┼×imdi Ara

­čô▒ÔƬÔƬLenovo K6 Serisi ­čô▒ÔĆęÔĆę ­čô▒5ve5.5in├ž­čô▒stereo­čöŐ­čô▒Snap430­čô▒

Koronavir├╝s ├ľzel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masa├╝st├╝
988
Cevap
16
Favori
76.151
T─▒klama
T├╝m Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> ­čô▒ÔƬÔƬLenovo K6 Serisi ­čô▒ÔĆęÔĆę ­čô▒5ve5.5in├ž­čô▒stereo­čöŐ­čô▒Snap430­čô▒
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giri┼č
    1734 Mesaj

te┼čekkürler efenim Deneyimlerinizi sab─▒rla bekliyoruz
    |
    |
    musti38 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Orijinalden al─▒nt─▒: musti38

çekimi yapt─▒m hocam kulakl─▒kta ba┼člang─▒çta ses nas─▒lsa biti┼čte de ayn─▒ bende.

dedi─činiz gibi en iyi yani pil sabah 7 de ┼čarjdan ç─▒kard─▒m 18:40 ta %70 ile eve geldim mobil veri aç─▒k ve sosyal medya kulland─▒m s─▒kça.

çekinmeden al─▒nacak bi telefon bence.

te┼čekkürler.
    |
    |
    asuslardaki gibi mesela
    asuslarda otomatik ba┼člatma yöneticisi var istedi─činiz programlar─▒ arka planda çal─▒┼čmas─▒n─▒ durduruyorsunuz
    gerçi facebook ve facebook messenger programlar─▒n─▒ mümkün de─čil durduram─▒yor ama :)
    gerçi android 6 da doze mode1 var o bile etkilidir.
    bunu sormam─▒n sebebi instagram ve facebook gibi ┼čarj ve kota dü┼čman─▒ telefonlar─▒n deli gibi arkada çal─▒┼čmalar─▒.
    umar─▒mki lenovo android 7 verir çünkü android 7 de geli┼čtirilmi┼č olan doze mode2 var.
    gerçi 4000mah pil her halukarda yetecektir san─▒r─▒m.

bu arada konu ad─▒ K6 serisi olarak yada K6 Note olarak de─či┼čtirilse?
    K6 Note daha çok tercih edilecek gibi duruyor.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi hgurbuz50 -- 22 ┼×ubat 2017; 18:6:10 >

ne demek efedim :) vakit oldukça yazaca─č─▒m
    |
    |
    Ertu─črulgazi46 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Orijinalden al─▒nt─▒: hgurbuz50

telefonda baz─▒ yada istedi─čimiz programlar─▒ arka planda çal─▒┼čma gibi bir uygulama varm─▒
    asuslardaki gibi mesela
    asuslarda otomatik ba┼člatma yöneticisi var istedi─činiz programlar─▒ arka planda çal─▒┼čmas─▒n─▒ durduruyorsunuz
    gerçi facebook ve facebook messenger programlar─▒n─▒ mümkün de─čil durduram─▒yor ama :)
    gerçi android 6 da doze mode1 var o bile etkilidir.
    bunu sormam─▒n sebebi instagram ve facebook gibi ┼čarj ve kota dü┼čman─▒ telefonlar─▒n deli gibi arkada çal─▒┼čmalar─▒.
    umar─▒mki lenovo android 7 verir çünkü android 7 de geli┼čtirilmi┼č olan doze mode2 var.
    gerçi 4000mah pil her halukarda yetecektir san─▒r─▒m.

bu arada konu ad─▒ K6 serisi olarak yada K6 Note olarak de─či┼čtirilse?
    K6 Note daha çok tercih edilecek gibi duruyor.

stok androidle geldi─či için müzik program─▒n─▒ bile ben indirdim ek herhangi bir program yok.

