Şimdi Ara

LeEco Le 2 (X520) Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
4.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• --- LEECO LE 2 (X520) ANA KONU ---

5.5 İnç Full HD IPS Ekran

3 GB RAM ve 32 GB hafıza var, fakat cihaza hafıza kartı takılamıyor.
    Çift sim desteği var.

Snapdragon 652 8 çekirdek

Adreno 510 GPU

16 Megapixel arka, 8 Megapixel ön kamera. 4K Kayıt.

3000 mAh batarya, 7.5 mm incelik, 153 gram.

Quick Charge 2.0 hızlı şarj desteği.

Cihazda çift kanallı Wi-fi ve 802.11ac var.

Bluetooth 4.2

DAHA DETAYLI BİLGİLER VİDEODA:

1- LeEco X520 Custom Rom Ve Recovery İndirme Linkleri:
    1-Dosyayı indirip Bilgisayarnıza Çıkartınız.
    TWRP Linki https://mega.nz/#!BxgH1a5Y!lW1mThKXX5K5d4-RWySItbuZEEKtvEabBG1cfmokI_0
    2-17S ROMhttps://mega.nz/#!FAIBwAYL!8tVpWoQ6vWZzE8vgxptC3z1qByV-tWh8CvdcMUF0-fc İndirdiğiniz Dosyayı Telefonunuza Atıp Twrp İle kurulum Yapabilirsiniz.

LeEco X520 Bootloader Açma:

2-Geliştirici Ayarlarını Açma Settings —> About Phone --> Build Number a 5 sefer tıklayınız
    Developer options —> Oem Unlock + Usb Debugging Modu Açıyoruz

3- LeEco X520 Cihazımızı Bilgisayara Bağlayıp GÜÇ + SES KISMA Tuşlarına Basarak Fastboot moda alıyoruz

4- LeEco_X520_TWRP_BB72 klasörüne çıkartdığımız twrp dosyasını adb_cmd.exe ile çalıştırıyoruz

5- fastboot oem unlock-go Komutunu Yazarak Öncelikle Bootloader Kilidini Açıyoruz
    Ekranı kapatmadan devam ediyoruz sonraki işleme

3- LeEco X520 Twrp Yükleme:
    1- fastboot flash recovery rec_X520_New_BB72_r3.img klasöre çıkartdığımız twrp dosyamızı başta belirttiğimiz kodu yazarak cihaza flashlama yöntemiyle yüklüyoruz

2-Cihazımızı Güç + Ses Açma Tuşu İle Açıp Twrp Recovery mizi Çalıştırıyoruz
    Açıldıktan Sonra Alttaki Resimdeki yeri İşaretleyip Alttaki Oku Sağa Kaydırıyoruz.

4- LeEco X520 Wipe Kullanıcı Bilgileri Silme İşlemi:

1-Açılan Ekranımızda Wipe Seçeneğine Girip Oku Sağa Kaydırıp Önbelleği Temizledikten Sonra ,
    Cihazımızı Bilgisayara Bağlayıp Rom Dosyamızı Telefon Hafızasına Atıyoruz
     LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu

2- Rom Kurulumu
    İnstall Bölümünü Tıklayıp Daha Önceden Atmış Oldugumuz Rom Dosyasını Seçiyoruz,
    Açılan Ekrandaki Ok Simgesini Sağa Kaydırıyoruz.
    Kurulumu Başlatıp Bekliyoruz , Kurulum Bittikten sonra Reboot Yazısını Tıklayıp Cihazı Yeniden Başlatıyoruz.
     LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu

3-Yeniden Açılan Cihazımızın Yeni Görüntüsü Kurulum Ekranı Gelecektir.
    Kendi İsteğinize Göre Seçeneklere Uyup Kurulumunuzu Tamamlayabilirsiniz.

LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu
     LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu

SİNİR BOZUCU LEECO WİDGETİNDEN KURTULMAK
    Cihazımızı açınca sol alt köşedeki butona basılı tutup reklam widget bölümüne gelerek göz simgesini tıklayıp kapatabilirsiniz .
     LeEco Le 2 (X520) Ana Konu  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu

_______
    EMEĞİ GEÇENLER
    ben @tamerm

@onurk_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerm -- 1 Ekim 2016; 14:28:46 >

• Başlığı bekliyordum :) telefonu yaklaşık 15 gündür kullanıyorum memnunum, Google play de quality Camera, HD camera ile çok güzel fotoğraflar yakalanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysuasya -- 28 Eylül 2016; 8:29:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel Cihazdır ,

Arkadaşın Konuyu Toplarken Sundugum Rom Linki Update Alan Versiyondur

artıları kamera çekimleri çok güzel +
    eksileri ise , messenger da biri size yazı yazarsa tıklayıp açmak zorluyor (uzun basmak basılıyken sürüklemek falan gerekiyor) ,
    birde pil sekmesine türkçe de girmek isterseniz uygulama durdu hatasıyla karşılaşırsınız.

bunun haricinde pek hata ile karşılaşmadım bu romda bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk_

Güzel Cihazdır ,

Arkadaşın Konuyu Toplarken Sundugum Rom Linki Update Alan Versiyondur

artıları kamera çekimleri çok güzel +
    eksileri ise , messenger da biri size yazı yazarsa tıklayıp açmak zorluyor (uzun basmak basılıyken sürüklemek falan gerekiyor) ,
    birde pil sekmesine türkçe de girmek isterseniz uygulama durdu hatasıyla karşılaşırsınız.

bunun haricinde pek hata ile karşılaşmadım bu romda bilginize.

