Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazda dual band wifi birde ekrana çift tıklama ile açma kapama olayı ve hızlı şarj var mı.

K6 note ile asus zf3 laser arasında kaldım ne tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 7 Mart 2017; 20:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

quote:

Orijinalden alıntı: Ertuğrulgazi46

H.olsun hocam.

Stereo hoparlörler nasıl ?

Telefonun grafik birimi oyun oynarken ekran videosu çekmeye olanak sağlayacak kadar ileri gidebilir mi ?

4000mAh batarya performansı nasıl ?

Dışarda güneşin tepede olduğu anlarda ekran pert oluyor mu ?

Şimdilik bu kadar hocam cevapları istediginiz zaman yazabilirsiniz. Hayirli olsun güle güle kullanın 😉

teşekkür ederim kardeşim. Hoparlör kısmı efsane. Hatta ofiste sesi kısmak zorunda kaldım.

Oyun videosu sorusuna şuan için cevap veremeyeceğim fakat deneyimlersem sonucu söylerim. Oynadığım tek oyun Okey Extra olduğu için çok da problem değil kendi adıma.

Batarya konusuna gelirsek sabahtan beri 6 görüşme yaptım (en kısa 10 dk şeklinde ve en uzun 30 dk), işim gereği izlediğim videolar oldu, whatsapp, facebook gibi sosyal medya servisleri açık, inbox gmail açık herşey açık şuan şarjım %82 yani o konuda da çok çok iyi görünüyor.

Antalya'dayım ve güneş tepedeyken ekran biraz zor görünüyor fakat tamamen eyvah bittik şeklinde değil. Fiyatına göre başarılı.

Çift hatlı olduğu için çift whatsapp hikayesini de disa isimli bir uygulama ile çözdüm. Genelde google da aradığımda beğenilmiş bir uygulama. Belki birinin işine yarar diye söylüyorum.

Sevmediğim beğenmediğim bir yan var mı diye sorarsan, belki ben bilmiyorum ama bildirimler için tek ses seçeneği var. (facebook başka mail başka whatsapp başka şeklinde değil)

İkinci olarak kutudan ekran jelatini bile çıkan bir paket düşün ve buna rağmen bildiğin 15 yıl önce kullandığımız kulakta durmayan plastiğin en adisi bir kulaklık çıktı ki Motorola gibi bir devi satın almış şirket nasıl böyle bir hata yapar anlayabilmiş değilim. Yerleşik radyo koyulmuş böyle efsane bir hoparlör koyulmuş cihazdan o kulaklığın çıkması tam bir rezillik.

Kendi arayüzü çok vasat ve kısıtlı. Klasör yapmayı bir türlü çözemedim. Nova Launcher yükledim. Bu arayüzle de iPhone kadar hızlı ve stabil çalıştığını söylemek isterim.

Bir de tabii ki Turkcell yerine KKTCELL yazıyor olması çok saçma ve basit bir hata. 10 dolarlık çin malı telefonda yoktur sanırım. Lenovo Türkiye ile kesinlikle görüşemedim. Mail yolu ile ulaşmayı deneyeceğim. Android 7.1 hayalden öteye gitmeyecek gibi görünüyor fakat en azından şu operatör ismi gibi saçma bir hatanın düzeltilmesi gerekir.

1000 liraya alınacak en iyi cihaz gibi iddialı birşey diyemem. Fakat bir çok üst model Samsung cihaz kullanmış biri olarak onlardan çok daha stabil ve performanslı çalıştığını söyleyebilirim.

Hocam nasıl aldıgınızdan beri 2 hafta kadar olmus, bu surecte memnumusunuz, kronik ya da yazılımsal sıkıntıları var mı ? Mesela yazılımsal sıkıntılardan dolayı K5 kullananların canı çok sıkkın ve cihazı aldıklarına pişman olduklarını ifade ediyorlar.
    Bir de çift sim slot ayrı ayrı mı yoksa biri aynı zamanda sd hafıza kartı ile ortaklasa mı kullanılıyor ?

• unpop kullanıcısına yanıt
    Genel olarak memnunum bir sıkıntı görmedim Android 7 gelmesini umuyorum çünkü cihaz sorunsuz. Turkcell yerine KKTCELL yazıyor hala o can sıkıcı. Bir de çok duyduğum "çalmadan açtın telefonu" cümlesi. Çalıyor ama karşı taraf çaldığını duymuyormus nasıl oluyorsa. İkinci simkart slotu aslında hafıza kartı yeri. Yani ya hafıza kartı takacaksiniz ya ikinci sim kart. Ama genel olarak memnunum. Yüksek modellerden (pahalı cihazlardan) çok farkı da yok diyebilirim.

• Valla hocam bir iki ağır oyun denedim e tabii ki haliyle gözle görünür farklar var. Fakat sosyal medya veya günlük kullanımda hiç aman bunun işlemcisi kötüymüş demedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Merhaba. Lenovo K5 ten K6 Note geçmeyi dusunuyorum

DolbyDigital 2hoparlor varmi?

Ön kamera dar açımı, zoom yapilmis gibimi cekiyor?

Uygulama bildirimleri sorunsuz geliyormu?

