Şimdi Ara

Lcw/defacto neden kötü deniyor? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
8.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kalitesiz de ondan. Tişört alıyorsun 2 sene geçmeden bozuluyor.
  • en kötü günde bile 50.000 tl ciro yapan dükkanların kimlere ait olduğu belli değil. kime gidiyor bu paralar!
  • Çünkü leş. Yok bunu diyenler bir gömleğe 200 TL veriyormuş yok elitlermiş ne alaka? Geçen gün günlük pantolon ihtiyacım var diye LCW'den siyah bir kot aldım. İlk yıkamada lacivert ikinci yıkamada mavi oldu kot. Fiyatı da 55 liraydı. E ne anladım ben bu işten? Gider Pierre Cardin'den,Hatemoğlundan alırım 60'a 70'e 80'e en azından bir iki yıl giyerim.
  • günlük tişört eşefman tarzı şeyler alınır ama bayram düğün için alacaksam networkun indirimi wv nin indirimini beklerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben marka fanı filan değilim ama lcw yı 12 yaşımdan beri giymiyorum. bir kere pantolon alırken 30 tl verip 3 ay giyeceğime gider 80 tl verir 1 yıl giyerim, hem de lcw ya göre daha iyi oturur üstüme. en son lcw dan kemer almıştım başka da uğramadım. gençler için tişörtlerinde çoçukça baskılar filan var. lcw dan giyinmek için ya dede olacaksınız ya da çocuk.

defacto da ise pantolon hariç alışveriş yaparım.
  • BEYMEN dışında bir yerden almıyorum.Tabi abartıp sürekli almiyorum ihtiyacim oldukca aliyorum.Eskiyenleri ihtiyaci olanlara veriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan, inanma Her zaman lcw den yaparim bir sorun yasamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 27 Temmuz 2015; 18:16:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tshirt alırım lcwden hep 1 yıl kullanırım sonra gelmiyor bedenime. Beyazlama olayıda falanda olmadı. Ayrıca geçen sene bi şort almıştım hala giyiyorum çokta rahat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lcw defacto bu tarz giyim markaları daha çok düşük bütçeli kişiler için uygun. Ürünleri kalitesizdir, fazla giyemezsin. Tasarım ve desen klasiktir bunlarda hep.
  • Kalitesiz...
  • lcw den 5 liraya bir tişört aldım 3 seneden beri giyiyorum
  • malları kalitesizde ondan hele o pantolonları varya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 27 Temmuz 2015; 21:57:44 >
  • Lcw dan pantolon almayın rengi soluyor akıyor falan bişeyler bişeyler. Tshirt leri de iki yıkamadan sonra yırtılıyor soluyor falan fistan. Mont almayın rengi soluyor bir sene sonra çürüyor. Kemer alın ama kemeri iyi.

• anakata kullanıcısına yanıt
    Diz bölgesinin genişlemesinden nefret ediyorum. Sizin kullandığınız bir marka var mı? Diz izi yapmayan pantolon daha bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Diz bölgesinin genişlemesinden nefret ediyorum. Sizin kullandığınız bir marka var mı? Diz izi yapmayan pantolon daha bulamadım

Wrangler sana hitap eder o zaman

• Çoğu insan "logoya para veriyorlar yeaa" dese de bu insanların "makul değerlerde" kiyafete para vermesinin bir sebebi var. Benim yaklasik 7 sene önce pahalı bir markadan aldigim tisort henuz hiç eskimedi, kalıbı da hala üzerime oturuyor ve kumaşı da son derece kaliteli

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Wrangler sana hitap eder o zaman

• Defacto iyi valla 2-3 ay giyiyorum rengi soldu diye goturuyorum.geri aliyorlar kac tl iade ettiysem o kadarlik urun al gwl diyorlar belese yenisini aliyon cikiyom

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.