermiyor şaka gibi. 1 yıldır mitingler, cenazeler, kutlamalar oluyor da neden ülkenin en önemli kurumlarından biri olan üniversiteler kapalı ? Tam kapanma sürecinde Kudüs protestoları oldu, şampiyonluk kutlamaları bile oldu artık yeter !

Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim, 1 dönem hazırlık okudum 2. dönemin ortasında üniversiteler uzaktan eğitime geçti. Lisede 11. sınıftan itibaren çalıştığım, uğruna birçok emek verdiğim üniversitenin kapalı olması beni ciddi anlamda üzüyor. Ayrıca çevrimiçi derslerin gerçekten çok ama çok verimsiz olduğunu düşünüyorum bir şeyler öğrenmekte zorlandığım için endişeleniyorum. Sizce neler yapmalıyım ?

not : Sadece seks yapmak için üniversitelerin açılmasını istiyorsunuz diyen saygı değer kişiler için söylüyorum: Sevgilimle aynı şehirdeyiz ayrıca İTÜ'nün en yüksek puanla alan bölümlerinden birinde okuyorum.

Merhabalar, böyle bir şey mümkün mü ? Mümkünse eğer bilgilendirebilir misiniz nasıl oluyor bu işler diye ?
İTÜ de okuyorum , 5.7k sıralamayla girdim
Merhabalar , ben üniversite öğrencisiyim tarihe uzun zamandır merakım var ve bu şekilde bir bilgi birikimi elde ettim. Bu aralar zaten üniversiteler kapali olduğu için ve boş zamanlarımı verimli bir şekilde geçirmek istediğim için bazı sitelere veya bloglara tarih konusunda makale yazıp çok bir şey olmasa da bir miktar para kazanmak istiyorum lâkin hangi sitelere veya bloglara yazılır bilmiyorum . Önerebileceğiniz site, blog vb. yerler var mı ?
Merhabar bugün Epic Games ten Gta 5 i indirmeye karar verdim. Tam 89.5 Gb inmişti ki Epic Games uygulaması hicbir şekilde tepki vermemeye başladı kütüphane indirilenler falan hiçbir bölüme tıklanmıyordu. Durum böyle olunca uygulamayı kapatmaya karar verdim yeniden açtığımda Gta 5 indirilmiş olarak görünüyordu. Gta 5 i çalıştırmaya çalıştığımda ise haliyle çalışmıyor ne yapmalıyım ? Yeniden indirmek sıkıntı zaten 94 Gb oyun ki 89Gb inmiş .
Yüksek ayarlarda gta 5 oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum . Bunu yapabileceğim en uygun bilgisayarlar kaç TL olur acaba ?
Ne kadar tutar ?
Ağır olan birçok oyunu en yüksek kalitede takılmadan , kasmadan oynayabiliyorum misal GTA SA , Asphalt 9 , Real Racing 3 . Ama pubg de hangi ayarlarda olursa olsun takılmalar oluyor . Dün iphone 7 plusta pubg yi en yüksek ayarlarda hic takılmadan oynadım . Ama s10 a kasıyor . Bir çözümü falan var mıdır bu durumun ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 809
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 4.113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 353 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.