Şimdi Ara

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
4.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bence zaten desteye Reno koyulacaksa ya hiç çift kart olmamalı yada Reno koyulmamalı. Tam ihtiyacın olduğu anda bir destede çift var mı yok mu olayına gireceksek bir anlamı kalmaz kartın. O yüzden her kartın tek olduğu bir destede de güçsüz olmaması için müthiş sinerji olması lazım. Bu da bir iki archetype ve özellik seçip (beast, mech, demon, murloc larla birlikte deathrattle,taunt,battlecry, divine shield vs. gibi) onun üzerine gitmek demek.

Ki benim de yegane amacım şu anda o Şu tüm LoE kartları bir çıksın, alıcam elime colleciton'ı her kartın tek olduğu en güçlü deste nasıl oluyorsa onu yapmaya çalışıcam

Yaparsam buraya post ederim

• Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Dün Justicar sayesinde iyi de armor bastım destedeki brawl da rushı durdurdu, Emperor ile de arada kartların mana costunu düşürdüm ama yine de çok stabil değil biraz daha deck üzerinde çalışmak lazım formdaki arkadaşlar ile iyi bir deck çıkaracağımıza eminim yeter ki herkes fikirlerini ve tecrübelerini paylaşırsa başarılı olacağımıza eminim
  • Feugen stalagg ikilisi reno destesinde guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılabilecek bi adventure mu arkadaşlar? 1300civarı good var justicar düşünüyorum ne dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

Açılabilecek bi adventure mu arkadaşlar? 1300civarı good var justicar düşünüyorum ne dersiniz ?

Kartların iyiyse aç kesinlikle.Yakında reno jackson aglama konusu acıcam :D
  • Control warriordaki son eksiğim bu kaldıydı bilmiyorum yeni desteden giren kartlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

Control warriordaki son eksiğim bu kaldıydı bilmiyorum yeni desteden giren kartlar var mı ?

Yok hocam sadece reno jackson var yeni desteden.Onun dısında warriorun kendi kartlarından ekleme yapmıslar.
  • Justicar yapalım da belki en parayla alırız :D
  • Kasıtlı olarak bu şekilde mi bilemiyorum lakin Reno'nun, Battlecry için gereken şartlar sağlandığında kesinlikle sarı ile belirtilmesi gerekiyor. Zaten kısıtlı bir kullanım alanı var, bu haliyle hiç kullanışlı değil.

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu)

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    hocam renonun ışığı yanmıyor ama gelicek diyolar ona. size bi sorum olucak

https://www.youtube.com/watch?v=XpM-9KlzCKk

bu videoda kripparian bu kartı nasıl çalıştırıyo 2 healbot 2 belcher var.Her karttan 1 kart olması gerekmiyo mu?
  • uçanteneke888 kullanıcısına yanıt
    Kartın "Battlecry" özelliği;

- Destenin tamamının tek kartlardan oluşmasını ya da,
    - Elde o an mevcut kartların tek sayıda olmasını gerektirmiyor;

Masada ve o an elinizde olan kartların dışında, henüz çekmemiş olduğunuz kalan kartların tamamının tek olmasını gerektiriyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Ben Brode açıklamıştı geçen hocam, sarı ile belirtilme özelliği gelecekmiş üzerinde çalışıyorlarmış. Diğer kartlardan farklı olarak Reno her turda destede kalan tüm kartları check etmesi gerektiği için serverlara fazla yük bindiriyor falan demişti. Ama bir şekilde kesin gelecekmiş sadece tarihi belli değil.
  • Ercello E kullanıcısına yanıt
    Gelirse o özellik süper olur saymak zor olur diye desteye çok fazla çift kart da koyamıyoruz
  • Discover mekaniği baya işe yarayabiliyor. Webspinner bile çok iyi legler atabilirken 3 adet beast açıp aradan seçebilmek leg çıkma ihtimalini oldukça arttırıyor. Aynı şekilde maçın gidişatına göre de seçebiliyorsunuz. Özellikle orta halli oyuncular için iyi bir araç olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Discover mekaniği baya işe yarayabiliyor. Webspinner bile çok iyi legler atabilirken 3 adet beast açıp aradan seçebilmek leg çıkma ihtimalini oldukça arttırıyor. Aynı şekilde maçın gidişatına göre de seçebiliyorsunuz. Özellikle orta halli oyuncular için iyi bir araç olduğunu düşünüyorum.

constructed'ı bilmem de arena için müthiş discover kartları var.

• Arena da bu aralar acayip zorlanıyorum nedense elime hep çok kötü kartlar geliyor daha yeni kartlardan göremedim Biraz gold farmlayıp arena yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scropion

Arena da bu aralar acayip zorlanıyorum nedense elime hep çok kötü kartlar geliyor daha yeni kartlardan göremedim Biraz gold farmlayıp arena yapacağım

LoE geldiğinden beri win oranımda artış oldu. Arenada bile tempo>value olduğu için kartların "ne yaptığı" önemli oldu. ADWCTA tier list'te bile Ironforge rifleman.gnomeregan infantry'nin skorları yaklaşık 10 puan yükseldi

• Kart seçerken biraz daha iyi elemek lazım, bilemedim yine de adventure'ın bütün kartları açıldığında o zaman daha da karışacak ortalık ama ciddi anlamda arena winlerin de çevremdeki insanlar da bile büyük düşüşler var. Eski den 7 win ortalaması olan şu an 2-3 arena skoru ile bitiriyor
  • Bu kartın özelliği tam olarak nedir açıklayacak birisi var mı ?
    Açıklarken kısaltma kullanmazsanız sevinirim.

Djinni of Zephyrs
    Link
  • başka bir minionu spell vasıtasıyla buffladığın zaman o da bu buffı alıyor. Başka bir miniona velens chosen attın diyelim ona da atmış gibi o da alıyor aynı buffı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.