Şimdi Ara

LEGO severler kulübü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
621
Cevap
48
Favori
74.066
Tıklama
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Diğer Hobiler >> LEGO severler kulübü!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    62 Mesaj

Bence classic ve minifigur isinize yarayabilir

Bende

10696 classic seti var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    brkmania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Selamlar,
    Bugün iş yerinde Lego ile workshop yaptık, acayip zevkliydi bu yaşımdan sonra tekrar Lego delisi olacağım.
    https://digitalinstitute.com.tr/lego-serious-play-nedir/
    https://www.lego.com/tr-tr/seriousplay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamzayerlikaya -- 14 Ekim 2019; 23:32:41 >
    |
    |
    Arkadaşlar iyi akşamlar. 3 yaşında çocuğum için lego klasik alacağım. Ama onun bile çok fazla çeşidi var piyasada. Parcasi 200 kusur olanda var 400 800 olanda var. Bunların icerisindeki parcalarin cesitliligi cok farklılık gosteriyor mudur? Bilen birisi aydinlatirsa sevinirim. Hangisini onerirsiniz? Fp olarak sitelere bakıp karar veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza -- 17 Ekim 2019; 20:47:35 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
  • Binbaşı
    1102 Mesaj
    Ülkemizdeki her hobi gibi burasıda darbe görmüş ilgi düştü sanırım 5 yaşındaki yeğen gazıyla beraber Lego technic serisi ilgimi çekti son yaptığım ürün bugün başladım fazla yormadan yapmaya devam şuanki hali bugün 2-3 saat arası sürede yaptım..

Beş günde bitti günlük 3 saat civarı ilgilendim en stresli yeri motorlu olduğu için dişliler tam dönecekmi acaba bütün fonksiyonlar çalışırmı gibi şeyler oluyor Allahtan tam oldu sökmeye gerek kalmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commodore_64_ -- 8 Ocak 2020; 19:24:54 >
    |
    |
    Ryzen 5 2600xMSI B450M gaming plusSapphire RX570 Nitro GSKILL 16GB TRIDENT Z DDR4 3000MHzNZXT H400 m-ATX Mat Beyaz KasaSamsung 970 Evo 250GB NVME M.2 SSDCOOLER MASTER MASTERLIQUID 240Dell U2414H 24"Corsair HX650 WattSandisk 500gb ultra sata SSDWD Blue 3,5" SATA III 7200 RPM 1TBCREATIVE I-TRIGUE 3800 2.1 İpad Mini 2 16gb wifi Samsung S10e Panasonic 42ST33E Neoplazma

• Çavuş
    52 Mesaj
    ben çocukluğumu hep legoyla geçirdim ama böyle sizin gibi modeller yapmıyordum. 3 takım legom vardı herbirini birbirleriyle harmanlayıp devamlı farklı şeyler yapıyordum. şimdi de ah ettim çocuğum olursa legoyla oynatacağım. faydasını inanılmaz bir şekilde hissediyorum.
    |
    |
    Intel Core 2 Duo E6750@3,55 GHz 1.33 v |-| MSI P35 Platinium |-| 2 X 2 GB corsair dominator Dual Kit 5-6-6-21 444 MHz |-|powercolor ati radeon HD4890 1GB 256 Bit|-|1 TB WD caviar black sata2 |-| Glacial power 550 watt|-Logitech Z-5500
  • Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kamalak

lego megabloks vs satın alma fırsatlarını nereden takip edebilirim?
    Bunu ben de merak ediyorum. Alırken genel taktikler nedir? Ben bu yıl 23 Nisan indirimlerini takip edip aldım, çocuğum 30 aylık ama 3+ 4+ gibi seçenekleri de aldım uygun bulunca.
    |
    |
    Arkadaşlar bunun tahmini fiyatı nedir sizce? 125 liraya aldım birinden. Şu an satılsa 300-400 arası olur diye tahmin ediyorum.
    https://www.amazon.com/LEGO-Ninjago-Boulder-Blaster-Toy/dp/B00NHQIMZY
    |
    volkantipi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: etolan

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=70747-1#T=P
    Oradaki fiyatlar neye gore anlamadim. 66 tl bile var. Neye gore acaba?

dünya genelinde o seti satanların koydukları fiyatlar. Yani piyasanın ne şekilde olduğunu görebilirsiniz. Ortalama fiyat kısmını dikkate alabilirsiniz.
    |
    |
    volkantipi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    2-3 tane teknik set bitirdim ancak gözüm creator expertlerde ve ne yazık ki çok tuzlular.
    Lepin clonlarını türkiyede bulabileceğim / veya Aliexpress'te güvenilir bir satıcı biliyor musunuz ?
    |
    |

