Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncelleme olup olmadigini makinada nereden kontrol ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 6 Temmuz 2016; 15:44:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halild55 H kullanıcısına yanıt
    Saol

• Arkadaşlar muimate 1604 imei düzenleme de şu hatayı veriyor target SW versiyon .MOLY.LR11.W1539.MD.MP.V12.2.P24 NVRAM DB SW Version MOLY.LR9.W1423.MD.LWTG.MP.V24.P27 Bu şkil bi hta veriyor. Yardım edebilirmisiniz denemediğim yöntem kalmadı windows 10 windows 7 windows xp hepsinde aynı hatayı veriyor
  • devit32 D kullanıcısına yanıt
    Mtk engineer mode ile yapmayi dene, belkiolur

• denedim oda işe yaramadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: devit32

Arkadaşlar muimate 1604 imei düzenleme de şu hatayı veriyor target SW versiyon .MOLY.LR11.W1539.MD.MP.V12.2.P24 NVRAM DB SW Version MOLY.LR9.W1423.MD.LWTG.MP.V24.P27 Bu şkil bi hta veriyor. Yardım edebilirmisiniz denemediğim yöntem kalmadı windows 10 windows 7 windows xp hepsinde aynı hatayı veriyor

mutlaka bir yerde hata yapıyorsundur. Rom u değiştir. Modem dosyasını ben yazılımdan değil hazır modem dosyaları vardı ordan yükledim. Akıllı be forumda hazır 6797 işlemci için modem dosyası vardı onu indirip kurdum. Ben önce imei tamiri yapıp sonra root yapıp en son yeni rom u kurdum. aslında tersden yaptım en son yaptığımı en önce yapmalı idim. Ama oldu.Sende yöntemini değiştir ama mutlaka win7 kullan.tavsiyem bu kadar umarım başarırsın yılma. kolay gelsin.
  • Arkadaşlar telefona linkteki en son orjinal romu kurdum fakat telefon logo ekranında kalıyor res atsamda yine aynı şey oluyor,bu konuda ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

"your device has been unlocked and can't be trusted"
    your device will boot in 5 seconds"
    yazıyor orjinal romu twrp den kurdum. bu ekranda kalıyor açılmıyor.

Hocam aynı sorun bende de var şimdi,hallettiniz mi? durum nedir?
  • Arkadaşlar ben de bu telefon ile redmi note 3 Pro arasında kararsızım... Hangisini tavsiye edersiniz? Karşılaştırırsak artıları eksileri nelerdir? Bu fiyatlara hep note 3 Pro tavsiye ediliyor mesela, neden?

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Marka olarak Xiaomi daha popüler ama her 2 cihazda güzel,alınıp kullanılır. 1 hafta içinde her 2 cihazda Ankarada elimde olacak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    görüşleriniz için tşklr..

mi5 64gb redminote3 ve 3pro da kullanmış birisi olarak şunuda belirtmek isterim şu an 3. letv telefonumu kullanıyorum x800-x900 ve son olarak x820 kullanıyorum letv le eco dengi modellerine göre bir iki tık daha kaliteli donanım kullanarak telefonlarını satışa sunuyor ön arka kamera -kasa- aksesuar kalitesi v.b. tek eksiği le eco nun rom olayına biraz daha eğilmeli ve yapıyorlarda ufak ufak cm13 ler ve cuoco92 romları özellikle cm 13 ü gayet başarılı
  • teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    Kullanip dusuncelerinici belirtmenize çok seviniriz şu an elimde redmi note 3 pro var leeco le 2 ye geçmek mantikli olur mu kullandiktan sonra bi fikir verirseniz cok iyi olur :)

• Arkadaşlar telefonunu satmak isteyen varsa bana pm ile ulaşabilir mi?

• arkadaşalr vodafone kullanıp da ulaşılamama sorunu yaşayan var mı yada sorun neden kaynaklanıyor olabilir. bilen biri lütfen cevaplasın.
  • byiron kullanıcısına yanıt
    Sim kart eski ise öncelik onu değiştirin.4G uyumlu sim alın.
  • Bende Telefonu Almayı Düşünüyorum Ama 2 Modeli Var Prosu 150 tl fazla sizce fazla para verip prosunu alayımmı yoksa 3gb ramlı leeco le2 yetermi
  • mustafaasglm kullanıcısına yanıt
    okadar sorunlar çıkabilir normaldir biraz daha geliştirirlerse düzeleceğine inananlardanım :d

kameradan galeriye geçme sorunu dahil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKPEREST

Bende Telefonu Almayı Düşünüyorum Ama 2 Modeli Var Prosu 150 tl fazla sizce fazla para verip prosunu alayımmı yoksa 3gb ramlı leeco le2 yetermi

Pro ile normalin arasında illaki fark var kamera ve ram en önemli özellik deger tabi ki 150 lira fazla vermeye dostum bence.

• J&K Türkiyeye göndermeyi bırakmış Artık Telefon Alacak Yerde Kalmadı :(
  • TURKPEREST T kullanıcısına yanıt
    Koca aliexpressi kuruttu ya millet sonunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.