Şimdi Ara

Lcw/defacto neden kötü deniyor? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
8.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bc_

Hayatında Levis, Koton, Benetton, Pull & Bear, Bershka'dan giymemiş 18 yaş altı arkadaşlar burda LCW ve Defactoyu mükemmelmiş gibi anlatmışlar Biraz para biriktirin o kaliteyi satın alın da LCW'de 3 tane kesimi bile belirsiz üstünüze oturmayan t-shirt almak yerine 1 tane düzgün slim t-shirt'ünüz, kot pantolonunuz olsun.

pull n bear & bershka
    inditex grup un en alt markaları kalite lol

özellikle trde popüler olduktan sonra aptal saptal fiyatlar çekip dandik şeyler fırlatmaya basladılar

ha lcw den defacto dan iyiler yine hiç değilse 2 gram tasarım anlayışları var
    iyi şeyler çıkıyor arada mecbur ordan giyiniyoruz başka bi yer olmadığı için

• Eğer fiyatına göre alırsan solmaz. Mesela 50 tlye şort aldım 2 senedir giyiyorum tek bir solma yok
  • Lcw - defacto - mavi

Sürekli buralardan giyiniyorum gayette sağlam ve şık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Şu bi gerçek ki, levis'tan aldığın kot pantolona 150TL verirsin 3 sene giyersin. LCW'den aldığın kot pantolona 30TL verirsin 3 ay giyersin.

Levis'te 150 ye kot mu varla kot gömlek 400 liraydı

Oha. 400 e kot gömlek mi olur? Diesel falan olsa neyse. Bu arada Levis te 150 TL'ye kot var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • De Facto iyidir.Lcw çöp.
  • quote:

Hayatında Levis, Koton, Benetton, Pull & Bear, Bershka'dan giymemiş 18 yaş altı arkadaşlar burda LCW ve Defactoyu mükemmelmiş gibi anlatmışlar Biraz para biriktirin o kaliteyi satın alın da LCW'de 3 tane kesimi bile belirsiz üstünüze oturmayan t-shirt almak yerine 1 tane düzgün slim t-shirt'ünüz, kot pantolonunuz olsun.

+1.Az olsun güzelinden olsun iyi dursun

• Bershka gibisi var mi. Ama o eski kalite yok tabii

• Renkleri soluyor 10-20 daha verip solmayanı alabilirsin

• Lcw yi evde giymek icin alirsin. Pazardan iyidir sonucta

• asla defacto giymem lcw evde giyerim mavinin dışarda gideri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 15 Temmuz 2014; 20:18:42 >
  • Abim kendine 1 tane littlebig kazak mont almıştı. 70 liraydi üniversiteye girdiği yil 2007de alindi. Sonra bana verdi ben hala giyiyorum. O vakitten beri 30 liradan 2 yılda bi lcw den alsak 120 lira vermiş olurduk ve son aldığımız da gri renge dönmüş olurdu. Su an durumumuz iyi değil, bu yüzden lcw de facto ve koton chino alıyorum. Koton chinolar 20-30 TL ve gayet kaliteli. Ama lcw den aldığım t-shirt yaz bitiminde pijamalik bir atlet haline dönüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    bende ltb den almıştım 2007 di galiba fermuarlı hırkaya benzer hala duruyor,ama ltb eski tasarımı ve kalitesi kalmadı,bikaç ay önce pantolon aldım ilk yıkamada soldu,tişörtleri desen kendi logolarını basıp duruyorlar önüne
  • Eskiden lcw den giyiniyordum şimdi hep DeFacto dan giyiniyorum çokta memnunum.Gömlekleri pantolonları çok hoşuma gidiyor.
    Not: 2 ay kadar önce DeFactodan bir gömlek almıştım omuzları apoletli bir model.Aynısını önce Kaçak dizisinde ki Serhatta gördüm sonra Arka Sokaklarda ki Rıza Baba da gördüm

• Cidden boyle yerlerden giyinen mi var ? Biri de pull&bear ve bershka icin kaliteli demis ( O grubun en alt markalarıdır )
  • Herkes sahip olduğunu için sanırım yalnız şöyle bir şey var LCW eskiden daha kaliteydi aldığım gömlek ve pantolonlar solmaya başlıyor kısa zaman içinde ayrıca TR'nin en büyük giyim markası şu haliyle ciddi tasarıma ihtiyacı var neyse kaliteli bozmayacaktı.

Defactoya gelirsek LCW göre daha kaliteli genelde t-shirt alırım özellikle beğenerek bi sorun yaşamadım tek eksiği kot pantolonları yok onun dışında tasarım olarak iyiler zaten hızlada büyüyorlar inşallah kaliteyi bozmazlar.
  • Geçen 12 liraya t-shirt aldım LCW'den,tabiki kalite olarak birşey beklemiyorum.

Ama,

12 lira la 12
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

Geçen 12 liraya t-shirt aldım LCW'den,tabiki kalite olarak birşey beklemiyorum.

Ama,

12 lira la 12

Bende hep 16.99 19.99 gibi fiyatlara alıyorum ama en azından 3-4 ay dayanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

Geçen 12 liraya t-shirt aldım LCW'den,tabiki kalite olarak birşey beklemiyorum.

Ama,

12 lira la 12

Bende hep 16.99 19.99 gibi fiyatlara alıyorum ama en azından 3-4 ay dayanıyor

Daha ne olsun giye giye bıkıyosun zaten.

• koton+defacto
  • defacto değil defecto mübarek. Ne alırsan al kısa zamanda deforme oluyor. Ya rengi atıyor, ya yırtılıyor, ya hemen genleşiyor. Ucuz malın yahnisi işte, 1 milyoncular gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Temmuz 2014; 22:10:45 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.