Şimdi Ara

LEGO severler kulübü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
49
Favori
76.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 248
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 2 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 49
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dincerusanmaz (42 mesaj) WolF-EyE (39 mesaj) R.Rondo9 (27 mesaj) W.Amadeus (20 mesaj) Hüznü Şenlendiririm (17 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (190 mesaj) Mobil (100 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (8 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Diğer Hobiler >> LEGO severler kulübü!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba elimde hediye olarak aldığım bir LEGO® Education SPIKE™ Prime Seti var ilgilenen olur mu satmayı düşünüyorum. Pm atabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj
    uygun fiyatlı alışveriş yapacağım güvenilir siteler nelerdir ? 2. el de alabilirim.
    |
    |
    Hepsiburada’da 11011 Set 359 TL 1500 parça fiyatı bence çok uygun, visa ile ödemeye 25 TL ve bana özel 15 TL indirim ile 320 TL’ye geldi. Almak isteyen olursa diye linki bırakıyorum.

LEGO Classic 11011 Bricks And Animalshttps://www.hepsiburada.com/lego-classic-11011-bricks-and-animals-p-HBV00000RYES5?magaza=LEGO+Certified+Store

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1245 Mesaj
    Arkadaşlar kızıma aldığım Lego classic büyük boy 10698 setindeki parçaları bölümlere ayırmam gerekiyor parça sayısı fazla aradığımızı zor buluyoruz ne tavsiye edersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şu Ghostbusters' ın yeni seti mükemmelmiş ya. Keşke bu kadar pahalı olmasa. Türkiye'de 1500-2000 arası çıkar sanırım.  

https://www.lego.com/en-us/product/ghostbusters-ecto-1-10274

|
    |

Dibe vurmak bir haftasonu eğlencesi değildir,
    Lanet olası bir seminer değildir,
    Herşeyi kontrol etmeyi bırak,
    Kendi haline bırak, Olsun !
  • Er
    2 Mesaj

Herkese merhaba,

Ben de uzun süreler uzak kaldığım bu hobiye yeğenlerim dolayısıyla tekrar başladım. Yurtdışından ürün getirtmek ile ilgili bazı sorularım var. Yardımcı olabilecekler varsa çok memnun olurum. amazon yurtdışı siparişi verdiğinizde kargo ücreti içine gümrük ücretlerini de kabaca ekleyip o şekilde gönderiyor ve bir şekilde elinize ulaştırıyor. Fiyatları araştırırken yurtdışında bunun dışında daha uygun siteler de buldum. Mesela Bricklink. Buradaki fiyatlar görece daha uygun gibi geldi (en azından baktığım 1-2 model için bu şekilde)

Daha önce buradan ürün satın alan oldu mu? Türkiye'ye göndermede sorun oluyor mu? Gümrük işleri nasıl hallediliyor? Veya farklı bir yurtdışı mağazasından ürün alan varsa, tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goddear_kdr -- 25 Kasım 2020; 16:5:32 >
    |
    |
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.