Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xposed kurup app settings modulu ile sıkıntı çektiginiz uygulamaların dilini ingilizce yapın sorun çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreagacli kullanıcısına yanıt
    Teli ingilizce olarak kullaniyorum zaten

Modulleri kurmak için bir rehber var mı?
  • xposed-v86-sdk23-arm64.zip dosyasını xda dan indir twrp den kur sonrada mm için xposedinstaller apk var alfa sürüm onu kur gerisi sana kalmış. Fakat uyarayım bende üzerinde gelen romda çalışmadı bb72 kurdum son derece stabil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreagacli -- 17 Temmuz 2016; 23:08:34 >
  • Eui moder apk ile de bunu yapabilirsin.
    Bu mesaja eklenen görseller:

LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU][simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreagacli -- 17 Temmuz 2016; 23:07:30 >
  • Selamlar,

Daha önce Meizu MX5 aldım, çok memnunum ve eşime verdim. Kendime yeni bir telefon alacağım. Bu telefon nasıldır, tavsiye eder misiniz? Benim için en büyük dezavantajı Band20(800Mhz) desteklememesi gözüküyor. Kafamdaki seçenekleri yazayım:

- Letv leeco le 2x620
    - Lenovo Vibe P1
    - UMI Touch veya UMI Super
    - Ulefone Power

Letv dışındakilerin hepsi Band20(800Mhz) destekliyor. UMI ve Ulefone markaları için çok yorum bulamadım. Yorumlarınız var mıdır? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serser12 -- 19 Temmuz 2016; 22:10:49 >
  • serser12 S kullanıcısına yanıt
    Vibe P1 dışındakileri ALMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 19 Temmuz 2016; 17:42:21 >
  • wickersan kullanıcısına yanıt
    Öneri için teşekkürler fakat biraz daha açıklama yapabilir misiniz? Neden Vibe P1?
  • arkadaşlar youtube'daki incelemeye göre telefon çok iyi olmasına rağmen bloatware uygulamalar yüzünden yavaşlıyormuş ms lik takılmalar oluyormuş. bunu önlemenin yolu var mı?
  • Alacaginiz modelin isnini sonunada problems yazin, youtubede izleyin. Garip markalarin bir suru garip sorunlarini gorup vazgececeksiniz zaten. Letv sirf 800 mhz yoklugu ile batiyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 19 Temmuz 2016; 21:42:42 >
  • Ananızdan 4g ile mi doğdunuz. Avea 4g çektiği yerde 111 download hızı gördüm. Tel indiriyor ama yazmaya yetişemiyor saniyede 25 mb veriyi 3g de 12-13 leri görüyor o da yeter zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreagacli -- 20 Temmuz 2016; 8:42:45 >
  • Teli ingilizce kullanıyorum sorun değil ama google play uygulamasında yorumların ingilizce olması sıkıntı. Bu yorumları Türkçe görmenin bi yolu var mı arkadaşlar?

• Arkadaşım gerek yok xposed yükle app setting modülü ile SADECE problem yaşadığın uygulamaların dilini ingilizce yap gerisi türkçe kalsın.

Gravity box bende çalışmadı.
    Evet 4G ile dogduk. Muhabbet sadece hiz degilki. 2G de Turkcell almisti 800Mhz o yuzden kapsama alani diger operatorlerden daha iyiydi. Simdi 4G ile bu esitlenmis gibi oldu. 4G de tum operatorler 800Mhz e yakin yayin yapabilmekte A1 A2 A3 olarak ihalesi yapilan paketler. O yuzden gorusmeye de etkisi olacagini dusunuyorum. Ote yandan LTE 800Mhz Band 20 plarak gecen bu ozellik tamamen yazilimsal olarak kapali diye okudum yabanci forumlardan. Belki ileride acilabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serser12

Evet 4G ile dogduk. Muhabbet sadece hiz degilki. 2G de Turkcell almisti 800Mhz o yuzden kapsama alani diger operatorlerden daha iyiydi. Simdi 4G ile bu esitlenmis gibi oldu. 4G de tum operatorler 800Mhz e yakin yayin yapabilmekte A1 A2 A3 olarak ihalesi yapilan paketler. O yuzden gorusmeye de etkisi olacagini dusunuyorum. Ote yandan LTE 800Mhz Band 20 plarak gecen bu ozellik tamamen yazilimsal olarak kapali diye okudum yabanci forumlardan. Belki ileride acilabilir.

4.5g sadece 800Mhz den ibaret degil.Telefon 1800Mhz destekliyor.

• İbaret değil tabiki, bende kullanıyorum şu an. Baz istasyonuna uzaksan çekmiyor 4G 1800Mhz'te, misal ben Ankara'dayım evde bazen çekiyor bazen çekmiyor. Senin için çok önemli değildir alırsın, kırsalda yaşayan başka birisi için önemlidir almaz.
  • Arkadaşlar bu telefona uygun kırılmaz cam, kılıf v.b. nereden bulabiliriz... Cüzdan şeklinde olan kılıflardan arıyorum...

Alıp kullanan varsa nereden aldınız, kaça aldınız, hangi model önerirsiniz?

Veya başka bir alternatif de bunlara uyabilecek markaların kılıfları var mı? Lg, Samsung, Sony gibi bunların bu telefona uyabilecek modelleri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 25 Temmuz 2016; 14:15:55 >
  • merhaba arkadaslar bir ay önce Le eco 2 pro aldım fakat sürekli hat gidip duruyor internetimi düzgün kullanamıyorum . arama yaparken bazen aramıyor ,, arkadasımla beraber aldık ben arkadasımı aradıgımda onun telefonu cektiği halde ulasılamıyor diyor ..sebepler ve cözümler nelerdir ..yardımcı olurmusunuz ??
  • attila24 A kullanıcısına yanıt
    le eco 2 pro diyorsan ben kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.