Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.895
Cevap
119
Favori
516.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QrY!

quote:

Orijinalden alıntı: resul1213

ha bide bu bende yok ya hiç görmedim öyle birşey ne yaptıysam bulamadım ?

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

üstteki dokunmatiklerden en sağdaki

hocam vallahi basıyorum hiçbirşey çıkmıyor anlamadım ki böyle bir ay ve yıldız var en sağda basıyorum basıyorum hiçbirşey çıkmıyor..

• belki tuş bozuktur.Kitapçıgına baksana

Sana ödev veriyorum.bu akşam kitapçıgı oku bitir.ondan sonra sor soru soracaksan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 15 Temmuz 2012; 0:50:52 >
  • Hocam o tuşlar çalışıyordurda ekranda uyarı vermiyordur. Bunun için gerekli olan programı olması lazım lenovonun. Onu yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lodz

belki tuş bozuktur.Kitapçıgına baksana

Sana ödev veriyorum.bu akşam kitapçıgı oku bitir.ondan sonra sor soru soracaksan

ee hocam baktım aynı şey yazıyor ama basıyorum hiçbirşey çıkmıyor siz masaüstündeyken en sağdakş düğmeye veya diğerlerine bastığınızda ne çıkıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Hocam o tuşlar çalışıyordurda ekranda uyarı vermiyordur. Bunun için gerekli olan programı olması lazım lenovonun. Onu yükleyin.

hangi program hocam keşke onuda söyleseniz ?
  • Valla hocam laptop elimde yok olsa söyleyebilirdimde.
  • Onekey Theater yazılımı olabilir belki ama emin değilim
  • quote:

quote:

Hocam o tuşlar çalışıyordurda ekranda uyarı vermiyordur. Bunun için gerekli olan programı olması lazım lenovonun. Onu yükleyin.

Tuşların çalışıp çalışmadığına dair mesela ses ayarı yaptığınız windows penceresini açın ses açma kısma tuşlarından birine basın tepki veriyorsa dediğim gibi programı yüklemen lazım
  • quote:

Onekey Theater yazılımı olabilir belki ama emin değilim

yok hocam ya denedim olmuyor o program zaten bende yüklüydü ama çalışmıyor
  • quote:

quote:

quote:

Tuşların çalışıp çalışmadığına dair mesela ses ayarı yaptığınız windows penceresini açın ses açma kısma tuşlarından birine basın tepki veriyorsa dediğim gibi programı yüklemen lazım

aa evet tepki verdi onaa.. ses kısma tuşu falan çalışıyor..

• Dediğim gibi iştede programı bulmak lazım onuda bilmiyorum şuan için

İnternetten bakıyorum şuan bulabilirsem yazarım tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 15 Temmuz 2012; 1:26:00 >
  • peki hocam çok tşşkk ederim inş diğer arkadaşlar yardım ederler hem bana hemde diğer arkadaşlara yardımcı olurlar bu konuda
  • quote:

peki hocam çok tşşkk ederim inş diğer arkadaşlar yardım ederler hem bana hemde diğer arkadaşlara yardımcı olurlar bu konuda

Hocam sanırsam lenovo hotkey driver bu olması lazım yüklü değilse bir yükle
  • hocam yükledim ama bu ne anlamadım hiçbir işe yaramadı ya :(
  • Olmadıysa sil gitsin . İngilizce bir forumda gördümde çevirebildiğim kadarıyla bu programı söylemişti değilmiş demekki. Kullanan arkadaşlar gelsin onlar daha iyi bilir
  • peki çok sağol hocam yinede :)
  • Pazartesi günü almayı düşünüyorum ama aklımda soru işaretleri var halen. Isınma, pil ömrü, işçilik kalitesi cidden nasıl ? Bir de servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım bir sorun olduğunda ? Samsun'da yaşıyorum. Bu detaylar çok önemli çünkü etrafımda laptop kullanan herkes bir süre sonra mırıldanmaya başlıyor, servislerle uğraşıyor falan filan. Lenovo ismine güvenebilir miyim ? Asus 5K55Vm aynı özelliklere ve hemen hemen aynı fiyata sahip. Asus mu daha güvenilir yoksa Lenovo mu örneğin ? Bu sıkıntılardan kurtulamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 15 Temmuz 2012; 2:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lodz

quote:

Orijinalden alıntı: alsonleris

arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorumda 6gblık ile 8gblık arasında kaldım arasında 60liralık bi fiyat farkı var o farka değermi alacağım ekstra performans? 6ile 8 arasnda nasl bi fark var acaba ?

Arada çok büyük bi fark yok belki oyunlarda bikaç fps daha fazla yakalar laptop.Ama sana kalmış bence fark etmez.6 gb lı olanı al.60 tl ile güzel bi laptop çantası veya mouse alabilirsin

+1 ben de aynen öyle yaptım
  • quote:

Olmadıysa sil gitsin . İngilizce bir forumda gördümde çevirebildiğim kadarıyla bu programı söylemişti değilmiş demekki. Kullanan arkadaşlar gelsin onlar daha iyi bilir

kardeşim sen de alıyorsun dimi laptopu?? yoksa aldın mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abdayd

ben de bugun vatandan yde 23indrmle nakit 1429tlye aldm.6gb ram 500gb hdd. 1495tlye 8gb ram 750gb hdd vardı ama 6 8 pek fark etmyor.hddnin de boyutu degil hızı onemli aradaki 65tl farka para ekleyp harici alırm ilerde.ya da ssd. Yalnız eski asus n61imin altı hic ısınmazdı bu ısınıyor vede hdd scaklıgı 45derece falan biraz fazla.

evet benimkide çok ısınıyor ya anlamadım ? ısınma olmuyordu hani

ısınıyor mu
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.