Şimdi Ara

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
4.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r0ket

sadece ilk wing değil her wing i 700 golddan alabiliyoruz değilmi açıldığında?

Evet her hafta 1 wing açılır. Her wing için 700 gold gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NAX OUT

Renolu CW yaptım ben de. Sadece iki silah, execute, shieldslam, armorsmith dışında kartları tek tuttum. Zaten leglerden dolayı çoğu tek kart deckin. Bakalım nasıl şekillenecek.
  • ben anlamadım reno nasıl kullanılıyor ama gelen kartlar efsane. özellikle jeweled scarab ve Anubisath Sentinel her destenin daimi kartları olurlar.
  • android ve ios da fiyat farkı olması aşırı saçma değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

ben anlamadım reno nasıl kullanılıyor ama gelen kartlar efsane. özellikle jeweled scarab ve Anubisath Sentinel her destenin daimi kartları olurlar.

Dediğiniz kartlar metaya girecek kartlar değil aslında pek. Reno ile destenizde kalan kartların hepsinin tek kart olması gerekiyor. Yani bir karttan iki tane varsa iyileştirmiyor.
  • Arkadaşlar Reno çok iyi değil mi ya :) Bir tane eğlencesine her karttan 1 tane olan bir deste yaptım hunter beast sinerjili ve op olan ne kadar minyon varsa doldurdum 5 te 5 :). 7 canım varken bir atıyorum "Well Played" geliyor direk 6 manaya 4-6 23 heal value ye bakarmısınız.

Bu arada önceden dedikleri gibi kart kondisyonu sağladığında sarı sarı parlamıyor, benim destede nasolsa her karttan tek var içim rahat sallıyorum ama kötü olmuş parlamaması.
  • Reno jackson sizce hangi desteye en iyi olur ? Bunu düşünelim forumca kararlastırıp herkesten önce kullanalım :D
  • Ercello E kullanıcısına yanıt
    Aynen ben 4 kartı çift kullanıyorum, kağıt kalem şunu çektim mi bunu attım mı sayıyorum :\ Geçen yanlış saymışım vanilla attım ortaya kartı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Perseus_

android ve ios da fiyat farkı olması aşırı saçma değil mi

saçma kur politikaları yüzünden

• Hocam 2. Boss da sürekli Disconnect yiyorum bi sıkıntı mı var aynı sorunu yaşayan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Aynen ben 4 kartı çift kullanıyorum, kağıt kalem şunu çektim mi bunu attım mı sayıyorum :\ Geçen yanlış saymışım vanilla attım ortaya kartı :(

Yenileyecegi zaman sari oluyor diye biliyorum yukarida birisi yazmisti galiba

• Vez IX kullanıcısına yanıt
    Aslında olması gerekir lakin olmuyor. Henüz tekrar kontrol ettim;

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Aslında olması gerekir lakin olmuyor. Henüz tekrar kontrol ettim;

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu)

Aslında yanmaması doğru.Seni full heal yapıyor ama uğraş verecek ve sayacaksın.Bu arada "echo of medivh" ile kullandım harika oluyor.
  • Şuan savjz nin yayınını izliyorum summoning stone kartı (0 a 5 lik spell basınca yaratık cıkarıyor ) kullanıyor ve gerçekten işe yarar gibi gözüküyor hoşuma gitti.Flamestrikeyi koyuyor bi yandan da efsane cıkarıyor acaip yani.Bide birkac yayında rogueye bu kartı koyduklarını gördüm bence kesinlikle bu kartın metada yeri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fhaor

Şuan savjz nin yayınını izliyorum summoning stone kartı (0 a 5 lik spell basınca yaratık cıkarıyor ) kullanıyor ve gerçekten işe yarar gibi gözüküyor hoşuma gitti.Flamestrikeyi koyuyor bi yandan da efsane cıkarıyor acaip yani.Bide birkac yayında rogueye bu kartı koyduklarını gördüm bence kesinlikle bu kartın metada yeri var

Bende denedim bu kartı.Evet işe yarıyor geçekten ama,henüz pek bilinmiyor .İnsanlar öğrendikçe bu kartı boardda bırakmazlar.
  • Reno + ice block ikilisini denedim çok eğlendim
    bazı rakip aggro desteleri direkt concede
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Bende dün Reno ile bir deck yaptım ancient Brewmaster ve youthful brewmaster koydum desteye shield slam fierywaraxe ve execute harici diğer kartları tek tuttum deckte 2 kere 30 hp healledim kendimi 2. heal de adam concede etti. Bu kart çok fena olmuş
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    Orda bir trade off var hocam ama işte. Facehuntera karşı Reno çekip o 3 karttan 1ini çekemeyince çok gıcık ediyor. Hem güçlü kartları çift kullanmamış oluyorsun, hem de renoyu kullanamamış oluyorsun. Aynı şekilde Control matchupta da rakipte alex olması dışında hiç işe yaramıyor. Diğer yandan kibler Reno Magele 40, Strifecro Reno Shamanla 36 idi.
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    Brewmaster ve Reno çok tehlikeli

Acaba Blizzard bu Reno ile kaç zamandır beklenen darbeyi mi vurdu aggro destelere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ercello

Brewmaster ve Reno çok tehlikeli

Acaba Blizzard bu Reno ile kaç zamandır beklenen darbeyi mi vurdu aggro destelere?

Reno'dan tam verim alabilmek için ya tüm desten tek kartlardan oluşacak yada az sayıda çift kart bulunduracaksın.
    - Tüm desteni tek kartlardan oluşturduysan desten ister istemez güçsüzleşmiş oluyor. Reno'yuda oyun başında çekemezsen bu zayıflamış deste agroların işine gelir.
    - Destende az sayıda çift kart varsa oyun başı agroya karşı Reno'yu( destede çift kart olduğundan heal vermez) atmanı engelleyebilir.
    - Destendeki çift kartlar sona kalırsa Reno'nun özelliğinden yararlanamazsın.

***Dün priest ile oynarken echomage ile karşılaştım. 7 8 turn civarı Reno indi, sonrasında echo ile eline kopyaladı. Sonrasında duplicade ile 2tane daha verdim(yerde butcher ve reno vardı butcher'i vermek işime gelmedi). Yere ysera indiğimde elinde removal kalmadığından ysera 5 turn yerde kaldı 2x herkese 5 vuran + 2x Velen's Chosen ve yerdekilerle tek turnde yendim. Elindeki 3 Reno boşa gitti.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.