Ben 2006 yılından beridir DH üyesiyim ve bu platformun gücüne çok inanıyorum gerçekten şu günlerde internet üzerinde tek dişi kalan forum burasıdır herhalde
    Lego hobisine ilgi duyan duymayan tüm duyarlı arkadaşları aşağıda vereceğim linkten yapmış olduğum Lego "Mercedes SL280 Pagoda" model tasarıma oy vermelerini ve bana destek olmanızı istiyorum.
    Lego ideas adlı site üzerinde tüm dünya çapında lego sever tasarımcıların yaptıkları tasarımları paylaştıkları ve oylamaya sundukları bir platfordur.
    Burada ben bir Türk tasarımcı olarak daha önce 10bin oy almıştım. Fakat yaptığım tasarım inceleme sonucu onay alamadı. Şu an yine bu yeni tasarımım ile 10bin oy daha almamız lazım.
    Eğer 10bin oy toplayabilirsek, Bu tasarımın onay alması durumunda Lego bu tasarımı kutulu bir set haline geitirip dünya çapında satışa sunacak.

Destek olan olmayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

https://ideas.lego.com/projects/91827469-0cb7-4029-98e8-14e1a01af1f4

merak edenler için daha fazla fotoğrafı flickr adresimde bulabilirsiniz

https://www.flickr.com/photos/hasskabal/albums/72157713991355321
    Corsair 280X Case-Gigabyte X570 I AORUS PRO WIFI - AMD Ryzen 7 3700X - Corsair Vengeance RGB Pro 16gb 3200mhz - MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio - Corsair Force Series™ MP510 480GB M.2 SSD - Corsair HD140 Dual RGB LED 140mm PWM Fan - Corsair Lighting Node Pro RGB - Corsair Hydro Series H115i RGB Platinum - Corsair K95 RGB Platinum Mechanical Keyboard - Corsair Ironclaw RGB Wireless Gaming Mouse - Corsair MM800 RGB Polaris Gaming Mouse Pad - Corsair ST100 RGB Premium Headset Stand - Corsair VOID PRO RGB Wireless SE Premium Gaming Headset - MSI Optix MPG27CQ WQHD 27'' 144Hz 1MS Curved Monitor flickr

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

• Yarbay
    4053 Mesaj

Müthiş !!! Tebrik ederim
    |
    |
    hasskabal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Corsair 280X Case-Gigabyte X570 I AORUS PRO WIFI - AMD Ryzen 7 3700X - Corsair Vengeance RGB Pro 16gb 3200mhz - MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio - Corsair Force Series™ MP510 480GB M.2 SSD - Corsair HD140 Dual RGB LED 140mm PWM Fan - Corsair Lighting Node Pro RGB - Corsair Hydro Series H115i RGB Platinum - Corsair K95 RGB Platinum Mechanical Keyboard - Corsair Ironclaw RGB Wireless Gaming Mouse - Corsair MM800 RGB Polaris Gaming Mouse Pad - Corsair ST100 RGB Premium Headset Stand - Corsair VOID PRO RGB Wireless SE Premium Gaming Headset - MSI Optix MPG27CQ WQHD 27'' 144Hz 1MS Curved Monitor flickr

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasskabal

Arkadaşlar merhaba,

Ben 2006 yılından beridir DH üyesiyim ve bu platformun gücüne çok inanıyorum gerçekten şu günlerde internet üzerinde tek dişi kalan forum burasıdır herhalde
    Lego hobisine ilgi duyan duymayan tüm duyarlı arkadaşları aşağıda vereceğim linkten yapmış olduğum Lego "Mercedes SL280 Pagoda" model tasarıma oy vermelerini ve bana destek olmanızı istiyorum.
    Lego ideas adlı site üzerinde tüm dünya çapında lego sever tasarımcıların yaptıkları tasarımları paylaştıkları ve oylamaya sundukları bir platfordur.
    Burada ben bir Türk tasarımcı olarak daha önce 10bin oy almıştım. Fakat yaptığım tasarım inceleme sonucu onay alamadı. Şu an yine bu yeni tasarımım ile 10bin oy daha almamız lazım.
    Eğer 10bin oy toplayabilirsek, Bu tasarımın onay alması durumunda Lego bu tasarımı kutulu bir set haline geitirip dünya çapında satışa sunacak.

Destek olan olmayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

https://ideas.lego.com/projects/91827469-0cb7-4029-98e8-14e1a01af1f4

merak edenler için daha fazla fotoğrafı flickr adresimde bulabilirsiniz

https://www.flickr.com/photos/hasskabal/albums/72157713991355321
    destek veren 1450. kişiyim. umarım önce 5000 sonra da 10000 destekçiye ulaşırsın çünkü gerçekten almak isteyeceğim bir set yaratmışsın. tebrikler!!!

• Yarbay
    2399 Mesaj

Çok teşekkürler kardeşim desteğin içinde süpersin 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    samich_tor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.