Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler efenim Deneyimlerinizi sabırla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti38

çekimi yaptım hocam kulaklıkta başlangıçta ses nasılsa bitişte de aynı bende.

dediğiniz gibi en iyi yani pil sabah 7 de şarjdan çıkardım 18:40 ta %70 ile eve geldim mobil veri açık ve sosyal medya kullandım sıkça.

çekinmeden alınacak bi telefon bence.

teşekkürler.
  • telefonda bazı yada istediğimiz programları arka planda çalışma gibi bir uygulama varmı
    asuslardaki gibi mesela
    asuslarda otomatik başlatma yöneticisi var istediğiniz programları arka planda çalışmasını durduruyorsunuz
    gerçi facebook ve facebook messenger programlarını mümkün değil durduramıyor ama :)
    gerçi android 6 da doze mode1 var o bile etkilidir.
    bunu sormamın sebebi instagram ve facebook gibi şarj ve kota düşmanı telefonların deli gibi arkada çalışmaları.
    umarımki lenovo android 7 verir çünkü android 7 de geliştirilmiş olan doze mode2 var.
    gerçi 4000mah pil her halukarda yetecektir sanırım.

bu arada konu adı K6 serisi olarak yada K6 Note olarak değiştirilse?
    K6 Note daha çok tercih edilecek gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 22 Şubat 2017; 18:6:10 >
  • ne demek efedim :) vakit oldukça yazacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

telefonda bazı yada istediğimiz programları arka planda çalışma gibi bir uygulama varmı
    asuslardaki gibi mesela
    asuslarda otomatik başlatma yöneticisi var istediğiniz programları arka planda çalışmasını durduruyorsunuz
    gerçi facebook ve facebook messenger programlarını mümkün değil durduramıyor ama :)
    gerçi android 6 da doze mode1 var o bile etkilidir.
    bunu sormamın sebebi instagram ve facebook gibi şarj ve kota düşmanı telefonların deli gibi arkada çalışmaları.
    umarımki lenovo android 7 verir çünkü android 7 de geliştirilmiş olan doze mode2 var.
    gerçi 4000mah pil her halukarda yetecektir sanırım.

bu arada konu adı K6 serisi olarak yada K6 Note olarak değiştirilse?
    K6 Note daha çok tercih edilecek gibi duruyor.

stok androidle geldiği için müzik programını bile ben indirdim ek herhangi bir program yok.

En son dert edeceğin şey şarj olsun full kullanımda oyun video dahil 2 günü görüyorsun :)

konuyu açan değiştirse olabilir, olmadı k6 note da eklenebilir konuya
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda arka plandan uygulama kapatma özelliği bulunmakta ve mükemmel bişey. Tel= P1m. Lenovo bu telefona koyduysa K6 serisinede koymuş olabilir.

Önerinzi dikkate alarak konuyu K6 Serisi olarak güncelliyorum.👍

03:11 Ekleme: Bir kaç düzenleme yaptım konuya simdi nasıl hocam eksikler varsa söyle eklerim 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObjektifEye -- 23 Şubat 2017; 3:11:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertuğrulgazi46

Benim telefonda arka plandan uygulama kapatma özelliği bulunmakta ve mükemmel bişey. Tel= P1m. Lenovo bu telefona koyduysa K6 serisinede koymuş olabilir.

Önerinzi dikkate alarak konuyu K6 Serisi olarak güncelliyorum.&#128077;

03:11 Ekleme: Bir kaç düzenleme yaptım konuya simdi nasıl hocam eksikler varsa söyle eklerim &#128077;

estağfurullah konu içeriği ile ilgili sadece tavsiye bizimki.

ben mwc 2017 de tanıtılacak olan General Mobile 6 ve Vestel Venüs V4 ün özellik ve fiyatlarını bekliyorum.

ama fiyatların çokda uygun olacağını düşünmüyorum.

mart ortası yada nisan gibi bu telefonu alırım sanırım

sonrasında güzel bir inceleme videosu çekip koymak istiyorum bakalım kısmet olursa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Hocam alacaginiz telefonu şimdiden güle güle kullanın. Benim tavsiyem güncelleme konusunda iyi destek veren markaların telefonlarını listenin ilk sıralarına koyun.