En son dert edece─čin ┼čey ┼čarj olsun full kullan─▒mda oyun video dahil 2 günü görüyorsun :)

konuyu açan de─či┼čtirse olabilir, olmad─▒ k6 note da eklenebilir konuya
    |
    |

• Binba┼č─▒
    1734 Mesaj

Benim telefonda arka plandan uygulama kapatma özelli─či bulunmakta ve mükemmel bi┼čey. Tel= P1m. Lenovo bu telefona koyduysa K6 serisinede koymu┼č olabilir.

Önerinzi dikkate alarak konuyu K6 Serisi olarak güncelliyorum.👍

03:11 Ekleme: Bir kaç düzenleme yapt─▒m konuya simdi nas─▒l hocam eksikler varsa söyle eklerim 👍

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi ObjektifPoint.Net -- 23 ┼×ubat 2017; 3:11:51 >
    |
    |
    hgurbuz50 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Orijinalden al─▒nt─▒: Ertu─črulgazi46

Benim telefonda arka plandan uygulama kapatma özelli─či bulunmakta ve mükemmel bi┼čey. Tel= P1m. Lenovo bu telefona koyduysa K6 serisinede koymu┼č olabilir.

Önerinzi dikkate alarak konuyu K6 Serisi olarak güncelliyorum.&#128077;

03:11 Ekleme: Bir kaç düzenleme yapt─▒m konuya simdi nas─▒l hocam eksikler varsa söyle eklerim &#128077;

esta─čfurullah konu içeri─či ile ilgili sadece tavsiye bizimki.

ben mwc 2017 de tan─▒t─▒lacak olan General Mobile 6 ve Vestel Venüs V4 ün özellik ve fiyatlar─▒n─▒ bekliyorum.

ama fiyatlar─▒n çokda uygun olaca─č─▒n─▒ dü┼čünmüyorum.

mart ortas─▒ yada nisan gibi bu telefonu al─▒r─▒m san─▒r─▒m

sonras─▒nda güzel bir inceleme videosu çekip koymak istiyorum bakal─▒m k─▒smet olursa.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

• Binba┼č─▒
    1734 Mesaj

Hocam alacaginiz telefonu ┼čimdiden güle güle kullan─▒n. Benim tavsiyem güncelleme konusunda iyi destek veren markalar─▒n telefonlar─▒n─▒ listenin ilk s─▒ralar─▒na koyun.

Ben lenovo'nun güncelleme olay─▒n─▒ pek yapamad─▒─č─▒ icin lenovo nun K6 power modelini listenim orta s─▒ralar─▒na koydum

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
    |
    |
    hgurbuz50 kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

Hocam alacaginiz telefonu ┼čimdiden güle güle kullan─▒n. Benim tavsiyem güncelleme konusunda iyi destek veren markalar─▒n telefonlar─▒n─▒ listenin ilk s─▒ralar─▒na koyun.

Ben lenovo'nun güncelleme olay─▒n─▒ pek yapamad─▒─č─▒ icin lenovo nun K6 power modelini listenim orta s─▒ralar─▒na koydum

benim aç─▒mdan çokda getirisi olaca─č─▒n─▒ dü┼čünmedi─čim bir konu güncelleme.
    ┼čuan asus zenfone 5 kullan─▒yorum ve android kitkat da
    android M yada Android N isteme sebebim tamamen doze mode ve doze mode2
    yoksa onun d─▒┼č─▒nda telefon güncellemesi pek umrumda de─čil
    ayr─▒ca General Mobile da güncelleme veriyor google ile beraber ama cihazlar─▒ hep inceledim genelde hep ayn─▒ pek az fark var aralar─▒nda
    burada arayüzün önemi aç─▒kça ortaya ç─▒k─▒yor.
    mesela asus araayüzü hem ak─▒c─▒ hem kullan─▒m aç─▒s─▒ndan kolay ve stabil
    öte yandan bakarak neredeyse tüm markalar sadele┼čmeye giderek yava┼č yava┼č stok android arayüzüne yakla┼č─▒yor
    lenovo dada bunu aç─▒kça görüyorum ki incelemelerimde oldukça stabil ve kullan─▒l─▒r gördüm.
    sadece kamera arayüzü aç─▒s─▒ndan çok fakir oldu─čunu dü┼čünüyorum ki zaten standart günlük fotolar çeken ve 720p video çeken biriyim
    dedi─čim gibi pil çok önemli oldu─ču için yöneli┼čim var
    yinede MWC etkinli─či ve GM ile Vestelin cihaz ve fiyatlar─▒n─▒ görmek istiyorum.
    sayg─▒lar.
    |
    |

