Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar hocam benimde aynı ısınma problemlerim var. Termal macun değişikliği ve temizlik yapmam gerekiyor, YouTube de videolar var ama yinede taktik vericeğiniz hususlar var mı ? Birde hangi macunu kullandınız, sökmek için kaç mm tornavidaya ihtiyacım var ve vs ihtiyacım olan şeyler hakkında bilgi verebilirmisiniz ?
  • Restaffelt R kullanıcısına yanıt

Kullanırsın.Windows 10 da klavye seçimi var.

• C0SA16 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende boyle tornavida seti vardi kucuk yildiz gerekiyor kapagi actiktan sonra bakir demiride temizleyin dis fircasi kurdan vs acayip toz birikmis oluyor. Thermal macunu yillar once kasaya cpu sogutucu almistim kaliteli bisey onun icinden cikan macunu kullandim.

https://www.youtube.com/watch?v=dfbae0nCOdk&feature=youtu.be
  • hocam çok sağolun güzel video fanı falan söktünüz mü siz söküm takım zorlayıcı olur mu ?

• aykut93 A kullanıcısına yanıt

Ben Zalman ZM-NC3 almıştım, bir faydasını görmedim. Laptop soğutucularının pek bir faydalı olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Restaffelt

klavyem bozuldu, tr klavye ve kasa fiyatı pahalı geldi. aliexpressten uygun fiyata ingilizce alt kasa dahil klavye takımı alıp tuşları değiştirerek türkçe kullanabilir miyim?

benim de e ve g tuşlarında sıkıntı başladı. Normal basışta yazmıyor, basılı tutunca yazmaya başlıyor bir süre ama vakit geçince yine aynı.  

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

benim de e ve g tuşlarında sıkıntı başladı. Normal basışta yazmıyor, basılı tutunca yazmaya başlıyor bir süre ama vakit geçince yine aynı.  

Alıntıları Göster
    Benim de g tuşunun sol üst tırnağı kırıldı. Alt ikisi sağlam. Böyle oluncada tuş havaya kalkıyor bazen ve basmıyor harfi. Tek satılan varmıdır bildiğiniz nette.
    Çünkü tek tuş şeklinde bulamadım hep komple tuş takımı var.

• Merhaba arkadaşlar.

1 saat kadar önce CS Go oynadığım sırada bilgisayara 2 saniyelik bir drop girdi ve tekrar düzeldiğinde bilgisayarımın sağ tarafındaki USB girişlerinin çalışmadığını, elektrik dahi gelmediğini farkettim. Yine sağ tarafta bulunan Type-c girişi ve sol tarafta bulunan USB girişi çalışıyor. Bilgisayarım açılıyor, oyunları açıyor, herhangi bir performans eksiği görünmüyor. Fakat benim için çok önemli olan sağ taraftaki 2 USB girişi çalışmıyor.

Bilgisayarımın modeli Lenovo Y520

Aygıt yöneticisinde herhangi bir ünlem işareti yok.

Çözüm önerileriniz var mı ?

Tavsiyeleriniz neler ?

• Merhabalar, bu bilgisayara kendi başıma USB ile format atabilir miyim? Bir rehber var mıdır?
  • merhaba kıymetli arkadaşlar. akşama bu bilgisayara sahip olacağım. ikinci el alacağım. alırken dikkat etmem gerekenler neler ve aldıktan sonra pil kullanımı ve diğer ipuçları konusunda desteklerinizi rica ediyorum.

• FlyingShip kullanıcısına yanıt

Hocam aynı soruyu ben de size sorayım :) Benzer bir süreçten geçiyorum siz deneyimlediniz mi acaba ?

• Pc deki Nerve Center yeterli midir oyunlar için ek olarak soğutucu almama gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhmlpy -- 7 Nisan 2021; 17:39:52 >
  • Klavyede bazı tuşlar basmıyor klavyeyi değiştirmem lazım sanırım nerede değiştirebilirim.

Yer: İstanbul
  • maalesef bilgisayarımın anakartı yandı. Yedek parça ihtiyacı olan arkadaşlar yazabilir.

• Bilgisayar bir kaç gündür durup dururken bu hatayı verip yeniden başlıyor.

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu
  • Maltepedeki BDH dışında İstanbul'da önerebileceğiniz lenovo teknik servis var mı? Avrupa Yakasında
  • MertGunesus kullanıcısına yanıt
    Ben endüstriyel su arıtmaları devreye alırken 4 defa su girdi. Klavyelerden su damladı resmen . Ama kıruyunca hiçbirşey olmadı. Tam ihtiyacım Laptobu almışım. Şimdi kendi işimi yapcam aynısından arıyorum.
  • serobaba S kullanıcısına yanıt

Selam. Bende de aynı model var ve gayet memnunum. Ama büyük ekranda oynamak istediğim için 27" msi gsync destekli 165 hz monitör sipariş ettim. Merak ettimde type c üzerinden dp dönüştürücüyle görüntü alabiliyor muyuz? Ve g-sync aktif edilebiliyor mu? Nette çok kafa karıştırıcı bilgiler var. Kimisi intel karta direkt bağlandığı için g-syncin aktif olamayacağını söylerken, kimisi çalıştırdığını yazmış. Kendi sitesinde bile net bilgi bulamadım type-c nin dp desteği olup olmadığını. g-sync'ide deneyip görecem galiba Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu . Olmadı ilerde PciE üzerinden harici bir ekran kartı bağlarım diyorum ama bilmiyorum değer mi?!Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu 

• Merhaba bilgisayar dondu sonra kapatıp açtığımda şu hatayı veriyor.
    Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu
  • LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt

disk arızasına benziyor, sistemin yüklü olduğu diski görememiş.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.