Şimdi Ara

Lego

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde can sıkıntısından lego batman oyununu satın aldım. Bunları çocuklardan başka kim oynar diyerek. Fakat gördüm ki oyun hakikatten harikaymış. Her neyse daha sonra 2-3 ve harry potter ıda aldım ve son olarak jurrasic world. Neden bu oyunlara rağbet yok anlamış değilim açıkcası. Umarım bu oyunları çevirecek birileri çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onyargini kirmana sevindim.

Icinde gecen geyikleri bilmedikleri icin, biraz yavan geliyor insanlara... bilseler eminim fikirleri kokten degisecektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: diablero-de

Onyargini kirmana sevindim.

Icinde gecen geyikleri bilmedikleri icin, biraz yavan geliyor insanlara... bilseler eminim fikirleri kokten degisecektir...
    Vallaha bende sevindim açıkcası. Oyunlar harika. Özellik ile batman 1 ve harry potter 1-2. Üç de çok zevkliydi. Aslında alt yazı yok bu üç oyunda ama yinede tr olsa daha iyi olur diye düşündüm. Umarım el atarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 18 Ekim 2019; 22:33:18 >
  • Aslında filme hakimsen(lotr ve star wars oynadım lego olarak) yine de zevk alıyorsun konuyu bildiğin için illa gerekli mi bilmiyorum ama olursa da hayır denmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: machinegunneddie

Aslında filme hakimsen(lotr ve star wars oynadım lego olarak) yine de zevk alıyorsun konuyu bildiğin için illa gerekli mi bilmiyorum ama olursa da hayır denmez
    Aslında hp. Batman 1 de altyazı yok. Ama yinede tr olsa daha iyi olur. En azından daha çok insan duyar. Jurasic world ve batman 2-3 için lazım. Onlarda alt yazı var.

• Lego ve lego 2 oyunlari hem optimizasyon hemde oynanılabilirlik olarak çok üst düzey oyunlar. Bir oyunun bukadar iyi aktığını ilk defa lego ve lego2 oyununda gördüm. Alt yazı olsa mükemmel olur anlamadan oynuyoruz.

• geçenlerde epic games bedava verdi lego oyunu diye almak bile istemedim daha sonra dursun kütüphanede diye aldım düşün ne kadar önyargılı olduğumu
  • https://www.youtube.com/watch?v=Z0GZFpGCHLw&app=desktop

6 yil once testler icin kullandigim bir youtube adresinden.

Yapalım mı bunu ne diyonuz :) en azından altyazı var ve orta dünya bir tık cezbeder belki milleti :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablero-de -- 19 Ekim 2019; 18:54:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablero-de

https://www.youtube.com/watch?v=Z0GZFpGCHLw&app=desktop

6 yil once testler icin kullandigim bir youtube adresinden.

Yapalım mı bunu ne diyonuz :) en azından altyazı var ve orta dünya bir tık cezbeder belki milleti :d
    Yapmak isterseniz siz bilirsiniz. Fakat bana pek cezbedici gelmiyor açıkcası. Lotr ın filmlerini bile uyuya uyuya izlemiş bir olarak. Orta dünya ve eski çağlarda geçen yapımlar beni bir türlü çekemediler malesef. Ben batman ve harry potter istiyorum. Zaten alt yazıda yok. Bir iki günlük iştir diye umuyorum sizin için.

• Lego nun psp de olan bütün oyunlarını oynamışımdır. Bazı oyunlarda coop bile vardı. Arkadaşlarla beraber oynardık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.