Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: RainKnight

Note ile Power arasında gidip geldim ama sonunda Note modelini aldım. Tek sorunum Telefona uygun jelatin ve kılıf bulamadım.Nedense hat internet ayarları bir türlü olmuyor.

Şimdi Vodafone 4G'yi online işlemlerden aktif edince düzeldi.2G'de bile girmek için onu aktif etmek ilginçmiş..

kutudan arka silikon kılıf ve ekran koruması çıkıyor diye biliyorum
    hatta arkadaşımız yazmış türkcell den almış?

Ben Teknosa'dan aldım.Kutudan jelatin çıktı ama ekranı tam kapatmıyor gibi.O yüzden jelatin aradım ama bulamadım :/ Silikon kılıf bende yoktu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 aya cepax gibi yerlerde tezgahlarda aksesuarları yerini alır.

• Arkadaşlar Lenovo K6 Note'a 126 mblik güncelleme geldi haberiniz olsun.

• Kerim674 kullanıcısına yanıt
    aynen ben de yazılımı şu an indiriyodum :)
  • DSGNRY selamlar,

telefonda fazla konuştuğunuzu söylemişsiniz. ben de telefonu asıl işlevi için kullanıyorum, yani fazla konuşan biriyim. benim için önemli olan iki özellik var;

- 4g de hızlı bir interneti olması
    - temiz ve anlaşılır konuşma ortamı

telefonda konuşurken teknik terimler yabancı kelimeler sıkca kullanılıyor. bunları anlamak önemli benim için. uzun konuşmalarınızda herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? mesela araçda falan giderken gak guk ediyor mu, konuşmalar kısılıp geliyor mu, ses arada kayboluyor veya gidip geliyor mu, zor ortamlarda konuşurken karşılıklı anlayabilme durumu nasıl acaba? konuşmalar net olarak duyulabiliyor mu mesela... zahmet eder cevaplarsanız makbule geçer, şimdiden teşekkürler.
  • https://forum.donanimhaber.com/lenovo-moto-g5-ve-g5-plus-baba-konu--124131288#124131288

Lenovo Moto G5 ve G5 Plus konusu. G5+ dikkat çekici özellikler var inceleyin arkadaşlar

• unpop kullanıcısına yanıt
    İphone gibi diyebilirim hatta gündüz çekimlerinde daha iyi. Açısı geniş değil malesef ama benim için yeterli diyebilirim.

• tigerito T kullanıcısına yanıt
    Şöyle izah edeyim. Ben de işim icabı detaylı konuşmalar yapan biriyim. İlk telefon ettiğinizde önce numarayı çeviriyor. Ekranda çevriliyor yazıyor. Daha sonra çalmaya başladığında küçük bir titreşim oluyor. Kulaklık sesi (telefonun kendi kulaklığı) biraz az gibi geldi iphone dan sonra. Ama dışarıda da duyulacak seviyede ve seni duyamıyorum diyen olmadı. Antalya'dayım operatör problemi yok. Fakat hareket halindeyken ses gidip gelmesi gibi problemler yaşamadım. Sabah 8 de şarjdan çıkardım şuan %63 o konuda zaten hiç problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

Şöyle izah edeyim. Ben de işim icabı detaylı konuşmalar yapan biriyim. İlk telefon ettiğinizde önce numarayı çeviriyor. Ekranda çevriliyor yazıyor. Daha sonra çalmaya başladığında küçük bir titreşim oluyor. Kulaklık sesi (telefonun kendi kulaklığı) biraz az gibi geldi iphone dan sonra. Ama dışarıda da duyulacak seviyede ve seni duyamıyorum diyen olmadı. Antalya'dayım operatör problemi yok. Fakat hareket halindeyken ses gidip gelmesi gibi problemler yaşamadım. Sabah 8 de şarjdan çıkardım şuan %63 o konuda zaten hiç problem yok.

mesaj gönderim saatinize bakınca sabah 8 de şarjdan almışsınız telefonu ve akşam 23:43 de mesaj yazmışsınız şarjınız %63 bu süper bir oran.
    tama aradığım cihaz doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertuğrulgazi46

https://forum.donanimhaber.com/lenovo-moto-g5-ve-g5-plus-baba-konu--124131288#124131288

Lenovo Moto G5 ve G5 Plus konusu. G5+ dikkat çekici özellikler var inceleyin arkadaşlar

motorola ürünlerini çok pahalı fiyatlardan sokuyor ülkemize malesef
    lenovo markası ile daha iyi F/P ürünleri geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti38

yazılım için bir açıklama varmı
    mesela şebeke problemleri giderildi gibi (KKTCCELL) uyarısı gibi :)
    yada diğer iyileştirmeler vs?
  • lenovo K6 Note kamerasını test ederken slov motion çekim yaptım ve yine telefondan izledim.
    çekim hızının yavaşlması gayet güzel ama görüntüde bozulma vardı.
    slov motion çekim de sorun yaşayan varmı?
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Motorola diye bi marka kalmadı zaten. Lenovo getiriyor moto G5 ve G5 Plusu. G serisi hep uygun fiyatlı olmuştur. Ülkemize gelirse benim tercihim değişebilir. G5 plus baya baya hoşuma gitti.