Ben lenovo'nun güncelleme olayını pek yapamadığı icin lenovo nun K6 power modelini listenim orta sıralarına koydum

• quote:

Hocam alacaginiz telefonu şimdiden güle güle kullanın. Benim tavsiyem güncelleme konusunda iyi destek veren markaların telefonlarını listenin ilk sıralarına koyun.

Ben lenovo'nun güncelleme olayını pek yapamadığı icin lenovo nun K6 power modelini listenim orta sıralarına koydum

benim açımdan çokda getirisi olacağını düşünmediğim bir konu güncelleme.
    şuan asus zenfone 5 kullanıyorum ve android kitkat da
    android M yada Android N isteme sebebim tamamen doze mode ve doze mode2
    yoksa onun dışında telefon güncellemesi pek umrumda değil
    ayrıca General Mobile da güncelleme veriyor google ile beraber ama cihazları hep inceledim genelde hep aynı pek az fark var aralarında
    burada arayüzün önemi açıkça ortaya çıkıyor.
    mesela asus araayüzü hem akıcı hem kullanım açısından kolay ve stabil
    öte yandan bakarak neredeyse tüm markalar sadeleşmeye giderek yavaş yavaş stok android arayüzüne yaklaşıyor
    lenovo dada bunu açıkça görüyorum ki incelemelerimde oldukça stabil ve kullanılır gördüm.
    sadece kamera arayüzü açısından çok fakir olduğunu düşünüyorum ki zaten standart günlük fotolar çeken ve 720p video çeken biriyim
    dediğim gibi pil çok önemli olduğu için yönelişim var
    yinede MWC etkinliği ve GM ile Vestelin cihaz ve fiyatlarını görmek istiyorum.
    saygılar.
  • Note modelini alacaktım ama sar değerini görünce biraz korkuttu.Power modelinin sar değeri daha uygun sanırım.2 GB RAM yeterli olur herhalde? (sosyal medya ve oyun olarak kullanmayı düşünüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RainKnight -- 25 Şubat 2017; 21:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RainKnight

Note modelini alacaktım ama sar değerini görünce biraz korkuttu.Power modelinin sar değeri daha uygun sanırım.2 GB RAM yeterli olur herhalde? (sosyal medya ve oyun olarak kullanmayı düşünüyorum)

başka konularda da yazmıştım.

bilgilendirme amaçlı yeniden yazayım.

sar değeri sizi korkutmasın cihazların verilen sar değeri şunu ifade eder.

çift sim yada tek sim şebekeye en uzak senaryo ile iletişime geçme durumunda olduğu varsayımı ile cihaz daha fazla sar değeri üretir.

ve ayrıca cihaz bir wifi noktasına da bağlıdır ayrıca Bluetooth da açık ve aktiftir.

GPS de açık ve aktiftir

tüm bunlar full çalışırken alınan

en yüksek olabilecek değeri verir bu rakamlar.

yani cebimizde yada kenarda dururken yada konuşma yaparken bu en üst seviyeye cihaz ulaşmaz.

ayrıca uzmanların dediği gibi telefon görüşmesi yaparken 10 dakikayı geçmemek gerekir.

illa 10 dakkayı geçecek ise kulaklık kullanılmalıdır.

yada kulak değiştirilmelidir.

saygılarımla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Note modelini alacaktım ama sar değerini görünce biraz korkuttu.Power modelinin sar değeri daha uygun sanırım.2 GB RAM yeterli olur herhalde? (sosyal medya ve oyun olarak kullanmayı düşünüyorum)

başka konularda da yazmıştım.

bilgilendirme amaçlı yeniden yazayım.

sar değeri sizi korkutmasın cihazların verilen sar değeri şunu ifade eder.

çift sim yada tek sim şebekeye en uzak senaryo ile iletişime geçme durumunda olduğu varsayımı ile cihaz daha fazla sar değeri üretir.

ve ayrıca cihaz bir wifi noktasına da bağlıdır ayrıca Bluetooth da açık ve aktiftir.

GPS de açık ve aktiftir

tüm bunlar full çalışırken alınan

en yüksek olabilecek değeri verir bu rakamlar.

yani cebimizde yada kenarda dururken yada konuşma yaparken bu en üst seviyeye cihaz ulaşmaz.

ayrıca uzmanların dediği gibi telefon görüşmesi yaparken 10 dakikayı geçmemek gerekir.

illa 10 dakkayı geçecek ise kulaklık kullanılmalıdır.

yada kulak değiştirilmelidir.

saygılarımla.

