Şimdi Ara

Lehim dumanı emicisi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İş yerinde kullanmak üzere , lehim yaparken çıkan dumanı emen bir cihaza ihtiyacımız var.

Bu tip cihazlarda neye dikkat etmek gerekir? Nasıl bir şey alınmalıdır? Bu cihazlar hakkında pek bir bilgim olmadığından dolayı sizlerinde fikrini almak istedim.

Fiyat aralığı sorun değil.

Tavsiyelerinizi bekliyor olacağım.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taka8604 -- 23 Mayıs 2016; 14:00:14 >

• Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para vermene gerek yok kendin yapabilirsin bulaşık süngeri ile filtre ederek pc fanı ile yapılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 cm'lik cfm değeri yüksek bir kasa fanı işinizi görecektir.
  • Arkadaşlar,

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Fakat;

Çalıştığım iş yeri gereği bu şekilde vermiş olduğunuz şeylerin yapımına ve kullanımına müsaade edilmez. Haklısınız tabiki de iş görecektir, düzgün çalışacaktır , para harcanmasına gerek yok ama dediğim gibi çok komplike bir şirkette çalışmaktayım.

Eğer hali hazırda alan, kullanan arkadaş var ise en azından ne aldığını ne kullandığını yada alınacak makinada nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsederse bana da yol gösterici olur.

Teşekkürler.
  • google'da basit bir arama yaparak, bulabilirsin. aşağıda, benim bulduğum bir siteden yola çıkabilirsin. burada asıl dikkat etmen gereken şey, filtre sistemi olacaktır. bildiğim kadarıyla, karbon filtre kullanılıyor. çalışma masında, yarım çadır şeklinde kaplayan aspiratörlerde tercih edilebilir.

http://turkish.fumesextractor.com/supplier-85855-soldering-smoke-absorber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dergul -- 27 Mayıs 2016; 21:15:51 >
  • dergul D kullanıcısına yanıt
    Çok güzel ürünmüş. Bizim kullandığımız duman emici değil, duman dağıtıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin kamer

Çok güzel ürünmüş. Bizim kullandığımız duman emici değil, duman dağıtıcı

fanı ters çevirirsen, dağıtıcı, emici olur. dumanı dağıtmanın %100 koruması yoktur. lehim dumanını uzaklaştırmak, en iyi çözüm olur.
  • Selamlar,
    ses sistemi için bakınırken şansına denk geldim. Bir arkadaşım tam da bu işi yapıyor, fuarlarda falan denk gelmiş de olabilir.www.freshweld.com.tr

email adresini sordum, gelince PM yollarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.