12Mp f1.7 lensli Kamerası, And 7 ile gelmesi, Parmak izi okuyucusunun ek özellikler sunması, snap625 chipseti ile gelmesi vb özellikler iyi olmuş. Güzel de bi fiyat ile gelirse ben alırım.

• Hepsiburada'dan kırılmaz cam koruyucu ve kılıf sipariş etmiştim.Kılıfta sorun yok ama ekran koruyucu ekran yapısından dolayı tamamen oturmadı..Şerit halinde kabarcık gibi duruyor.Düzgün şeyler çıkana kadar idare edeceğiz artık..

• beklediğim iki telefon biri GM6 biri Vestel ikiside ürünlerini tanıttı ama fiyat bilgisi vermediler.

insanların tepkisine göre fiyat belirleyecekler sanırım.

GM 6 mediatek işlemci seçerek insanları çok şaşırttı.

ilk etapta insanlara bu cihazı kakalayıp sonrasında GM6 plus diye cihaz sürebilir.

GM 5 plus dan sonra segment düşürmüş gibi geldi bana.

diğer taraftan Vestel yeni ürününe Z10 diye isim koymuş.

Snapdragon 435 işlemci 4gb ram ve 64gb hafıza ile gelmiş.

ayrıca kamera da ois desteği vermiş

bunun yanında 3050mah pil ve quick şarj 3.0 desteği ile iyi ve hatırı sayılır bir cihaz yapmış.

fakat fiyat konusunda endişeliyim ois desteği quick şarj derken fiyat benim tahminim 1500 den aşağı olmaz ki marka tutundurmada vesteli zora sokar.

ama ikisinin arasında seçilebilecek olan Vestel gibi duruyor.

Vestel nisanda satışa sunacak mış fiyatı ozaman görücez.

asıl GM tarafında durum ne olcak merak ediyorum.

beklenmeyen bir hamle yaptı cihaz teknik özelliklerinde.

dediğim gibi gizli bir GM 6 plus gelebilir.

nisan sonuna kadar da beklenebilir.

ozamana kadar da Lenovo K6 Note fiyatı da biraz daha düşmüş olur. :)

herkeze saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: musti38

yazılım için bir açıklama varmı
    mesela şebeke problemleri giderildi gibi (KKTCCELL) uyarısı gibi :)
    yada diğer iyileştirmeler vs?

Güncellemeyi yükledim turkcell yazısı düzeldi. Başka birşey henüz farketmedim. Cihazı bende turkcellden aldım ekran koruyucu var ama kılıf yok.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    batarya iPhone dan sonra efsane gibi geliyor gerçekten.
  • abgore A kullanıcısına yanıt
    ben mediamarkt tan almıştım güncelleme vs. gelmedi henüz? yeni mi çıktı acaba bu güncelleme?
  • Arkadaşlar bende bugün itibariyle aranıza katıldım.Gittigidiyor'dan indirimle 1100 tl'ye aldım. Sorum şu uygulamaları gizleyemiyormuyuz. Ben bulamadım.

• Başlığın açılmasına sevinerek tüm mesajları okudum ve gitgide kararım netleşti derken oldumu şimdi hocam son dakikada Moto G5 geliyor demek...

Batarya çok önemli benim için. Ve mantıklı fiyatlara alınabilecek en güzel telefonlardan biri olarak görüyorum k6 note ve k6 power'ı. Gönül isterdiki türkiyede moto droid turbo 2 veya droid maxx 2 gelsin..Neyse o kısma hiç girmeyelim. Şimdilik çıkmadığı için Moto G5 ile kafamızı karıştırmazsak 2 sorum olacak lenovo ile ilgili.

Arkadaşların biri K6 power'ın şarj girişi üstte olduğundan yağmurda çok riskli demiş. Ciddi anlamda takıldım buna. Power kullananlar açısındanda sıkıntı olacak hissi oldumu? Power modelinde ram'de düşük olduğu ve şarj girişi yukarıda olduğu için note modeline yöneldim. Bu seferde tek hoparlör var dediler. Seçimi neye göre yapmalı aralarında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusret89 -- 3 Mart 2017; 18:1:25 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.