• Yarbay
    6749 Mesaj
    Note modelini alacakt─▒m ama sar de─čerini görünce biraz korkuttu.Power modelinin sar de─čeri daha uygun san─▒r─▒m.2 GB RAM yeterli olur herhalde? (sosyal medya ve oyun olarak kullanmay─▒ dü┼čünüyorum)

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi RainKnight -- 25 ┼×ubat 2017; 21:37:41 >

Orijinalden al─▒nt─▒: RainKnight

Note modelini alacakt─▒m ama sar de─čerini görünce biraz korkuttu.Power modelinin sar de─čeri daha uygun san─▒r─▒m.2 GB RAM yeterli olur herhalde? (sosyal medya ve oyun olarak kullanmay─▒ dü┼čünüyorum)

ba┼čka konularda da yazm─▒┼čt─▒m.

bilgilendirme amaçl─▒ yeniden yazay─▒m.

sar de─čeri sizi korkutmas─▒n cihazlar─▒n verilen sar de─čeri ┼čunu ifade eder.

çift sim yada tek sim ┼čebekeye en uzak senaryo ile ileti┼čime geçme durumunda oldu─ču varsay─▒m─▒ ile cihaz daha fazla sar de─čeri üretir.

ve ayr─▒ca cihaz bir wifi noktas─▒na da ba─čl─▒d─▒r ayr─▒ca Bluetooth da aç─▒k ve aktiftir.

GPS de aç─▒k ve aktiftir

tüm bunlar full çal─▒┼č─▒rken al─▒nan

en yüksek olabilecek de─čeri verir bu rakamlar.

yani cebimizde yada kenarda dururken yada konu┼čma yaparken bu en üst seviyeye cihaz ula┼čmaz.

ayr─▒ca uzmanlar─▒n dedi─či gibi telefon görü┼čmesi yaparken 10 dakikay─▒ geçmemek gerekir.

illa 10 dakkay─▒ geçecek ise kulakl─▒k kullan─▒lmal─▒d─▒r.

yada kulak de─či┼čtirilmelidir.

sayg─▒lar─▒mla.

< Bu ileti mini s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >

• Yarbay
    6749 Mesaj
    quote:

Orijinalden al─▒nt─▒: hgurbuz50

quote:

ba┼čka konularda da yazm─▒┼čt─▒m.

bilgilendirme amaçl─▒ yeniden yazay─▒m.

sar de─čeri sizi korkutmas─▒n cihazlar─▒n verilen sar de─čeri ┼čunu ifade eder.

çift sim yada tek sim ┼čebekeye en uzak senaryo ile ileti┼čime geçme durumunda oldu─ču varsay─▒m─▒ ile cihaz daha fazla sar de─čeri üretir.

ve ayr─▒ca cihaz bir wifi noktas─▒na da ba─čl─▒d─▒r ayr─▒ca Bluetooth da aç─▒k ve aktiftir.

GPS de aç─▒k ve aktiftir

tüm bunlar full çal─▒┼č─▒rken al─▒nan

en yüksek olabilecek de─čeri verir bu rakamlar.

yani cebimizde yada kenarda dururken yada konu┼čma yaparken bu en üst seviyeye cihaz ula┼čmaz.

ayr─▒ca uzmanlar─▒n dedi─či gibi telefon görü┼čmesi yaparken 10 dakikay─▒ geçmemek gerekir.

illa 10 dakkay─▒ geçecek ise kulakl─▒k kullan─▒lmal─▒d─▒r.

yada kulak de─či┼čtirilmelidir.

sayg─▒lar─▒mla.

