Şimdi Ara

LEGO FIRSATLARI genel konu (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
455
Favori
352.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Duplo 10847 sayı treni ve 10915 alfabe kamyonu çok güzel setler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 1 Şubat 2021; 10:5:57 >

• teşekkürler, siparişi geçtim.

• Yukarıda paylaştığım set fazla miktarda stokta mevcuttu bi saatte stok bitti.. umarım bireyseller almıştır..

• 1254TL - https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08G4PB494/

15 adetten fazla stok var. Stokçunun birisi yine gelip alacak mı bakalım.

• sawgent kullanıcısına yanıt

nakliye aracı 800 küsüre düştüğü için bu da düşer gibi geliyor bana bir umutla bekliyorum :)

• renzokuken kullanıcısına yanıt

Evet. Porsche 911 RSR serisinden olduğu için ben de 850-900 seviyesine düşeceğini düşünüyorum bir ara. Yakın dönemde daha düşmez yalnız.

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Kızıma classic 11717 serisini aldım ve sanki internette izlediğim kutu içerikleri ile aynı değil gibi. Örneğin onlarda mor renkte kapı ve göz var bende yok sanki. Acaba her ürün birebir aynı içerik mi yoksa küçük farklar normal mi?

• Hepsiburada fiyatı 1799'a çekmiş. Bu amazon stoklarını tüketip karaborsa satan tahminimce brickland isimli satıcı. Başka elinde stok olan kimse yok Türkiye piyasasında. Anlaşılmaması için de tek tek stok ekleyip satacak büyük ihtimalle.

Bu fiyatlara alınacak set değil. 1199 üstü hiçbir fiyatı tavsiye etmiyorum Saturn V setini. Seve seve indirecekler. En kötü ihtimalle bile amazon üzerinden yurtdışı 1500'e alınabilir her zaman için.

LEGO FIRSATLARI genel konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 3 Şubat 2021; 15:33:59 >
  • 911 trendyolda 999 liraya satılıyor şu an pek cazip değil ama yine de fırsat sayılır. kaç gündür yetişkin seti bekliyorum sevgililer günü civarı bir indirim gelir mi acaba.

• Bindirime indirim yapmış Hepsiburada. Stoktan bir adet gitmiş LEGO FIRSATLARI genel konu 

Durduk yere 100TL kar fena mı? LEGO FIRSATLARI genel konu 

• 42123 Senna 375 TL ile son 2 ayın en ucuz fiyatlarında. Daha iyisini tek stok ile 369 liraya mucit panda'da (hb.com üzerinden) yakalamıştım.

İlgilenenler daha ucuza kolay kolay bulamayacaktır. Ben amazon'dan 399'a almıştım.

https://www.trendyol.com/lego/technic-mclaren-senna-gtr-42123-p-72936864?boutiqueId=552251&merchantId=128827&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohzman -- 4 Şubat 2021; 14:54:19 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 4 Şubat 2021; 14:59:50 >

Teşekkürler aldım bir tane
    Teşekkürler, sonuncusunu da ben aldım :)

Chevrolet Corvette ZR1'i 225 liradan almayınca buna dayanamadım artık.

375,00 liradan geçtim sipariş. Teşekkür ettim.

• Arkadaşlar, classic serileri birbiriyle uyumlu değil mi? Classic 11008, 11011, 10696 var. Başka öneriniz olur mu? :)

• Senna’yı daha iki gün önce lego storedan aldım. Worlde %20 iade vardı. 383₺ye geldiydi. Bu da benim şansımdır işte 😅
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.