Sol alt uygulama tuşuna basılı tutmakmı gerekiyor arka plan uygulamaları kapatmak için?

Ahize ses yuksekligi ve kalitesi nasil? Bugun hanimin Samsung J5 ile konustum K5 ahizesi resmen çöp onu anladım!

Kullanıcılar bilgi verebilirmi??

• quote:

Orijinalden alıntı: skynet

Bu cihazda dual band wifi birde ekrana çift tıklama ile açma kapama olayı ve hızlı şarj var mı.

Dual band Wifi yok. Çift tıklamayla açılıyor fakat kapanmıyor. Hızlı şarj yok. Şimdiye kadar 2 kere şarj ettim 2 saati geçiyor. Ekran kalitesi ve parlaklığı çok güzel. Ses orta kalite. Alttaki hoparlörün biri çalışıyor diğeri aksesuar ve mikrofon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 7 Mart 2017; 22:10:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

quote:

Orijinalden alıntı: skynet

Bu cihazda dual band wifi birde ekrana çift tıklama ile açma kapama olayı ve hızlı şarj var mı.

Dual band Wifi yok. Çift tıklamayla açılıyor fakat kapanmıyor. Hızlı şarj yok. Şimdiye kadar 2 kere şarj ettim 2 saati geçiyor. Ekran kalitesi ve parlaklığı çok güzel. Ses orta kalite. Alttaki hoparlörün biri çalışıyor diğeri aksesuar ve mikrofon.

Sağolun hocam cevap için.Eğer çift tıklamayla açılıyorsa kapanadabilir ama 3. parti yazılım gerekli.

Hızlı şarj olsa iyiymiş.zf3 laserde de yokmuş. bu gidişle ya Lenovo P2"ye ya da ZF3"e kayacağım

• Bugün K6 alarak bende araniza katıldım cihaz beklediğimden de iyi tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Merhaba. Lenovo K5 ten K6 Note geçmeyi dusunuyorum

DolbyDigital 2hoparlor varmi?

Ön kamera dar açımı, zoom yapilmis gibimi cekiyor?

Uygulama bildirimleri sorunsuz geliyormu?

Sol alt uygulama tuşuna basılı tutmakmı gerekiyor arka plan uygulamaları kapatmak için?

Ahize ses yuksekligi ve kalitesi nasil? Bugun hanimin Samsung J5 ile konustum K5 ahizesi resmen çöp onu anladım!

Kullanıcılar bilgi verebilirmi??

Yarın siyah rengini alıcak gibiyim. Sorulara cevap verebilecek kullanıcı yokmu?

• skynet kullanıcısına yanıt
    Moto G5 Plus'uda inceleyin hocam.

• serkanky kullanıcısına yanıt
    H.olsun güle güle kullanın

• Dün gece itibariyle K6 Power 77mb'lık bir güncelleme aldı. Güncelleme esnasında iyi ısındı. şimdilik gördüğüm KKTCELL yazısı düzelmiş. Yalnızca bunun için bile gelmiş olabilir. Turkcell'e sorduğumda Lenovo'ya bildirildi güncelleme gelecek demişlerdi. K6 Power kullanıcılarının bilgilerine
  • quote:

H.olsun güle güle kullanın

Teşekkür ederim :)

• quote:

Dün gece itibariyle K6 Power 77mb'lık bir güncelleme aldı. Güncelleme esnasında iyi ısındı. şimdilik gördüğüm KKTCELL yazısı düzelmiş. Yalnızca bunun için bile gelmiş olabilir. Turkcell'e sorduğumda Lenovo'ya bildirildi güncelleme gelecek demişlerdi. K6 Power kullanıcılarının bilgilerine

Az önce benim K6 ya da bir güncelleme geldi şimdi indiriyorum ;)

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱

• quote:

Dün gece itibariyle K6 Power 77mb'lık bir güncelleme aldı. Güncelleme esnasında iyi ısındı. şimdilik gördüğüm KKTCELL yazısı düzelmiş. Yalnızca bunun için bile gelmiş olabilir. Turkcell'e sorduğumda Lenovo'ya bildirildi güncelleme gelecek demişlerdi. K6 Power kullanıcılarının bilgilerine

karsıdan sizi arayanlara çalma sesinin geç gitmesi çözülmüşmüdür acaba, bu can sıkan bir sorun aslında.
  • quote:

Moto G5 Plus'uda inceleyin hocam.

cihaz güzelde ne zaman satışa başlar acaba

hocam bir de ilk sayfada quick şarj var demişsiniz bu iki model için de geçerli mi yani hem power hem note olarak

bir kaç mesaj yukarıda başka bir arkadaş yok demiş kafam karıştı
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Denemedim hiç sormadım daha doğrusu fakat umarım çözülmüştür

• Şimdi fark ettim kulaklık çıkış sesi yükselmiş

• skynet kullanıcısına yanıt
    hızlı şarj olayı chipsetinde var ama telefonlarda yokmuş lenovo kaldırmış. safyayı güncellemeyi unutmuşum özür dilerim hocam. kusura bakmayın. söylediğiz içinde teşekkür ederim
  • 1000 TL civarında telefon araştırıyorum.Lenovo K6 mı Samsung J5 2016 mı veya farklı marka model tavsiyeside olabilir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.