Şimdi Ara

Legion Of Luthien

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun hayatına adaptöre baglı çalışan atariyle başlayıp babasının cep telefonunda snake oynayarak devam eden, fani hayatta bir konsolu olmamış, sevgilisine "yatıyorum" deyip oyun oynayan, ebeveynlerine "ders çalışıyorum " deyip oyun oynayan eve gelen misafir çocukları tarafından kulaklık yada cd çantası talan edilmiş , renkli kişiliklere sahip saygılı ve seviyeli bir grup arkadaşın kurduğu bir oyuncu grubuyuz.

West'te başlamış olan maceramızı TR serverında devam ettiriyoruz . Bunun sebebi ise turnuvaların yoğunluğudur. Takım olarak server değişikliğine giderken birçok tepki aldık " takım kötüleşir" vb.. yorumlarla karşı karşıya kaldık ancak emin olun TR server'ı daha genç ve gelişimi oldukca iyi ilerliyor . Troll diye adlandırdımız kişiler tabiki mevcut ama düzgün oyuncuların sayısı onlardan daha fazla bu sebeple şuanki durumumuz West'teki halimizden kat kat iyi bunu CTG vs ESL turnuvalarındaki sonuçlarımıza bağlayarak söleyebilirim. Ayrıca dün tamamlanmış olan İST turnuvasında , Izmit şampiyonu olarak İstanbul finallerine katılmaya hak kazandık . Takımımızın kadrosu ise şöyle :

- Oğuz " Tabu " Yedikardeş
    -Mücahit " Kharne " İnce
    -Canberk " Dante " Uçar
    -Buğra " D3liDolu " Şen
    -Berkay " Cruxe " Beyhan
    -Selçuk " Shi " Demir
    -Cüneyt " JorvuLx " Kocaayan

Türkiye serverına geçtiğimizden beri bir sürü yeni arkadaş edindik ancak bize en çok desteği olan
    TP MrCokFeNayiM'a ve ayrıca teşekkür etmeyide bir borç biliriz.

• Evet çok güzel takımınız varmış bravo.
  • Takımınız Türkiye'ye geçince ilerlemedi siz aynı sizsiniz . Rakipleriniz kötüleşti dostum . Ayrıca insanlar o kadar maç yapıyorlar bir Allah'ın kulu da forumda "Ulan bu maç afk yoktu . Herkese benden şuku " diye konu açılmadı . Bence weste geri dönün . Boğulacaksan okyanusta boğulacaksın okyanusu geçip derede değil .

Bu benim şahsi kanaatimdir . Başarılar dilerim .
  • başarılar.
  • @ Eleutherioss

Teşekkürler düşünceniz için fakat özellikle Technopat , Dark Passage , Team Turquality gibi takımlarla maç yaptıktan sonra bi tecrübe edinmemek gibi bi şans olmuyor . Bizim TR'ye geçmemizdeki en büyük etken turnuvalara katılma şansı . Çünkü West'te yapılan turnuvalar bi Türk takımı için çok yetersiz kalıyor . İyi dilekleriniz için teşekkürler .

@ SilverQuasar

Teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmik Retikulum -- 11 Mart 2013; 20:20:34 >
  • MrCokFeNayiM

• Efsanevi değil mi
  • tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

MrCokFeNayiM

O adam Tas da değil miydi ya kaç kez oynadım onlarla bir ton aynı isimde adam var sadece tag farklı.

• İsim güzelmiş.
  • Başarılar
  • @illfeel

Mr. şuanda Technopat takımının jungle oyuncusu .

@khanjui

Teşekkürler .

@Kazoom

Teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmik Retikulum -- 11 Mart 2013; 21:04:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk paragraf olmamış. İnsan odasının kapısını kilitler dışarıdan çocuk gelince. Yoksa baş edilmez ki onlarla. Adamın işlemci fanını söker, götürür onlar.

Başarılar.
  • İstanbul'da görüşeceğiz desene, bizde arkadaşlar ile Tekirdağ'da şampiyon olduk.
  • Tebrikler. başarılarınızın devamını dilerim.
    bu hafta sonu kütahya kolunda katılacağız inşallah turnuvayı kazanır ve beraber maç atarız.
  • @sir balık

Hehehe doğru söylüyorsun :) Teşekkürler dostum .

@General Boozer

Görüşmek üzere diyorum o zaman

@Rei Ogami

Kazanmanız dileğiyle , teşekkürler :)
  • bol şans. istanbul izmite benzemez bu arada
  • İzmit'teymişssiniz birara tanışmak isterim, başarılar
  • @healheal

Genelde silver ligde kalıyorlar hiç sıkıntı değil :)
  • Takımınızın avantajı uzun süredir birlikte oynuyor olmanızdır.
    Bence takımınızda iyi diyebileceğim tek oyuncu Delidolu, ki onada yazık oluyor o takımda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.