Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.894
Cevap
119
Favori
516.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorumda 6gblık ile 8gblık arasında kaldım arasında 60liralık bi fiyat farkı var o farka değermi alacağım ekstra performans? 6ile 8 arasnda nasl bi fark var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alsonleris

arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorumda 6gblık ile 8gblık arasında kaldım arasında 60liralık bi fiyat farkı var o farka değermi alacağım ekstra performans? 6ile 8 arasnda nasl bi fark var acaba ?

ya işte 8>6 değil mi sende diyorsun ki 60 lira bir fark var al olsun bitsin ne olacak ki 60 lira daha fazla ver en iyisi olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: resul1213

quote:

arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorumda 6gblık ile 8gblık arasında kaldım arasında 60liralık bi fiyat farkı var o farka değermi alacağım ekstra performans? 6ile 8 arasnda nasl bi fark var acaba ?

ya işte 8>6 değil mi sende diyorsun ki 60 lira bir fark var al olsun bitsin ne olacak ki 60 lira daha fazla ver en iyisi olsun..

hocam o kadar basit hesap yapmayı bizde biliyoruz. bn aradaki farkı sordum nasl bi katkı sağlayacağını sordum. lütfen bilginiz yoksa yazmayn

• peki
  • quote:

Arada çok büyük bi fark yok belki oyunlarda bikaç fps daha fazla yakalar laptop.Ama sana kalmış bence fark etmez.6 gb lı olanı al.60 tl ile güzel bi laptop çantası veya mouse alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 14 Temmuz 2012; 22:26:04 >
  • ya kimse bana cevap vermiyecek mi bu bellek kartı yuvası falan nerde ya ? bide Bluetooth nerde yaa ?
  • quote:

ya kimse bana cevap vermiyecek mi bu bellek kartı yuvası falan nerde ya ? bide Bluetooth nerde yaa ?

Fn+F5 bluetooth' u aktif eder. Kart yuvası en önde en sağda. Kullanma kılavuzunu okusana canım kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderoid

quote:

ya kimse bana cevap vermiyecek mi bu bellek kartı yuvası falan nerde ya ? bide Bluetooth nerde yaa ?

Fn+F5 bluetooth' u aktif eder. Kart yuvası en önde en sağda. Kullanma kılavuzunu okusana canım kardeşim

Resimli Gösterim

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 14 Temmuz 2012; 23:38:21 >

• quote:

quote:

quote:

hocam o kadar basit hesap yapmayı bizde biliyoruz. bn aradaki farkı sordum nasl bi katkı sağlayacağını sordum. lütfen bilginiz yoksa yazmayn

6gb ve 8gb ram arasındaki farkı hiçbir şekilde oyunlarda hissedemezsin çünkü o kadar ram kullanan oyun yok pc de onlarca programı bir arada çalıştıran biriysen etkili olur veya render alıyorsan işine yarar başka türlü fark hissetmezsin

• hmm pardon gördümde bu başka birşey sandım acemiyim kusuruma bakkmayın :) peki bu camerayı nasıl açacaz hani fotoğraf falan çekmek için ? onuda görmedim
  • quote:

hmm pardon gördümde bu başka birşey sandım acemiyim kusuruma bakkmayın :) peki bu camerayı nasıl açacaz hani fotoğraf falan çekmek için ? onuda görmedim

kamera için fn+esc ile aktif ediyorsun kamerayı kullanmak için youcam veya lenovo easy capture programını kullanabilirsin
  • hmm peki çok tşk ederim bana çok faydalı oldunuz arkadaşlar size bir kaç sorum daha olacak inş cevaplarsınız :) ya bu üstteki ışıklar ne işe yarıyor anlamadım ya dokunuyorum hiçbirşey yok anlamadım ya ?
  • quote:

hmm peki çok tşk ederim bana çok faydalı oldunuz arkadaşlar size bir kaç sorum daha olacak inş cevaplarsınız :) ya bu üstteki ışıklar ne işe yarıyor anlamadım ya dokunuyorum hiçbirşey yok anlamadım ya ?

Arkadaş yanlış anlama ama biraz araştır bas ekrana bak ne oluyor ne olmuyor herşeyi devletten beklememek lazım
  • ben de bugun vatandan yde 23indrmle nakit 1429tlye aldm.6gb ram 500gb hdd. 1495tlye 8gb ram 750gb hdd vardı ama 6 8 pek fark etmyor.hddnin de boyutu degil hızı onemli aradaki 65tl farka para ekleyp harici alırm ilerde.ya da ssd. Yalnız eski asus n61imin altı hic ısınmazdı bu ısınıyor vede hdd scaklıgı 45derece falan biraz fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam valla bastım hiçbirşey olmadı o yüzden sordum .. :) özür dilerim yorduysam
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdayd

ben de bugun vatandan yde 23indrmle nakit 1429tlye aldm.6gb ram 500gb hdd. 1495tlye 8gb ram 750gb hdd vardı ama 6 8 pek fark etmyor.hddnin de boyutu degil hızı onemli aradaki 65tl farka para ekleyp harici alırm ilerde.ya da ssd. Yalnız eski asus n61imin altı hic ısınmazdı bu ısınıyor vede hdd scaklıgı 45derece falan biraz fazla.

evet benimkide çok ısınıyor ya anlamadım ? ısınma olmuyordu hani
  • ha bide bu bende yok ya hiç görmedim öyle birşey ne yaptıysam bulamadım ?

• quote:

quote:

ben de bugun vatandan yde 23indrmle nakit 1429tlye aldm.6gb ram 500gb hdd. 1495tlye 8gb ram 750gb hdd vardı ama 6 8 pek fark etmyor.hddnin de boyutu degil hızı onemli aradaki 65tl farka para ekleyp harici alırm ilerde.ya da ssd. Yalnız eski asus n61imin altı hic ısınmazdı bu ısınıyor vede hdd scaklıgı 45derece falan biraz fazla.

Nasıl Isınıyor?En yüksek kaç dereceye ulaştı?Ne yaparken ısınıyor?
  • quote:

ha bide bu bende yok ya hiç görmedim öyle birşey ne yaptıysam bulamadım ?

üstteki dokunmatiklerden en sağdaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lodz

quote:

quote:

Nasıl Isınıyor?En yüksek kaç dereceye ulaştı?Ne yaparken ısınıyor?

derecesini bilmiyorumda ama ısınıyor baya nasıl öğrenebilirim kaç derece olduğunu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.