Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
31
Favori
65.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rizakarul

merhaba arkadaslar bir ay önce Le eco 2 pro aldım fakat sürekli hat gidip duruyor internetimi düzgün kullanamıyorum . arama yaparken bazen aramıyor ,, arkadasımla beraber aldık ben arkadasımı aradıgımda onun telefonu cektiği halde ulasılamıyor diyor ..sebepler ve cözümler nelerdir ..yardımcı olurmusunuz ??

kesin vadofone kullanıyorundur.
    X620 ile vodofone ile aynı skıkntılaı yaşadım, 4gyi kapatıp 3gye geçersen daha az kopma yaşarsın. Kesin çözüm numarayı başka operatöre taşımak. Öyle yaptım kurtuldum.
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmblgl -- 26 Temmuz 2016; 8:45:12 >
  • İyi gunler.Cihaz elime muhtemelen persembe gunu gecicek.İlk izlenimlerimi buraya yazmak istiyorum.Kullananlara birkac sorum olucak.
    -Bataryasi kac saat dayaniyor?
    -Kamerasi nasil?
    -Yazilim konusunda sikinti varmi?
    -İslemci hizi nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blcksilver B kullanıcısına yanıt
    -Bataryasi kac saat dayaniyor?
    1 günü çıkarıyorum, 5 saat wifi 3 saat 3g acık
    -Kamerasi nasil?
    Yeterince iyi değil, odaklaması yavaş. Videodayken sürekli odaklamayı yapamıyor. Kendi programı sıkıntılı, bakşa bir program ile kullanıyorum çok daha kaliteli çekiyor. Orjinal programda ayar değiştirmek isteyince program kapanıyor( dil ingilizce kulanıyorum)
    -Yazilim konusunda sikinti varmi?
    ÇOkkkk, ara sıra sist ara yüzü kapanıyor diyip sapıtıyor. Pil %25 altında olunca aynı şey oluyor. Bazen hayalet parmak olayı oluyor, kendi kendine bir yerleri tıkalyıp arama falan yapıyor.( Yalnız bu olayı açık havadayken yapıyor belki hava sıcak ortam güneşli olunca ısınıyorsa ondan olabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 26 Temmuz 2016; 11:23:01 >
  • Pttcell.kuallaniyorum
    Bazi yerlerde 4g var bazi yerlerde yok
    Acaba bu neden 800 mhz bandindan dolayimi?
    Birde bana mesajlar gelmiyor
    Guncel.bi sorunsuz room.varmi?

• Beyler şimdi stock romda Türkçe ve play store yok mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anlamamki kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu BB72 yüklüyken yaşadım bankacılık sistemi kullanırken bankamın gönderdiği giriş şifresi mesajı gelmiyordu dün ROM V7-X620 romunu kurdum türkçe dil desteği vardı mesjlar geliyordu bugün beni arayan yada ben 1 ini aradığımda google play durdu hatası alıyordum telefon görüşmesini engelliyordu google playi kaldırdım sorun düzeldi bu şekilde kullanıyorum yazılımlardan dolayı soğudum hiç memnun değilim önerisi olan varsa paylaşırsa iyi olur.
  • Arkadaşlar cihazımı satışa çıkartıyorum almak isteyen olabilir belki 32 gb modeli cihaz ve şarz aleti var rose gold renginde.
  • Google play durduruldu hatası alıyorsanız google playin önbelleğini temizliği yapmanız yeterli
  • arkadaşlar LeeCo mu önerirsiniz yoksa Meizu mu? Meizunun yazılım konusunda sıkıntılarının olmadığı global romlarının olduğu ve türkiye şartlarında sıkıntısız kullanılabildiği yorumları var. Ne düşünürsünüz? LeeCoda hep yazılım konusunda sıkıntılar duyuyorum.Global rom olmaması ayrı bir dert gibi kullananlar yorum yapabilir mi?
  • Kralsant K kullanıcısına yanıt
    Yazılım işleri ile uğraşmassan güzel cihaz sağlam donanım mükemmel dizayn harika ses sistemi süper cameralar 32 gb hafızasını saymıyorum bile ben 1 haftadır kullanıyorum gerekli ayarlarını yap tadını çıkar olay bu kadar basit
  • byrmblgl kullanıcısına yanıt
    Hızlı sarj olayı nasıl birde kamerası
  • TURKPEREST T kullanıcısına yanıt
    3 Amperlik şarz aleti var şu kadar sürede işini bitiriyor diyemem ama ilk 30 dk da %75 lere geliyor kamerası bence normal 1 kompact makina gibi değil selfi camerası daha iyi gibi geldi bana
  • byrmblgl kullanıcısına yanıt
    Sendemi J&K Den Aldın ? :)
  • TURKPEREST T kullanıcısına yanıt
    yok ben buradan aldım
  • Telefon bugün elimize geçti. Root lı play store var ama girmiyor. Tıklayınca açılır gibi yapıp kapanıyor. Nasıl çözeriz bu sorunu?

• ben orjinal kullanıyorum 15s yazılımını indirip yükledim gayet stabil çalışıyo tabi bazı eksikler hala var fotoğraf çektikten sonra kamera üzerinden galeriye girememe gibi ama google play durdu kamera ayar kısmına girişte sorun yok güzel çalışıyor %20 şarj da sistem arayüz durdu hatasıda yok bu sürümde tek sıkıntı ingilizce olması fakat kullandığım uygulamalar türkçe
  • serhat_akkan S kullanıcısına yanıt
    Yükleme adımları nasıl. Orjinal Recovery ile mi yüklediniz?
  • Evet yazılımı indirip dosya adını update.zip yapıyosun cihazın ana dizine atıyosun kapatıp recovery modda update sistemden yapıyosun
  • Beyler acil yardım lazım. Telefona ayarlardan factory reset mi ne yaptık herşeyi silelim temizlensin diye. Yeniden açıldıktan sonra kurulum yaparken setup wizard hata veriyor kurulumu yapamıyoruz. Twrp yüklü telefonda. Ne yapabiliriz acil yardım lazım

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.