Çok te┼čekkür ederim.Genelde sosyal medyada gezmelik ve oyun olarak kullanacakt─▒m vücut sar de─čeri korkutmu┼čtu ama san─▒r─▒m aç─▒klaman─▒zdan sonra bu çok a┼č─▒r─▒ bir sorun de─čil gibi görünüyor..

|
    |

• Te─čmen
    213 Mesaj
    MWC 2017 de motorolo moto g5 duyurulacak diyorlar. k6 ile kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒p karar vermek istiyorum. tercihim motorolodan yana, ┼čimdilik.
    |
    |
    Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒:
    DSGNRY

Merhaba gençler Lenovo K6 Power ile beni de aran─▒za yazabilirsiniz. Soru sormak isteyen olursa memnuniyetle cevaplar─▒m. S7 edge inden iPhone 7 sine kadar bir çok model kulland─▒m. Marka delisi de de─čilim. Rahat olun yani

*iPhone 8 Plus Space Gray (Turkcell) *iPad Pro 12.9 4th. Gen. Space Gray (Vodafone)

Fenerbahçe since 1907
    eray984Ôäó since 2003
  • Yarbay
    6749 Mesaj
    Note ile Power aras─▒nda gidip geldim ama sonunda Note modelini ald─▒m. Tek sorunum Telefona uygun jelatin ve k─▒l─▒f bulamad─▒m.Nedense hat internet ayarlar─▒ bir türlü olmuyor.

┼×imdi Vodafone 4G'yi online i┼člemlerden aktif edince düzeldi.2G'de bile girmek için onu aktif etmek ilginçmi┼č..

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi RainKnight -- 27 ┼×ubat 2017; 12:14:59 >

H.olsun hocam.

Stereo hoparlörler nas─▒l ?

Telefonun grafik birimi oyun oynarken ekran videosu çekmeye olanak sa─člayacak kadar ileri gidebilir mi ?

4000mAh batarya performans─▒ nas─▒l ?

D─▒┼čarda güne┼čin tepede oldu─ču anlarda ekran pert oluyor mu ?

┼×imdilik bu kadar hocam cevaplar─▒ istediginiz zaman yazabilirsiniz. Hayirli olsun güle güle kullan─▒n 😉

|
    |
    DSGNRY kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr

H. Olsun hocam. Note modelindeki dejavantaj belirteyim. Stereo hoparlörü yok. Diger 2 k6 modelinde ise stereo hoparlör bulunmakta.

Bende e─čer inceleme s─▒rfat─▒m olursa K6 power almak istiyorum. Hayirlisi olsun bakal─▒m

|
    |
    RainKnight kullan─▒c─▒s─▒n─▒n, bahsedilen mesaj─▒n─▒ g├Âr
    DSGNRY

quote:

H.olsun hocam.

Telefonun grafik birimi oyun oynarken ekran videosu çekmeye olanak sa─člayacak kadar ileri gidebilir mi ?

┼×imdilik bu kadar hocam cevaplar─▒ istediginiz zaman yazabilirsiniz. Hayirli olsun güle güle kullan─▒n 😉

te┼čekkür ederim karde┼čim. Hoparlör k─▒sm─▒ efsane. Hatta ofiste sesi k─▒smak zorunda kald─▒m.

Oyun videosu sorusuna ┼čuan için cevap veremeyece─čim fakat deneyimlersem sonucu söylerim. Oynad─▒─č─▒m tek oyun Okey Extra oldu─ču için çok da problem de─čil kendi ad─▒ma.

