Şimdi Ara

LCD ve Plazma Hakkında Bütün Sorularınız ve Yorumlarınız [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.572
Cevap
2
Favori
133.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldım.Tereddüt etmiştim ancak geldi ve seyrediyorum.HDMİ den Bilgisayarımı bağladım görüntü ve oyunlarda muhteşem ötesi fiyatı ççoook uygun.Herkese tavsiye ederim.Havaleyle 2370 e aldım 42" ve full hd parlaklık 5500 daha ne olsunn.
    http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=05.011.1159.0001 (h i z l i a l . c o m )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reci -- 26 Şubat 2008; 22:57:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: reci

Arkadaşlar yeni aldım.Tereddüt etmiştim ancak geldi ve seyrediyorum.HDMİ den Bilgisayarımı bağladım görüntü ve oyunlarda muhteşem ötesi fiyatı ççoook uygun.Herkese tavsiye ederim.Havaleyle 2370 e aldım 42" ve full hd parlaklık 5500 daha ne olsunn.
    http://www.****.com/uruninceleme.aspx?urunid=05.011.1159.0001 (h i z l i a l . c o m )

Gerçektende şaşırtıcı bir fiyat , herhalde markadan dolayı düşük bir fiyat.

Hayırlı olsun , güle güle kullan.

• quote:

Orjinalden alıntı: MY55

quote:

Orjinalden alıntı: ARTAGON99

quote:

Orjinalden alıntı: MY55

Arkadaşlar birşey danışacağım

http://www.estore.com.tr/ESTORE/Products.aspx?catalog=LCDPlazmaTV&productid=EK08114(43000000) Bu linkte toshiba full hd 2.100 ytl olarak yazılmış.Ben ürünü araştırdım başka sitelerde hd ready olarak yazıyor ama çözünürlüğü 1920:1080 olarak belirtilmiş.Sormak istediğim ben bu tv'yi alsam 1080p'de oynayabilirmiyim?

Gerçekten iyi bir alternatife benziyor...Bu fiyata 94 ekran Full HD çok cazip....Ürünü tanıyan bilen hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşırsa sevinirim....

Evet bu ürünle ilgili benimde bilgiye ihtiyacım var.Yani bu model 1080p görüntü veriyorsa gidip 4.500 ytl'ye full hd almak gereksiz değil mi?

Arkadaşlar şu soruyu cevaplayabilirmisiniz?Kafama takıldı bayağı

• full hd olan tum urunlerde
    hd ready & full hd ıbaresı beraber bulunmakta

cozunurluk 1920 kusur oldu mu 1080p oynıyabılırsın dınamık kontrast 16000 lerde ıse full hd

hd ready ıbaresının devam etmesının sebebı ıse her gun gelısen teknolojı ve
    bır nevı patent lısans muhabbetı stereo cu amca dts de thx de olsa bır tarafına stereo yazılıyor ya aynı hıkaye
    enternasyonel standrtlar v.s. v.s.s
  • arkadaşlar yarın yazllık için PS42Q91H modelli samsung plazma televizyonu alacapız.
    bunun ps3 performansı nasıldır bilen varmı?
  • VESTEL Millenium 32750 yakında bundan alcam.Bütün özellikleri süper.Sizce ps3 te performansı iyi olurmu?
  • ne güzel plazmalarınız var lcd tvleriniz var...allah kaza bela vermesin inşallah...güle güle kullanın daha güzellerini nasip eylesin rabbim sizlere
  • Ben de hem pc'de kullanmak hem de ps3 veya xbox oynamak için bir mon,tör almak istiyorum.Düşündüğüm boyutlar 19" veya 20".Sorunsuz ve akıcı bir şekilde konsol oynamak ve de yine pc'de kullanmak üzere hangi monitörü tavsiye edersiniz?Bir de bu monitörlerde ps2,wii de oynanabilir mi?
    NOT:22" tavsiye etmeyin.O bayağı büyük geliyor.Gözlerim zaten bozulmaya başladı
  • mhyen imzaya bakabilirsin, çok memnunum monitörden fiyatı da çok uygun bunu düşünebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cathliam2121

mhyen imzaya bakabilirsin, çok memnunum monitörden fiyatı da çok uygun bunu düşünebilirsin.

Hocam bu monitör gerçekten çok güzel bugün vatanda da inceleme fırsatı buldum ama fiyatı diğerlerine göre bayağı tuzlu ama sanırım aldığı parayı hakediyorBu monitörü aldığımızda direk ps3,ps2 veya xbox bağlayabilir miyim?Ek kablo vs almak gerekiyor mu?Ayrıca pc'ye en kaliteli hangi yoldan bağlayabilirim ve iyi sonuç alabilirim?Ekran kartım geforce 8800gt.Şimdiye kadar hep 17" flat ile uğraştım.Bu alacağım ilk LCD ve de en büyük monitör olacak bu yüzden iyi karar vermek istiyorum

