Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

LEGO severler kulübü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
594
Cevap
41
Favori
64.335
Tıklama
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Diğer Hobiler >> LEGO severler kulübü!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4407 Mesaj
      06 Ağustos 2018 15:07:12

Adore'den almıştım geçen sene. Şansıma sonuncuydu o aldığım paket. 1 saat sonra arkdaşa söyledim o alamadı stok bittiği için. 1-2 ay da bekledi girmedi stoklara. Son durum ne bilmiyorum.
      |
      |
      ultraslan_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

latte kattım ağam.
    • Yarbay
      2648 Mesaj
      26 Eylül 2018 11:12:51

Teşekkürler hocam.
      |
      |
      Esasiyun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9441 Mesaj
      29 Eylül 2018 12:13:44
      Çocukken çok alırdı ailem bana avrupada yaşarken çift haneli rakamlara çok güzel ürünler alınıyordu. Şimdi Türkiyede çift haneye hiç bir mok vermiyorlar. 3 haneye çıkman gerekiyor da ben ihtiyaçlarımı mı alayım yoksa buna mı para yatırayım.

Tabi evde hala devasa kolleksiyonum da var. Airport(7894),vinç (7905)bir dünya şey var. Arada parçaları karıştırdım galiba çocuk aklıyla aynı parçalarla farklı şeyler yapmaya kalkıştım.
      |
      |

Ne istediğini bilmeyen insanlar asla tatmin olmazlar.
    • Yarbay
      4016 Mesaj
      29 Eylül 2018 20:25:09
      Technic için motor servo pil kısaca hareket için ne varsa aramaktayım. Ucuz yollu tavsiyelere açığım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      752 Mesaj
      29 Kasım 2018 01:45:59
      Lego boost Robot sahibi olan var ise pm den ulaşabilir mi birkaç sorum olacak ...
      |
      |

OYUN VEYA İTEM SATTIĞIM ÜYELER
      Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
    • Yarbay
      9726 Mesaj
      29 Kasım 2018 21:00:19
      Merhaba arkadaşlar,

Lego' nun Space Shuttle ' ını alsam monte edebilir miyim?

Yada bu ve diğer markalarda hazır ürünler yok mu, boyama, yapıştırma, bu işlerle uğraşmak istemiyorum.
      |
      |

• Yarbay
      2267 Mesaj
      02 Aralık 2018 23:17:13
      Arkadaşlar uyguna legoları nerelerden alabilirim ? yardımcı olabilecek var mı ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      255 Mesaj
      12 Aralık 2018 20:53:30
      Satilik Lego Geleceğe Dönüş Delorean Modeli

Ürün bir kere yapılmıştır. Parçaları eksiksizdir.
      Fiyat: 560TL
      |
      |

"Bir katilin, bir hırsızın başbakan olduğu bir cumhuriyette, dürüst kişilerin yerinin ya mezar, ya cezaevi olduğunu anlayabilmek zor bir şey olmasa gerek." Fidel Castro

|garry's mod master|
    • Er
      6 Mesaj
      08 Şubat 2019 12:31:22
      Lego 2 filmi çıkıyor bu ay gösterimde. Fragmanını buradan izleyebilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=R9LhNx_81xg
      |
      |

• Binbaşı
      1727 Mesaj
      08 Şubat 2019 12:59:36
      Şu Mustang ne zaman çıkacak acaba. Ben sadece bu line ı takip ediyorum inş tükenmeden alabiliriz geldiğinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2648 Mesaj
      11 Şubat 2019 00:01:15
      Lego Creator F40 seti arıyorum elinde olan ve satmak isteyenler Pm'den ulaşabiliri.
      |
      |

• Teğmen
      236 Mesaj
      16 Şubat 2019 10:46:04

Mart başında çıkacak, bizde de setler dünyayla aynı anda çıkmaya başladı hemen gelir herhalde buraya da. 140 euro fiyatı var, 900-950 lira arası bir fiyata çıkar tahmini. Bu fiyatla da tükenmesi pek mümkün değil :) Ben de alacağım fakat indirime gelince alırım, uçuk fiyatlara çıkmaya başladı artık setler.
      |
      |
      Bahsedilenler: Mr.Seko

• Binbaşı
      1727 Mesaj
      16 Şubat 2019 13:07:49

Aslında 750-800 bandında çıkar diye düşünüyordum ben. Aston Martin de o civara çıkmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Deorvine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      236 Mesaj
      16 Şubat 2019 13:32:24

6.67 gibi bir kurla satılıyor şu anki setler. Ama çıkar çıkmaz indirime giriyor zaten, yeni setler bile %15-17 gibi indirimlerle satılıyor. Benim tahminim ilk etapta %15 indirimle 800tl gibi olacaktır.
      |
      |
      Bahsedilenler: Mr.Seko

Reklamlar
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.