Batarya konusuna gelirsek sabahtan beri 6 görü┼čme yapt─▒m (en k─▒sa 10 dk ┼čeklinde ve en uzun 30 dk), i┼čim gere─či izledi─čim videolar oldu, whatsapp, facebook gibi sosyal medya servisleri aç─▒k, inbox gmail aç─▒k her┼čey aç─▒k ┼čuan ┼čarj─▒m %82 yani o konuda da çok çok iyi görünüyor.

Antalya'day─▒m ve güne┼č tepedeyken ekran biraz zor görünüyor fakat tamamen eyvah bittik ┼čeklinde de─čil. Fiyat─▒na göre ba┼čar─▒l─▒.

Çift hatl─▒ oldu─ču için çift whatsapp hikayesini de disa isimli bir uygulama ile çözdüm. Genelde google da arad─▒─č─▒mda be─čenilmi┼č bir uygulama. Belki birinin i┼čine yarar diye söylüyorum.

Sevmedi─čim be─čenmedi─čim bir yan var m─▒ diye sorarsan, belki ben bilmiyorum ama bildirimler için tek ses seçene─či var. (facebook ba┼čka mail ba┼čka whatsapp ba┼čka ┼čeklinde de─čil)

─░kinci olarak kutudan ekran jelatini bile ç─▒kan bir paket dü┼čün ve buna ra─čmen bildi─čin 15 y─▒l önce kulland─▒─č─▒m─▒z kulakta durmayan plasti─čin en adisi bir kulakl─▒k ç─▒kt─▒ ki Motorola gibi bir devi sat─▒n alm─▒┼č ┼čirket nas─▒l böyle bir hata yapar anlayabilmi┼č de─čilim. Yerle┼čik radyo koyulmu┼č böyle efsane bir hoparlör koyulmu┼č cihazdan o kulakl─▒─č─▒n ç─▒kmas─▒ tam bir rezillik.

Kendi arayüzü çok vasat ve k─▒s─▒tl─▒. Klasör yapmay─▒ bir türlü çözemedim. Nova Launcher yükledim. Bu arayüzle de iPhone kadar h─▒zl─▒ ve stabil çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ söylemek isterim.

Bir de tabii ki Turkcell yerine KKTCELL yaz─▒yor olmas─▒ çok saçma ve basit bir hata. 10 dolarl─▒k çin mal─▒ telefonda yoktur san─▒r─▒m. Lenovo Türkiye ile kesinlikle görü┼čemedim. Mail yolu ile ula┼čmay─▒ deneyece─čim. Android 7.1 hayalden öteye gitmeyecek gibi görünüyor fakat en az─▒ndan ┼ču operatör ismi gibi saçma bir hatan─▒n düzeltilmesi gerekir.

1000 liraya al─▒nacak en iyi cihaz gibi iddial─▒ bir┼čey diyemem. Fakat bir çok üst model Samsung cihaz kullanm─▒┼č biri olarak onlardan çok daha stabil ve performansl─▒ çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ söyleyebilirim.

*iPhone 8 Plus Space Gray (Turkcell) *iPad Pro 12.9 4th. Gen. Space Gray (Vodafone)

Fenerbahçe since 1907
    eray984Ôäó since 2003

• Yarbay
    2946 Mesaj
    quote:

Note ile Power aras─▒nda gidip geldim ama sonunda Note modelini ald─▒m. Tek sorunum Telefona uygun jelatin ve k─▒l─▒f bulamad─▒m.Nedense hat internet ayarlar─▒ bir türlü olmuyor.

┼×imdi Vodafone 4G'yi online i┼člemlerden aktif edince düzeldi.2G'de bile girmek için onu aktif etmek ilginçmi┼č..

kutudan arka silikon k─▒l─▒f ve ekran korumas─▒ ç─▒k─▒yor diye biliyorum
    hatta arkada┼č─▒m─▒z yazm─▒┼č türkcell den alm─▒┼č?

