Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sorun şu ki onun için de kablo almanız gerekiyor. Tabi öncelikli soru şu ürününüzün depolama seçeneği nedir? Ürün fabrika çıkışlı hdd'ye sahipse bu cihazlarda kablo bracket içinde geliyor zaten haliyle hdd çıkarıp Sata ssd takmak çok daha kolay ve zahmetsiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Sadece 256 ssd var fabrikasyon

• Sahinli S kullanıcısına yanıt
    Maalesef kablo almanız gerekiyor hocam. Aslında tam bu cihaza uygun kablo satılıyor ama alide bile 160a var benim aldığım da uyumlu dendi satıcı tarafından+yorumlarda uyumlu denmesine rağmen bir Türk alıcı uyumlu değil demiş o yüzden yanlışsa da link atıp başkalarına yanlış ürün aldırmak istemediğim için ürün linki paylaşmıyorum.

• Kablo ismi ne diye geçiyor hocam birde bracket demiştiniz

Lenovo l340 hdd cable diye aratırsanız karşınıza çıkar hocam, eğer isterseniz de aldığım linki atarım siz de inceleyebilirsiniz.

• Zahmet olmazsa isterim hocam

• Bracket ne diye aramam gerekiyor hocam

Hocam attığım linkte her ikisi de mevcut ve en ucuz yer attığım Link. Yorumları inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 24 Haziran 2020; 1:15:21 >
  • Çok teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz sağolun

Rica ederim hocam, ürün zaten küçük ama satıcıya fiyatı düşük yazar mısınız diye rica ederseniz en düşük tutarda (benim 15.46 TL geldi) vergi gelsin. Malum 5 kuruşluk şey de alsanız min 14 lira geliyor zaten vergi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 24 Haziran 2020; 1:19:56 >
  • Aynen bende öyle yazayım hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

• Ya bu oyunlarda fps düşüşleri ile ilgili bir çare yok mu arkadaşlar? Çıldırmak üzereyim cihazdan soğudum.
    Witcher 3 oynamak istiyorum. Yüksek ayarlarda 60 fps ile oynayamıyorum fps sürekli düşüyor 50lerde, 40larda dolaşıyır. Orta ayarlara çekiyorum 30 fps yapıyorum bu seferde 20lerde geziyo fps.
    Bunu fps düşüşlerini nasıl çözebilirim ben?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın altına kitap falan koyup yükseltme imkanınız varsa öyle dener misiniz? Öyle de olmazsa undervolt işlemi yaparak daha fazla performans da alabilirsiniz.

• Dostum bu undervolt işlemi ile ilgili hiç bir bilgim yok. Cihaza zarar vermekten korkuyorum ama bu fps düşüşleri çok canımı sıkıyor gerçekten oyun oynayasım gelmiyor artık.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Cihaza zarar vermiyor ama araştırıp kendinize özel ayar yapmanız gerekiyor.

• Lenovo l340 alınır mı yoksa gaming 3 beklenir mi

• Gta 5'te tuşlar ciddi manada ısınıyor, yakmıyor ama baya baya sıcak... Arkadaşlar sizde de oluyor mu acaba? Crysis 3de yüklü ondan öyle ısınmadı. 80 tl'lik bir soğutucu aldım Frisby FNC-5230ST acaba o mu yetmiyor, tuşların bu kadar ısınması normal mi arkadaşlar? Garantisinden taviz verip gerekirse alt kapağa küçük delikler açtırayım diyorum siz ne dersiniz. Cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim...
  • Laptopun içindeki samsung marka ram 2660mhz ama sistemde 2400mhz olarak çalışıyor arkadaşlar buna ne yapılınabilir?
  • Cool Bear kullanıcısına yanıt
    Sanırsam anakartla alakalı bir şey Sağ olsunlar.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.