Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_356973.html

Burada Türkiye gönderim var görünüyor. Ben mi yanlış görüyorum acaba?
  • Var evet ama önemli olan saticin ürünü gümrükten gececek sekilde paketlemesi ve herhangi bi soruna karsi para iadesi vermesi aliexpreste j&k meizu modelleri icin türkiyeye gönderimi acmis yavas yavas diger modellerede acacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu yeni güncel romu yukledim telefon başlangıc ekranında kalıyor recovery moda da girmiyor ne yapacagımı şaşırdım yardımcı olabilir misiniz
  • Arkadazlar ekran sureleriniz nedir performans bakimindan memnun musunuz tasarim olarak kulaklik girişinin olmamasi sıkıntı yasatirmi bilgilendirirseniz sevinirim

• fffffyyyyy F kullanıcısına yanıt
    Bu konu yardımcı olacaktır sana.https://akilli.be/forum/threads/letv-x620-rom-root-twrp-recovery-tuerkce-dil-google-play-imei-tamiri.1875/

Ama senin durumun aynını bende yaşadım şu sekilde çözdüm. Önce bu konudaki driver ları kurmalısın. Daha sonra sp flash tools ile kurulumda kullanılan rom dosyasını indir ve bir klasöre çıkart. Telefonu ses kısma + Güç tuşuna basılı tutarak Fastboot moduna al. Daha sonra klasör içindeki çince bat dosyasına çift tıkla ve işlemlerin bitmesini bekle. İşlemler bitince güç tuşna basılı tutarak telefonu kapat yeniden açıldığında rom yüklenmiş oluyor. İlk açılış biraz uzun sürer sabırlı ol.

https://mega.nz/#!gcozAAoR!QGcVXXS42FwDnqxZIpQStO0W68BgKgQcNQcEE2Keu9Y Burdan indir sp flash tools romunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 14 Temmuz 2016; 22:02:19 >

• Arkadaşım çok teşekkür ederim cihazı kutardım. Ümidimi kesmiştim artık.
  • Avea soran arkadaşlar vardı forumda umarım yardımcı olur.
    Bu mesaja eklenen görseller:

LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU]

• Merhaba bilen varsa 3 sorum var 1.si rehberin Google contactlarini görmesini nasıl sağlıyoruz 2.si le eco hesabı açmak istediğimde başka ülke kodu getiriyor bunu değiştirmek mümkün mü 3. sorum kamerada kalite ayarları değişmiyor mu? Üzerinde 8.7.015s stabil rom var bu iyi midir ?

• 1. sorunun cevabı rehberde görüntülenecek kişilerde google hesabı var oradan senkronize edebilirsin
    2. sorunun cevabı bilgisayarında letv nin sayfasından e-mail adresinle hesap al ve telefonundan giriş yap çok basit.
  • J&K bugün baktım, Türkiye'ye gönderim var görünüyor. Ama 20$ gönderim ücreti görünüyor. Normalde böyle miydi?

Ayrıca gearbest te de çoğu telefonu seçiyorum ekliyorum, Türkiye'ye gönderim görünüyor.

Ben mi yanlış görüyorum. Yoksa gerçekten gönderim var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 15 Temmuz 2016; 11:15:34 >
  • sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    20 usd yaparak kendini garantiye alıyor gümrükten döndüğü zaman iade durumunda posta ücretini iade etmiyor.
    Gearbest gönderse de gümrüğe takılır her türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreagacli

1. sorunun cevabı rehberde görüntülenecek kişilerde google hesabı var oradan senkronize edebilirsin
    2. sorunun cevabı bilgisayarında letv nin sayfasından e-mail adresinle hesap al ve telefonundan giriş yap çok basit.

bende rehberde google seçeneği çıkmıyor google uygulamalarıda kurulu geldi
  • benimde aynı şekilde gelmişti telefona ısınamamıştım sonra bb72 romu kurdum xposed yükledim eui moder, gravitybox, xstana ile arayüzü düzelttim. app settings ile galeri contacts ve file manager ı ingilizce yaptım. şu an telefon yeme de yanında yat. üstte 4g hızıda belli. herkese tavsiye ederim.
  • emreagacli kullanıcısına yanıt
    4g ye gecmiyor g2 ile 4g ye girilen bölgede bunda yok. 800 bandıyla mı ilgili sizin 800 bandı açıkmı yada açılıyor mu?
  • candzh kullanıcısına yanıt
    yok açılmıyor, bende bu yuzden numarayı tasıyorum
  • arkadaşlar gumruk ısı tamamen sansamı bağlı bende bu telefondan sıparsı vermek ıstıyorum
    en kotu ıhtımal gümrüğe takılırsa telefon ne olur para ıadesı olurmu gerı
    ben daha evvelde telefon degıdle farkl ıaletler getırttım cınden alısverısımı de kredı kartı ıle yapıyordum
    telefonun sıparsını versem telefon gümrükte takılırsa para ıadesı yaparmı satıcı gerı ugrastırırmı acaba?
  • dreambox271980 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası Paypal dan sonra yurtdışı alışveriş daha güvensiz hale geldi. Gümrükte takılırsa geri gider cihaz ama satıcı paranın tamamını ödemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bılgı ıcın tesekkurlerrr
    burdan alalım dıyoruz fakat dh de 2. el bolumunde 4gb ramlı modelınden daha pahalıya 2 el 3gb ramlı modellerını satmaya kalkıyor lar
    kullanılmış 2.el olduğu halde
  • Türkçe dilde fotoğraf çektikten sonra Galerinin açılmaması dışında telefondan çok memnun kaldım bütün romlarda durum aynı mı

• alpkan A kullanıcısına yanıt
    Bende camera ayarlarina girince uygulama kapaniyor, sizde varmi bu sorun

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.