• Arkadaşlar merhaba,
    Bende lg 1960 tr-bf lcd ekran var.Bu ekran ps2 ye baglanırmı?Baglanabilirse hangi aparatlarla baglanabilir?Lcd ozelliklerine bu linkden ulaşabilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=27748
  • Ekran kartını direk bağlayabiliyorsun bilgisayara, yani kablosu beraberinde geliyor. Onun dışında ps3'e bağlamak için HDMI girişini kullanıyorsun, fakat HDMI kablosu monitörle birlikte verilmediğinden dışarıdan temin etmek zorundasın. ps2 ye ise dönüştürücü kullanarak bağlayabilirsin. İnan bana ücreti konusunda düşünme, eğer seni çok zorlamicaksa gözün kapalı al çünkü verdiğin ücretin karşılığını fazlasıyla alıyorsun. Zaten isminden de anlaşılacağı üzere oyun oynamak için tasarlanan bir monitör. ps3, bilgisayar ve ps2 yi aynı anda açtığında, tek tuş ile aralarında geçişi kolayca sağlayabiliyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cathliam2121

Ekran kartını direk bağlayabiliyorsun bilgisayara, yani kablosu beraberinde geliyor. Onun dışında ps3'e bağlamak için HDMI girişini kullanıyorsun, fakat HDMI kablosu monitörle birlikte verilmediğinden dışarıdan temin etmek zorundasın. ps2 ye ise dönüştürücü kullanarak bağlayabilirsin. İnan bana ücreti konusunda düşünme, eğer seni çok zorlamicaksa gözün kapalı al çünkü verdiğin ücretin karşılığını fazlasıyla alıyorsun. Zaten isminden de anlaşılacağı üzere oyun oynamak için tasarlanan bir monitör. ps3, bilgisayar ve ps2 yi aynı anda açtığında, tek tuş ile aralarında geçişi kolayca sağlayabiliyorsun.

Hocam ps3'den ziyade xbox360 almaya karar verdim.Hani birkaç kişi de samsung 932gw önerdiler.Ona 500 verene kadar 400'e samsung alınır diyorlar ama açıkcası kafam karıştı

• Ucuz Etin Yahnisi Yavan olur lafı her zaman eninde sonunda dogrulugu kanıtlanmış bir durumdur...

bende Pegasus un değişik ürünlerini kullanıyorum, özellikle kasalarındaki kalitenin leş derecesinde oldugunu sizlere belrtmek isterim.

birde 2000 ytl gibi büyük bir miktarı bağladıgınız bir üründe kaliteyi aramanızı öneririm.. contrast oranı zaten kötü gördüğüm kadarı ile... kullanılan kasa kalitesi, paneli nedir, kaç mhz dir, kullandıgı tunerler, hoparlörler , lamba ömrü, bunların hepsi çok önemli... kalitesi kötü oldugunda bugun olmasa yarın başınızı ağrıtır böyle ürünler...

hani reklam varya, aynı ÖZELLİKLERDE regal daha ucuz markayımı alırsın diyince , marka diyene tokat atıyolar ya, o REGAL in mesela malzeme kalitesini gösterip o reklamı yapanlara birer birer Tokadı basmak lazım... özellik diyince kağıtüstüdne aynı gibi görünen fakat ultra dandik ürünler piyasada kol geziyor...

ben yerinizde olsam 200-300 daha verir samsung lg vs alırdım.

• MONİTÖR OLARAK EN SON BENQ X2200W DA KARAR KILDIM...BÜYÜK BİR İHTİMALLE ONU ALICAM.... ŞU ANDA 22'' LER ARASINDA HDMI BAĞLANTISI OLAN EN İYİ MONİTÖR....BU AY OYUNGEZERDE DE İNCELEMESİ VAR... NEGATİF ANLAMDA BİR GÖRÜŞÜ OLAN VARSA SÖYLESİN

(DAHA FAZLA FİYATA DAHA İYİSİ VAR TABİKİ DE BU FİYATA GÖRE DEĞERLENDİRİN)

430$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTAGON99 -- 13 Mart 2008; 17:51:41 >
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/index.php?act=ShowProduct&productID=4731&ref=nekadar

bunu almayi dusunuyorum sizce nasil? full hd ler ps3 icin en iyi goruntuyu veriyormus dogrumudur?cunku full hd ler bayagi pahali.yoksa bos yere fazladan para vermek istemiyorum.
  • bluet bunun kontrastı çok düşük hiç tavsiye etmem şahsen.arada 1000 ytl fark var amahttp://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_LE-40M86BD-LCD-TV,2410.html bu aleti alirsan emin ol ki pişman olmazsın kefilim buna
  • selam arkadaşlar.

samsung 32r72b model hd ready lcd tv sahibiyim.1.3 hdmı altın uçlu çin malı 17 ytl değerinde br kablo ile ps3 bağlantısı yaptım.ana menüde görüntü güzel ama bazı oyunlarda tırtık (aa eksikliği)oluşuyor.oyuna göre değişiyor aslında mesela resistance da hiç yoktu dmc4de çok çok az var.psnden indirdiğim pain oyununda bariz farkediliyor vs vs.şimdi benim sorularım şunlar olacak:

-hdmı kablo yerine komponent bağlasak ne değişir.?

-17 ytllik altın uçlu çin malı 1.8 mt hdmı kablo yerine.daha kalitel yine altın uçlu bir hdmı kablo alsam nasıl olur,?

-32 lcd tvyi satıp 40 lcd tv alsam samsung marka ve full hd olanından değişen ne olur?

cevaplar için şimdiden tşkler.
  • gurmer kırılma gördüğün oyunlarda tv ayarlarından sharpness ı düşür ,özellikle bende GT5 de kokpit içi kırılmaları bu şekilde halledebiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.