Şimdi Ara

LEGO FIRSATLARI genel konu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.452
Cevap
453
Favori
350.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En son satılmış derken ürünün uretimi mi kalkmış; o fiyatı baz almamız mı gerek, yada stogu dahi olmayan bir firmanın koymuş olduğu fiyat mi pariteyi belirliyor..

Hepi topu 600 parça demişsiniz de Technic serisi olduğunu dikkate almamissiniz

Son olarak Pardon da DH neyi yiyor ne kastedmeyi çalışıyorsunuz 2. Elde fiyat ne olur diye sordum burada bu konuda yetkin arkadaşlar vardır ümidi ile ama fesat bir cevap gelmiş sadece o

Eminim ki aynı durum kendiniz de olsa, forum ahalisini düşünerek ten çok iyimser olacağınızı zannetmiyorum

İyi günler....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karizmajosef kullanıcısına yanıt

Ben de anlamadım 250 lira olayını. Buraya mesaj üstüne mesajla bricklink'i ve Lego borsasını anlattım oysa. Bu iş set üretimden kalktığı anda koleksiyon statüsü kazandır ve ona göre değerlenir. 1000 liraya kadar kapalı kutu satılmış bir ürün. Herhalde bir yanlış anlaşılma oldu sizin sorunuzda.

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=42063-1&name=BMW%20R%201200%20GS%20Adventure&category=%5BTechnic%5D%5BModel%5D%5BRiding%20Cycle%5D

R1200GS aynı Porsche gibi özel setlerden biridir. Açılmamış kutusu yurt dışında 750-1000 lira arasına alıcı buluyor. Açılmış temiz ürüne 400-600 lira arası fiyat biçebilirsiniz.

Daha geçen gün 1 senelik, üretim kalkmış ve açılmamış 2 duplo setini (10868 ve 10869 midilli ahırı + çiftlik seti) 3 gün içinde 250 tl ve 550 tl ye sattım. Setleri 120 ve 300 tl ye almıştım.

Ve birçok teknik sete göre çok daha fazla mesaj aldım. Bu işin piyasası gerçekten çok ciddi TR'de bile. Satmaya başlayana kadar ben de farkında değildim.

O yüzden bence sarı siteye koyup bekleyin benim gibi. İlla alıcı çıkar.

• https://lego.storeturkey.com.tr/international-space-station

ISS seti tekrar stoklara girmiş 700'den. Piyasada pek kalmadı artık. Bu fiyatlara bir daha bulunmayabilir. Zaten son dönemde en fazla 500 civarına düşmüş.

• Ek olarak worldcard indirimiyle 560 tlye gelir..

• Ohzman kullanıcısına yanıt

Hay can kurban ya

Ne güzel anlatmışsın olayı, ne olabileceğini de söylemişsin

şimdi bı o yoruma bak birde bu yoruma..

Teşekkür ederim...

• Şu lego resmi satış sitesinden yakında ürün alan oldu mu arkadaşlar acayip şikayet okuyorum sağda solda. Siz ne tecrübe ettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Şu lego resmi satış sitesinden yakında ürün alan oldu mu arkadaşlar acayip şikayet okuyorum sağda solda. Siz ne tecrübe ettiniz?

Eğer aşağıdaki dükkan onlarınsa sorun yaşamadım;

https://www.hepsiburada.com/magaza/lego-certified-store

• https://lego.storeturkey.com.tr/ aynı yer aslında ama ben bu kendi sitesi üzerinden alışveriş yapmaktan bahsediyorum hocam

• İşine yarayan olur belki

World Mobil’e özel, 18-31 Ocak tarihleri arasında LEGO Store mağazaları ve online mağaza lego.storeturkey.com.tr’den 400 TL ve üzeri ilk peşin ve taksitli alışverişinizden %20 ekstre indirimi kazanılacaktır. Alınabilecek maksimum indirimi tutarı 250 TL olacaktır.
    İndirim kampanyası yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez ekstre indirimi kazanabilir.
    Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da esktre indirimi kazanılmaktadır. Ekstre indirimi yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Yapı Kredi Ticari Kredi Kartları, Albaraka, Anadolubank, Vakıf Worldcardlar kampanyaya dahil değildir.
    Diğer LEGO Store mağaza ve online kampanya ve puan kazanımları ile birleştirilemez. Ekstre indirimi 9 Şubat 2021 tarihinde ilgili kartlara yansıtılacaktır.
    Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, ekstre indirimi kazanımı olmayacaktır.