Bende messenger da sorun yok , pil kısmındaki sorun da ingilizce olarak kullanınca sorun çıkarmıyor , ayrıca galeri problemi de yok merak edenler için extra bilgi

• Aynı romu mu kullanıyoruz acaba
    Bu mesaja eklenen görseller:

LeEco Le 2 (X520) Ana Konu[simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysuasya -- 2 Ekim 2016; 19:24:31 >
  • aysuasya A kullanıcısına yanıt
    türkçe kullanımdaki buglar olarak söylüyorum zaten bende ,
    rom aynı son iki üç haftadır 520 kullanmıyorum.
    facebook messenger daki sorunda şu şekilde sizi birisi ekli olmayan yazı yazdı messenger a girdiniz orada kişinin yazısını tıklayınca tek seferde açmak sorun oluyordu .
    son güncelleme ile düzeldiyse fikrim yok tabi.
  • Onurk o messenger sorununu önceki telefonumda da veriyordu , şu anda yok sanırım uygulama kaynaklıydı

• Telefonda ekrana 3 parmağınızla çekme işareti yapılınca ekran görüntüsü alınıyor, çok kullandığım bir özellik. Alt tuşlara da özellik atanabiliyor sag tuşa fener görevi verdim basılı tutunca fener açılıyor , tekrar sag tuşa basılı kalınca da fener kapanıyor. Aynı sekilde orta tuş , yan tuşa da görev veriliyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

• slm bu cihaza imei atilabiliyormu acaba

• Atanlar var ücretli olarak

• Telefonu almayı düşünenler için yaşadığım sorunları yazayım, belki başkası için sorun değildir onu da belirteyim. WhatsApp bildirimler gelmiyor hiçvrşekilde, açıp bakınca tüm mesajlar dökülüyor bir bir. Letgo sevdiğim bir uygulama ne yazık ki onda da problem var açılmıyor. Onun dışında güzel telefon

• aysuasya A kullanıcısına yanıt
    Bende 10 gündür bu telefonu kullanıyorum.
    Benim telefonda böyle bir sıkıntı yok. Whatsapp ve letgo 'da çok iyi çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysuasya

Telefonu almayı düşünenler için yaşadığım sorunları yazayım, belki başkası için sorun değildir onu da belirteyim. WhatsApp bildirimler gelmiyor hiçvrşekilde, açıp bakınca tüm mesajlar dökülüyor bir bir. Letgo sevdiğim bir uygulama ne yazık ki onda da problem var açılmıyor. Onun dışında güzel telefon

Whatsapp bildirimleri gelmiyor dedikten sonra herşey bitti zaten hocam. Bildirim gelmemesi çok ciddi hata ötesi bişey, telefonu telefon yapan bildirim gelmesi ve sana ulaşılması demek. Bildirim sorunu varsa çöptür benim için. Bu arada Çinli cihazların çoğunda bu sorun var, kendimde kullandım biliyorum ve çok fazla görüyorum bu sorunu yaşayanları. Teşekkürler..

• @simunye hocam bir tek bende mi var bu sorun anlamadım. Romunuz farklı olabilir mi ss alabilir miyim mümkünse

•  LeEco Le 2 (X520) Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simunye -- 12 Kasım 2016; 10:32:32 >
  • Aslında çok güzel bir cihaz ama neden hiç tutulmamis anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran süresi kaç saat acaba? ben de düşünüyorum bu cihazo band 20 desteklediği için.
  • bb72'nin 18s sürümüne geçtim.
    Telefon her yönüyle harika. Orjinal sürümünde rehberden aldığım hatalar bitmiş oldu.
    Bu arada not düşeyim.
    Eğer telefonununzda ses kaydı özelliği görünmüyorsa ayarlardan > Dil giriş > bölgeyi değiştirip Mainland China yapın ve telefonu baştan başlatın.
    Bu şekilde bazı ek ayarlar ses kaydıyla beraber aktif olacak.
  • Arkadaşlar x528, x528, x520 gibi sürümler var ben 528 kullanıyorum 526 rom u kursam sorun yaşar mıyım tüm özellikler aynı.

• Selamlar IMEI nasıl atıyoruz?
    Bu sayfadaki adımları takip ettim olmadı.
    http://www.androidbrick.com/leeco-letv-qualcomm-snapdragon-modelleri-imei-tamiri-imei-repair-rootsuz/
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.