Orijinalden al─▒nt─▒: DSGNRY

quote:

H.olsun hocam.

te┼čekkür ederim karde┼čim. Hoparlör k─▒sm─▒ efsane. Hatta ofiste sesi k─▒smak zorunda kald─▒m.

Oyun videosu sorusuna ┼čuan için cevap veremeyece─čim fakat deneyimlersem sonucu söylerim. Oynad─▒─č─▒m tek oyun Okey Extra oldu─ču için çok da problem de─čil kendi ad─▒ma.

Batarya konusuna gelirsek sabahtan beri 6 görü┼čme yapt─▒m (en k─▒sa 10 dk ┼čeklinde ve en uzun 30 dk), i┼čim gere─či izledi─čim videolar oldu, whatsapp, facebook gibi sosyal medya servisleri aç─▒k, inbox gmail aç─▒k her┼čey aç─▒k ┼čuan ┼čarj─▒m %82 yani o konuda da çok çok iyi görünüyor.

Antalya'day─▒m ve güne┼č tepedeyken ekran biraz zor görünüyor fakat tamamen eyvah bittik ┼čeklinde de─čil. Fiyat─▒na göre ba┼čar─▒l─▒.

Çift hatl─▒ oldu─ču için çift whatsapp hikayesini de disa isimli bir uygulama ile çözdüm. Genelde google da arad─▒─č─▒mda be─čenilmi┼č bir uygulama. Belki birinin i┼čine yarar diye söylüyorum.

Sevmedi─čim be─čenmedi─čim bir yan var m─▒ diye sorarsan, belki ben bilmiyorum ama bildirimler için tek ses seçene─či var. (facebook ba┼čka mail ba┼čka whatsapp ba┼čka ┼čeklinde de─čil)

─░kinci olarak kutudan ekran jelatini bile ç─▒kan bir paket dü┼čün ve buna ra─čmen bildi─čin 15 y─▒l önce kulland─▒─č─▒m─▒z kulakta durmayan plasti─čin en adisi bir kulakl─▒k ç─▒kt─▒ ki Motorola gibi bir devi sat─▒n alm─▒┼č ┼čirket nas─▒l böyle bir hata yapar anlayabilmi┼č de─čilim. Yerle┼čik radyo koyulmu┼č böyle efsane bir hoparlör koyulmu┼č cihazdan o kulakl─▒─č─▒n ç─▒kmas─▒ tam bir rezillik.

Kendi arayüzü çok vasat ve k─▒s─▒tl─▒. Klasör yapmay─▒ bir türlü çözemedim. Nova Launcher yükledim. Bu arayüzle de iPhone kadar h─▒zl─▒ ve stabil çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ söylemek isterim.

Bir de tabii ki Turkcell yerine KKTCELL yaz─▒yor olmas─▒ çok saçma ve basit bir hata. 10 dolarl─▒k çin mal─▒ telefonda yoktur san─▒r─▒m. Lenovo Türkiye ile kesinlikle görü┼čemedim. Mail yolu ile ula┼čmay─▒ deneyece─čim. Android 7.1 hayalden öteye gitmeyecek gibi görünüyor fakat en az─▒ndan ┼ču operatör ismi gibi saçma bir hatan─▒n düzeltilmesi gerekir.

1000 liraya al─▒nacak en iyi cihaz gibi iddial─▒ bir┼čey diyemem. Fakat bir çok üst model Samsung cihaz kullanm─▒┼č biri olarak onlardan çok daha stabil ve performansl─▒ çal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ söyleyebilirim.

ön kamera nas─▒l acaba ? gene dar aç─▒l─▒ san─▒r─▒m, youtube incelemlerde bahsetmi┼čler.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Tak─▒mlar─▒
Bey Azura
Media S├Âzl├╝k
canl─▒ radyo dinle
Bu sayfan─▒n
Mobil s├╝r├╝m├╝
Mini S├╝r├╝m├╝

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.