• quote:

Şu lego resmi satış sitesinden yakında ürün alan oldu mu arkadaşlar acayip şikayet okuyorum sağda solda. Siz ne tecrübe ettiniz?
    Yazın sipariş verdim.. Yine worldcard kampanyası vardı. Sorun yaşamadım, aksine memnun kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

Hepsiburada hesabından 1989 Batmobile ve Ford Mustang aldım. Çok güzel paketlemişler.

• emre7107 E kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam

• sawgent kullanıcısına yanıt

Hb yorumları bu satıcı için çok iyi hocam ben kendi sitelerinden satış yapınca mı sapıtıyorlar onu merak ettim 😀

Hepsiburada en ufak olumsuz yorumları bile yayınlamıyor zaten. Baktığımda genel olarak geç gönderim ile ilgili sıkıntılar yazılmış.

• sawgent kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam bana kırık monitör geldi yorum yayınlamadılar 😀

• Trendyol bazı hesaplara Oyuncak alışverişine 300/50 indirim tanımlamış, bendehttps://www.trendyol.com/lego/speed-champions-1967-mini-cooper-s-ralli-ve-2018-mini-john-cooper-works-buggy-75894-p-31357205
    daki Lego 75894 u 250 ye aldım.

Ayrıca bkmkitap.com, YENIYIL10 kodu ile 100 üzerine 10 YENIYIL15 kodu ile 15 TL indirim yapıyor, Beni alışverişi alacağım birkaç kırtasiye malzemesi alarak 150 ye tamamladım ama 150 ye tamamlamadan 10 tl kodu kullanarak
    https://www.bkmkitap.com/lego-speed-champions-75890-ferrari-f40-6 Lego 75890 ı 119 a alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discrepancy -- 28 Ocak 2021; 23:48:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben de tree house aldım 1550 liraya muazzam paketlenmişti hiçbir sıkıntı yoktu.

siz nerden okudunuz şikayetleri acaba merak ettim varsa link atabilir misini

• Ohzman kullanıcısına yanıt

Buyurun hocam https://www.sikayetvar.com/legostoreturkeycomtr

• quote:

Haklısınız hocam bana kırık monitör geldi yorum yayınlamadılar 😀

Olumsuz yorumları hiç yayınlamayan Trendyol'un üzerine firma tanımıyorum. Hiçbir yorumumu yayınlamıyorlar. Sanki ban yemişim.. Dolayısıyla bir şey alacaksam Trendyol'un yorumlarını pek kaaleye almıyorum. Açıkçası Hepsiburada'ya o konuda daha çok güveniyorum..

Teşekkürler, ben başka bir site diye düşünmüştüm bir an o yüzden sormuştum. Şikayetvar'daki puanı değil, şikayet yoğunluğu önemli bence. Elle tutulur düzgün bir şikayet okumadım. Önemli olan hasarsız-sorunsuz gelmesi. Geç gelmesi-stok sorunu-parça eksikliği bence birincil sorunlarımız değil. 2000 lira yerine 1500 verip 2 hafta beklerim ben şahsen sıkıntı yok. Stok sorunu belki 1 tık ileri çıkabilir ama genelde tek mağaza aynı anda düşük fiyat veriyor bu yüzden "sizden aldım gidip diğer alamadım siz de yollamadınız mağdur oldum" durumu çok denk gelmez.

Bana göre ana site lego alabileceğiniz en iyi yer, sonra da amazon.com.tr

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.