Şimdi Ara

lenovo ideapad 320 sürekli reset atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 ay kadar önce eski bilgisayarımın ömrününü doldurmasından dolayı sınavlarım nedeni ile aciliyetten kendime Mediamarktten lenovo ideapad 320 marka laptop aldım.Daha bilgisayar ilk günden itibaren olur olmadık yerde hiçbir uyarı varmeden kendini yeniden başlattı.Tam önemli bir şey yapıyorum reset atıyor.Hatta okulda sınavım varken bile sınava birkaç dakika kala reset attı.Son sınıf olduğumdan bitirme projesi,ödevler vs. ihtiyacımından dolayı garantiye yollayamadım. İnternet üzerinden yapabileceğim çözümlere baktım , güncelleştirmeleri,hataları araştırdım, gereken ayarları yaptım fakat halen bir sonuç alamadım.Günlük bu durum ile karşı karşıya kalmam çok can sıkıyor.Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum gerçekten.

lenovo ideapad 320 sürekli reset atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biradan -- 10 Haziran 2018; 12:22:59 >

• gönder servise bu soylediğin normal bir sey değilki var belliki sıkıntısi

Ektronik isi sans isidir kutudan bozuk cikabilir . bir elektronik ürün aldiğinizda ilk gününü onu zorlu bir teste ayirin. Baktiniz sorun var aldiginiz yere hemen geri götürün.MM ayni gün degisirdi o makineyi simdi isin servislik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 10 Haziran 2018; 15:3:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sisteminde ısı ile alakalı sorun yoksa intel ekran kartı sürücüsünden kaynaklı sorun olabilir.
    elimde grundig marka bilgisyar var intel hd 400 ekran kartı sürücüsünü kurunca w10 da drek rastgele reset atıyor.

w7 de sorun yok.
    sistemi bi süre güvenli modda yada intel ekran kartı sürücüsünü kaldıp dene yine yaparsa başka sorun vardır.
  • çok teşekkür ederim yardımınız için sınav haftamda idim yeni gördüm mesajları.en kısa zamanda içindekileri alıp garantiye göndereceğin o halde :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.