Çok teşekkür ederim.Genelde sosyal medyada gezmelik ve oyun olarak kullanacaktım vücut sar değeri korkutmuştu ama sanırım açıklamanızdan sonra bu çok aşırı bir sorun değil gibi görünüyor..

• MWC 2017 de motorolo moto g5 duyurulacak diyorlar. k6 ile karşılaştırıp karar vermek istiyorum. tercihim motorolodan yana, şimdilik.
  • Merhaba gençler Lenovo K6 Power ile beni de aranıza yazabilirsiniz. Soru sormak isteyen olursa memnuniyetle cevaplarım. S7 edge inden iPhone 7 sine kadar bir çok model kullandım. Marka delisi de değilim. Rahat olun yani
  • Note ile Power arasında gidip geldim ama sonunda Note modelini aldım. Tek sorunum Telefona uygun jelatin ve kılıf bulamadım.Nedense hat internet ayarları bir türlü olmuyor.

Şimdi Vodafone 4G'yi online işlemlerden aktif edince düzeldi.2G'de bile girmek için onu aktif etmek ilginçmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RainKnight -- 27 Şubat 2017; 12:14:59 >
  • H.olsun hocam.

Stereo hoparlörler nasıl ?

Telefonun grafik birimi oyun oynarken ekran videosu çekmeye olanak sağlayacak kadar ileri gidebilir mi ?

4000mAh batarya performansı nasıl ?

Dışarda güneşin tepede olduğu anlarda ekran pert oluyor mu ?

Şimdilik bu kadar hocam cevapları istediginiz zaman yazabilirsiniz. Hayirli olsun güle güle kullanın 😉

• RainKnight kullanıcısına yanıt
    H. Olsun hocam. Note modelindeki dejavantaj belirteyim. Stereo hoparlörü yok. Diger 2 k6 modelinde ise stereo hoparlör bulunmakta.

Bende eğer inceleme sırfatım olursa K6 power almak istiyorum. Hayirlisi olsun bakalım

• quote:

H.olsun hocam.

Telefonun grafik birimi oyun oynarken ekran videosu çekmeye olanak sağlayacak kadar ileri gidebilir mi ?

Şimdilik bu kadar hocam cevapları istediginiz zaman yazabilirsiniz. Hayirli olsun güle güle kullanın 😉

teşekkür ederim kardeşim. Hoparlör kısmı efsane. Hatta ofiste sesi kısmak zorunda kaldım.

Oyun videosu sorusuna şuan için cevap veremeyeceğim fakat deneyimlersem sonucu söylerim. Oynadığım tek oyun Okey Extra olduğu için çok da problem değil kendi adıma.

Batarya konusuna gelirsek sabahtan beri 6 görüşme yaptım (en kısa 10 dk şeklinde ve en uzun 30 dk), işim gereği izlediğim videolar oldu, whatsapp, facebook gibi sosyal medya servisleri açık, inbox gmail açık herşey açık şuan şarjım %82 yani o konuda da çok çok iyi görünüyor.

Antalya'dayım ve güneş tepedeyken ekran biraz zor görünüyor fakat tamamen eyvah bittik şeklinde değil. Fiyatına göre başarılı.

Çift hatlı olduğu için çift whatsapp hikayesini de disa isimli bir uygulama ile çözdüm. Genelde google da aradığımda beğenilmiş bir uygulama. Belki birinin işine yarar diye söylüyorum.

Sevmediğim beğenmediğim bir yan var mı diye sorarsan, belki ben bilmiyorum ama bildirimler için tek ses seçeneği var. (facebook başka mail başka whatsapp başka şeklinde değil)

İkinci olarak kutudan ekran jelatini bile çıkan bir paket düşün ve buna rağmen bildiğin 15 yıl önce kullandığımız kulakta durmayan plastiğin en adisi bir kulaklık çıktı ki Motorola gibi bir devi satın almış şirket nasıl böyle bir hata yapar anlayabilmiş değilim. Yerleşik radyo koyulmuş böyle efsane bir hoparlör koyulmuş cihazdan o kulaklığın çıkması tam bir rezillik.

