Şimdi Ara

LeEco Le 2 (X520) Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
4.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu almayı düşünüyorum önerirmisiniz yaklaşık 130 dolar fiyata satılıyor. Cool 1 var aklımda aslında, o da 140 dolar bandıda sizce hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazda 800 bandı mevcut mu? Birde Türkçe resmi rom da mevcut mu?
  • Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum ben de. Acaba biraz bahsedebilir misiniz, herhangi bir sorununuz var mı? Özellikle Eui'yi merak ediyorum. Stock yazılım rahat mı? Değilse Custom Romlar nasıllar? Düzgün Rom bulmak mümkün mu, stabilite nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkfk

ekran süresi kaç saat acaba? ben de düşünüyorum bu cihazo band 20 desteklediği için.

hocam band 20 desteklediği kesin mi? ben de araştırdığım kadarıyla b20 desteklediği sonucuna vardım ama desteklemiyor diyenler olmuş. mesela bu cihazın birebir aynısı coolpad cool B20 desteği kesin olarak yok.

edit: evet biraz araştırdım , cihaz sahibi birinden aldığım bilgiye göre B20 desteği x520'de kesin olarak yokmuş ... B20 desteği sadece cihazın hint versiyonu olan x526 modelinde mevcutmuş. bu modelde şu an satışta değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 27 Temmuz 2017; 4:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expert#Ali

Bu telefonu almayı düşünüyorum önerirmisiniz yaklaşık 130 dolar fiyata satılıyor. Cool 1 var aklımda aslında, o da 140 dolar bandıda sizce hangisi?

hocam sorunuz çok eski ama konu canlansın diye yazıyorum. cool 1 'in en büyük artısı 4000mA'lik bataryası olması, bir de 3.5mm kulaklık girişi var. x520'nin ise bataryası 3000mA ve kulakllık girişi yok. bu ikisinin haricinde 2 cihaz arasında B20 de dahil olmak üzere hiçbir fark yok. B20 iki cihazda da mevcut değil. sonuç olarak coolpad daha iyi bir cihaz. bu arada siz hangi cihazı tercih ettiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 27 Temmuz 2017; 4:32:19 >
  • hocam bu konuyu açıp ilk msajdaki anlatımı vermşsiniz. yabancı sitede yazılanları doğru anladıysam, ilk mesajda verilen BB72 Rom yüklenince telefona band 20 desteği mi geliyor?
  • artik donemi bitmis cihazlardan farkli makinalara yonelmenizi oneririm

• En çok şikayetçi oldugum şey çok ısınması. Ekranda yanık oluştu. LG panel sanırım emin olmamakla birlikte.. Kulak girişi yok biraz sıkıntı oluyor bazen. Onun dışında eui romu ben çok begendim çok kullanışlı başka bir telefona geçersem eui romu çok ararım... Ne kadara alacağınıza bağlı ama bende bunun yerine xiaomi mi5s vs öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: aysuasya

En çok şikayetçi oldugum şey çok ısınması. Ekranda yanık oluştu. LG panel sanırım emin olmamakla birlikte.. Kulak girişi yok biraz sıkıntı oluyor bazen. Onun dışında eui romu ben çok begendim çok kullanışlı başka bir telefona geçersem eui romu çok ararım... Ne kadara alacağınıza bağlı ama bende bunun yerine xiaomi mi5s vs öneririm.

acaba oyun oynandığı için mi ısınıyor bu kadar? yoksa tüm x520'ler de aynı sorun var mı? tam ayrıntısını bilmiyorum ama işlemci hızını sınırlandıran programlar vs. var. bu tip uygulamalarla ısınmayı azaltabilirsiniz belki ya da yeni bir rom yüklenebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk_

artik donemi bitmis cihazlardan farkli makinalara yonelmenizi oneririm

cihaz birkaç yıl öncesinin cihazı olabilir. ama özellik olarak hala güncel. snapdragon 652 işlemcili bir modeli 500-600 liraya başka hangi telefonda alabilirsiniz? ama cihazı kullanmadığım için kronik sorunu vs. var mıdır bilemiyorum,
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Cool1 aldım fiyatına göre en iyi cihaz bu note 4x almayı düşünüyordum ama araştırmalar sonucunda cool1 daha üstün çıktı, ve aldım yanlız içinde gelen yazılımı kötüydü bende twrp yükledim ve bb72 nin c103 olan hint romunu yükledim bu şekil kullanıyorum genel anlamda memnunum herkese öneririm bu cihazı.

Not bendeki cihaz 2017 fabrikadan çıkışlı (kutunun arkasında yazıyor) herhangi bir kronik sorunla karşılaşmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Expert#Ali

Cool1 aldım fiyatına göre en iyi cihaz bu note 4x almayı düşünüyordum ama araştırmalar sonucunda cool1 daha üstün çıktı, ve aldım yanlız içinde gelen yazılımı kötüydü bende twrp yükledim ve bb72 nin c103 olan hint romunu yükledim bu şekil kullanıyorum genel anlamda memnunum herkese öneririm bu cihazı.

evet cool1'in bataryası 4070mA olması da avantaj.
    bb72 yüklediğiniz rom'da türkçe desteği var mı? bir de bu konunun ilk mesajında da anlatılmış, bb72 rom yüklenince 4G için B20 desteği gelmesi mümkün mü?
    yukarda arkadaş x520 için ısınma sorunu var yazmış, cool1 'de aynı özelliklerde bir telefon , siz de böyle bir sorun varmı?

Yüzde yüz Türkçe değil rom ama yüzde 80 civarı Türkçe. Ben TurkTelekom kullanıyorum şebekede hiç bir sorun yok 3g 3.5g 4g sorunsuz. Isınma durumu oyun oynadım zaman oluyor oda 40-45 derece civarında ( yaz döneminde) pek fazla bir ısınma yok genel sıcaklığı 30 derecelerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expert#Ali -- 14 Ekim 2017; 13:38:22 >
  • Oyun oynamıyordum o zaman, çok aşırı ısınıyordu ekrandaki yanığın atmaması veya Allah korusun patlamaması için buzbolabına koyuyordum 4-5 dk. Sonra bir küçük yine eui rom yükledim xda sitesinden. Şu an onunla kullanıyorum ısınma baya baya azaldı, hemde şimdi oyun da oynuyorum , ama sıcak yaz günlerinde kabus...

aslında yanlış anlamışsınız cevabımı :)

işlemci olarak güncel olabilr ama batarya şarj tüketimi vs derken başka cihazlara yönelmek daha mantıklı , misal alternatif cool1 gibi mimax gibi

tüm cihazlardan test etme şansı yakalayanlardan oldugum için direk kısa cevaplar veriyorum konularda.
  • zaten artık resmi olarak da satışı bitti sanırım x520'nin.
  • Sa tw den yardım edebilecek biri varmı dosyaları indirdim

• imei işini nasıl yaptınız arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim 2 ayım kaldı hala gelen imei ile kullanıyorum.
  • Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var. Leeco le 2 x520 cihazıma Gooole play store'yi yükleyemedim. Apk olarak farklı sürümleri denedim. Google services.apk denedim. hepsini sildim tekrar yükledim olmadı. root yapıp hosts dosyasını sildim olmadı. Google installeri denedim olmadı, herhangi bir tavsiyesi olan var mı?
     LeEco Le 2 (X520) Ana Konu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.