Şimdi Ara

LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
2
Favori
133.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende Lcd Almaya karar verdim 226 bw den sonra ancak param buna yetiyo ve stokta varmı bilmem alırsam iyi olurmu yani bana çok şey verirmi dizaynıda süper 66 ekran ama benim hoşuma gitti üstatlar nasıl sizce bu

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110010680&CS_Category=_SBA_853_1333_822_3830&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_LCD_TV853

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 19 Mart 2008; 21:08:24 >

•  LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU]
    samsung 32 r 81 b yi ps 3 için hararetle öneririm..her açıdan tatminkar...sony s serisi ile arada kalmıştım..ama 32 r çok iyi..
  • yarın almaya gideceğim eğer uygunsa, araştırıyorum da netten bulamadım daha uygun

SAMSUNG LE-40M87BD LCD TV

EKRAN GENİŞLİĞİ: 40" Ekran Genişliği
    ÇÖZÜNÜRLÜK: 1920x1080 Çözünürlük
    KONTRAST: 15.000:1 Kontrast
    PARLAKLIK: 550 cd/m2 Parlaklık

Full HD 1920x1080
    Super Clear Panel
    3 HDMI

bu TV yi 2800 olur en son dedi adam, yarın CASH önüne 2700 ü koyacam, verirse alacam... daha heaplı bulabileceğim biryer biliyomusunuz?? internetten de yapabilirim alışverişi sorun değil, istanbul bilişimde

KDV DAHİL Peşin Fiyat 3.026,66 YTL
    Kredi Kartı Tek Çekim Fiyatı 2.966,13 YTL
    Havale/EFT/Nakit İndirimli 2.935,86 YTL

ne diyorsunuz?
  • neden kimse cvp vermiyooo
  • Kampanya mı bu

Tanıdık geldi de.

Neyse bence fiyat uygun. Alet de güzel. İyi günlerde kullanmanı dilerim.
    Aynısının SONY eş değerini alsan 4 ödersin. =)
  • aldım : ) inşallah p.tesi elimde olacak... kampanya değil , Pazarlık :P nakiti önlerine koyunca 30 ytl bile kar olsa adamlar veriyor :)

büyük bi heyecanla bekliyorum TV mi, Ünitemide üretime verdim, bakalım nası bişe çıkcak hepsi birden birleşince :) parlak beyaz, siyah kızıl abanoz dolap yaptırıyorum, siyah PS3 le ve TV ile beyaz da XboX ile uyumlu olur :P
  • Bence duvara as.

www.vogels.com

Müthiş keyifli bir olay. Ama yukarıda verdiğim siteden ürünlere bak. Hareketli duvar aparatları var. Türkiye getiren bir distribütörleri de var. Astek Teknolojiydi sanırım.

Müthiş bir teknoloji. Pişman olmazsın. Üniteyi de altına koyarsın.

Düşünürsen modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi verebilirim
  • benim tasarladıgım şey, altı masalı bilgisayarımıda koyacağım, yanına 22" ekranımıda koyacağım, 6 çekmeceli yukarıda da dolapları olan vs bişey, sadece altlık sehpaha değil yani. büyük bir dolap baya, 2,5 mt genişliğinde 2 mt yüksekliğinde :))
  • Arkadaslar ben bu HP nın HDMI w2207h modellı monıtor u aldım bılgısayarıma bagladım ama ps3 u de baglamak ıstıyorum olmuyor gecıs yapıyorum HDMI moda ama NO SIGNAL IMPUT dıor bana bunun la ılgılı yardım cı olacak bırı var mıdır ???
  • merhaba arkadaşlar toshiba 42c3500 lcd tv aldım.ps3 ü hdmi kablodan bağladım.display ayarlarına gırdım otomatik sinyal ayarı yaptıgımda 720p seçmesi gerekırken 1080p seçiyor.benım televizyon hd ready ama neden 1080p yi otomatik seçiyor ben anlamadım.normalde manuel olarak 1080p yi seçsem tamam sinyali kabul edıyor dıcem ama otomatik yaptıgım zaman televizyon kendi degerını secmesi gerekmıyormu acaba yani 720p yi.

bu arada bu tv fiyat olarak diğer tv lere oranla kesınlıkle daha ucuz ama performans olarak süper dıyebılırım.yeni tv düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim.
  • hem ps2 hem ps3 için bi tv sölesenize.. öncelik ps3ün tabide arada ps2de oynayabilirim fiyat 2 - 2,5 milyar cıvarı olsun
  • 2700 e Samsung 40M87BD aldım, olağan üstü memnunum, yani 22" LCD lerimle geçen zamanıma yanıyorum, olay bi ayrı yaaa.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

2700 e Samsung 40M87BD aldım, olağan üstü memnunum, yani 22" LCD lerimle geçen zamanıma yanıyorum, olay bi ayrı yaaa.....

İyi tercih yaptın demiştim di mi

Gözün gönlün açılmıştır.

• açılmazmı ya... COD4 oynadım ağzım açık kaldı, PS2008 bile bi ayrı güzel geldi... yarın heavenly sword u baştan bitirecem :D

LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU]
  • serhan tam zamanında almışız LCD leri euro 2.00.- dolar 1.28.- ytl olmuş fiyatlar uçmuş

ben aşağıdaki modeli 1975.- ytl kargo dahil 12 takstile aldım.modeli LE40R88BD

LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innocence -- 27 Mart 2008; 9:55:29 >
  • @Innocence

Bu kablolar ne yaw.
    Olmuyor bak.
    Seni direkwww.vogels.com'a yönlendiriyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OffLineR

@Innocence

Bu kablolar ne yaw.
    Olmuyor bak.
    Seni direkwww.vogels.com'a yönlendiriyorum.

koray bırak bu ayakları yani lcd ayaklarını diyorum pahalıdır bunlar

evi değiştirdiğimde düzgün bişi yaptırıcam altına,yada direl lcd sehpası alıcam,şimdilik bu şekil idare ediyorum

• : )) hayırlı olsun innocence , wallaha ben pazarlıgı önceden yapmıştım adam euro bilmemne fln dedi de, yok dedim hacı veriyosan ver :P

bugunde altınkaplama HDMI kablosu aldım, ooh :D

yaa bu arada siz buna kablo mu diyosunuzz :D benim kablo kalabalıgını bi göstersem sanırım koparsınız gülmekten :))) neyseki hafta sonuna masam geliyor hepsini arkasına saklayacam
  • evde tüplü tv var.çözünürlüğü 480i oluyor herhalde.bu tv ile ps3 alınıp oyun oynanır mı?ben gt5:prologue,fifa 2008,mgs gibi oyunlar için alıcam bu iki oyunu tüplü tv de oynayan kişilerin yorumlarını merak ettim???
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

evde tüplü tv var.çözünürlüğü 480i oluyor herhalde.bu tv ile ps3 alınıp oyun oynanır mı?ben gt5:prologue,fifa 2008,mgs gibi oyunlar için alıcam bu iki oyunu tüplü tv de oynayan kişilerin yorumlarını merak ettim???

futbol oyunu tüplü tv lerde biraz bulanık gözüküyor(pes2008).
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.