Şimdi Ara

Lcw/defacto neden kötü deniyor? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
8.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ev icinde 7 8 yıllık lcw urunleri giyiyorum. Ama son zamanlardaki lcw urunleri çok erken yıpranıyo. Eski kalitesi yok artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecen lcw den tisort aldık 2 arkadas.

50 tl uzeri kargo bedeva ayrıca %10 yeni uye ındırımı vardı.

maliyet olarak 6 tl ile 8 tl arası aldıgımız tısortlar kusursuz şahane.

Benim alısverıs strajedım bır pantola 100 tl odeyıp 5-6 sene gıymek degıl.

defactodan 9.90 tl ye 6-7 pantol almıstım ne yıpranma var nede bir sorun

tek sıkıntı belirgin kazak ve tisortlardan ornegin 100 tane getiriyor satıyor

bende 200 bın nufuslu bır sehirde yasıyorum yani ikide bir pisti oluyon baska sıkıntı yok.

Boyle seylere dıkkat edıyorsan ona uygun seyler alacaksın 9.90 pantol pacasınıda yapıp verıyor

yani daha ne olsun be kardesim hem kesene hem gonlune hıtap edıyorsa xtiret elalem ne derse desin
  • DeFacto berbat. 4-5 tane t-shirt falan aldım. 3 hafta giydikten sonra boyut değişti bildiğin. 2 gün giyiyorum genişliyor yıkıyorum yanlardan geniş alttan kısa oluyor falan
  • Doğru ya doğru cidden iyi değil ucuz diye giyiyoruz mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi Boyner hocam fiyat konusunda da kalite konusunda her turlu alternatif var ve kendi markasi vs kaliteli ve pahali degil

ayrica lcw bi tshirte 20 vericegime gider maviden 35 veririm pasa pasa icim rahat giyerim

• Eskiden bende LCW'den giyinirdim.Kaliteliydi..Ama şimdi fiyatları düştükçe kalitesinin azaldığını düşünüyorum ama Defacto'dan hala alışveriş yaparım
  • Önceden LcWaikiki iyi bir markaydı. Ordan alışveriş yapanlar şimdi bana orayı savunmasın, kalitesi düşük kesime hitap etmek için çok düştü 5tl ye gömlek satan yeri kötülemeye bile gerek yok. Amacım fiyat konusu değil malları gerçekten çöp.
  • bizim millet biraz marka sevdalısı ....

bilmıyorlarki butun giyindikleri kumaslar kayseri de uretilip magaza ların atölyelerine dagıtılıyor......

millet zannediyorki .....markaların hepsi abd den yada italyadan geliyor......

yada kemerlerin hepsi bufalo derisi...zannediyorlar....

amerikan pazarında bile artık amerikadan gelen bişey yok......varsada tektük

lcw den ...9.90 tl ye 20 adet polo yaka tişört aldım gayet te kalıteli gecen senede 10 adet almıstım halen giyiyorum

önumuzdeki 10sene tisört almam herhalde......

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

defacto danda tişört ve kazak aldım.....

tisört ler i giyiyorum ...ama kazaklar bayagı bir büyüdü ve genişledi

herhalde defacto dan birdaha kazak almam.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qedo -- 14 Temmuz 2014; 22:50:12 >

• Kalitesiz.Tişörtlerin rengi atıyor vsvs
    Not:Üstümdeki tişört,şort lcw

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Önceden LcWaikiki iyi bir markaydı. Ordan alışveriş yapanlar şimdi bana orayı savunmasın, kalitesi düşük kesime hitap etmek için çok düştü 5tl ye gömlek satan yeri kötülemeye bile gerek yok. Amacım fiyat konusu değil malları gerçekten çöp.

quote:

Orijinalden alıntı: TerraMater

Eskiden bende LCW'den giyinirdim.Kaliteliydi..Ama şimdi fiyatları düştükçe kalitesinin azaldığını düşünüyorum ama Defacto'dan hala alışveriş yaparım

Arkadaslar secerek alın söyleki; marka defacto ama tısortden tısorte penyeden penyeye fark var.

Keza mont kazak v.b seylerde oyle. 2-3 farklı model kazak var bir tanesi

cok kotu iken degisik model obur kazagı cok farklı kalıtede olabiliyor.

• lcw t shirt çöp defacto tamamen çöp rezillik yani
  • Adidas dan 3 tişört aldım, 70-100 tl bandında .Tişörtlerin iplikleri çekti. Bir tanesinin bütün armalari söküldü, tarlada giyilecek duzeyde.

Mavi den 60-80 tl bandında 2 tişört aldım. Her ikisinide ne hikmetse aynı yerlerinde yağ leke sine benzer leke oluştu.
    Ne döktüysek de çıkaramadım lekeyi. Iş kıyafeti yaptım, ilgili yerlere gerekli armalari takarak.

Artık lcw den 20 tl ye alabildiğim kadar tişört alıp 3-5 ay giyiyorum. Kafam rahat, sıkıntı olsada "Ama siz kirletmissiniz beyefendi"diyen insanlar ile ugrasmiyorum.
    Adidas arması mi sokulurmüş arkadaş, oldumu oluyor.

F/p ürünü olarak polo biraz daha iyi duruyor. Onun da 10 km öteden tanınan arma kompleksi var.

Anlayacağınız yaşasın lcw ve de-facto!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • defacto'dan aldığınız tşört pantolon vs makinaya atarken iç kısmını dışa getirip öyle yıkayın.5 ay yerine 10 ay giyersiniz
  • qedo kullanıcısına yanıt
    Peki defacto nun beyaz gömlek ve siyah pantolonları nasıl acaba kalite olarak ? ( 40-50 liralık olan pantalonlar)

• bu arada KİĞILI'da harika indirim var.kaçırmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

Bende aynı şekilde düşünüyorum tamam süper kalite değil ama kalitesiz de değil bence
    Fiyatları da çok uygun şahsen gidip ordan alıcam. Tişörtlerin vs hep lcw defacto ama gayet güzel bana göre

Aynen bi lcw birde kotondan alıyorum daha çok kıyafetlerimi gayet yakışıyor Bir kere de ayakkabısını deneyim dedim lcw 15 TL mi 20 TL mi neydi ucuz zaten 2 gün gitsede bişi olmaz dedim aldım 1 sene giydim hem rahattı hemde şıktı
  • çünkü gerçekten çok kötü kumaşları varda ondan. renkleri ilk yıkamada birkaç gün giymede solup gidiyor. Şimdiye kadar sadece southblue diye sattıkları markalarının eşofmanını kullandım kaliteli olarak. Zaten o da lcw fiyatında değil pahalıydı.

İlla uygun fiyatlı olsun ve kumaşları gerçekten uzun süre solmadan devam etsin istiyorsan C&A mağazalarına bak. Şehrinizde yoksa o başka tabi
  • Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.
  • Defacto iyidir

• LCW den aldığım beyaz t shirtleri giydiğimde hepsinin arkasında xside yazısı görünüyor bu markanın kronik bi sorunu sanırım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.