Kendi arayüzü çok vasat ve kısıtlı. Klasör yapmayı bir türlü çözemedim. Nova Launcher yükledim. Bu arayüzle de iPhone kadar hızlı ve stabil çalıştığını söylemek isterim.

Bir de tabii ki Turkcell yerine KKTCELL yazıyor olması çok saçma ve basit bir hata. 10 dolarlık çin malı telefonda yoktur sanırım. Lenovo Türkiye ile kesinlikle görüşemedim. Mail yolu ile ulaşmayı deneyeceğim. Android 7.1 hayalden öteye gitmeyecek gibi görünüyor fakat en azından şu operatör ismi gibi saçma bir hatanın düzeltilmesi gerekir.

1000 liraya alınacak en iyi cihaz gibi iddialı birşey diyemem. Fakat bir çok üst model Samsung cihaz kullanmış biri olarak onlardan çok daha stabil ve performanslı çalıştığını söyleyebilirim.
  • quote:

Note ile Power arasında gidip geldim ama sonunda Note modelini aldım. Tek sorunum Telefona uygun jelatin ve kılıf bulamadım.Nedense hat internet ayarları bir türlü olmuyor.

Şimdi Vodafone 4G'yi online işlemlerden aktif edince düzeldi.2G'de bile girmek için onu aktif etmek ilginçmiş..

kutudan arka silikon kılıf ve ekran koruması çıkıyor diye biliyorum
    hatta arkadaşımız yazmış türkcell den almış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

quote:

H.olsun hocam.

teşekkür ederim kardeşim. Hoparlör kısmı efsane. Hatta ofiste sesi kısmak zorunda kaldım.

Oyun videosu sorusuna şuan için cevap veremeyeceğim fakat deneyimlersem sonucu söylerim. Oynadığım tek oyun Okey Extra olduğu için çok da problem değil kendi adıma.

Batarya konusuna gelirsek sabahtan beri 6 görüşme yaptım (en kısa 10 dk şeklinde ve en uzun 30 dk), işim gereği izlediğim videolar oldu, whatsapp, facebook gibi sosyal medya servisleri açık, inbox gmail açık herşey açık şuan şarjım %82 yani o konuda da çok çok iyi görünüyor.

Antalya'dayım ve güneş tepedeyken ekran biraz zor görünüyor fakat tamamen eyvah bittik şeklinde değil. Fiyatına göre başarılı.

Çift hatlı olduğu için çift whatsapp hikayesini de disa isimli bir uygulama ile çözdüm. Genelde google da aradığımda beğenilmiş bir uygulama. Belki birinin işine yarar diye söylüyorum.

Sevmediğim beğenmediğim bir yan var mı diye sorarsan, belki ben bilmiyorum ama bildirimler için tek ses seçeneği var. (facebook başka mail başka whatsapp başka şeklinde değil)

İkinci olarak kutudan ekran jelatini bile çıkan bir paket düşün ve buna rağmen bildiğin 15 yıl önce kullandığımız kulakta durmayan plastiğin en adisi bir kulaklık çıktı ki Motorola gibi bir devi satın almış şirket nasıl böyle bir hata yapar anlayabilmiş değilim. Yerleşik radyo koyulmuş böyle efsane bir hoparlör koyulmuş cihazdan o kulaklığın çıkması tam bir rezillik.

Kendi arayüzü çok vasat ve kısıtlı. Klasör yapmayı bir türlü çözemedim. Nova Launcher yükledim. Bu arayüzle de iPhone kadar hızlı ve stabil çalıştığını söylemek isterim.

Bir de tabii ki Turkcell yerine KKTCELL yazıyor olması çok saçma ve basit bir hata. 10 dolarlık çin malı telefonda yoktur sanırım. Lenovo Türkiye ile kesinlikle görüşemedim. Mail yolu ile ulaşmayı deneyeceğim. Android 7.1 hayalden öteye gitmeyecek gibi görünüyor fakat en azından şu operatör ismi gibi saçma bir hatanın düzeltilmesi gerekir.

1000 liraya alınacak en iyi cihaz gibi iddialı birşey diyemem. Fakat bir çok üst model Samsung cihaz kullanmış biri olarak onlardan çok daha stabil ve performanslı çalıştığını söyleyebilirim.

ön kamera nasıl acaba ? gene dar açılı sanırım, youtube incelemlerde bahsetmişler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.