Şimdi Ara

LCD şart mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben yakın bi zamanda PS3 almayı düşünüyorum ve 576p çözünürlüğünde görüntü verebildiğini ve analog rca kablosunun takılabildiğini biliyorum fakat HD destekleyen bi TV'ye bağlı olması gerekip gerekmediğinden kesin olarak emin olamadım ve şimdi bunu aldıktan sonra LCD'yede bi anda 1000 küsur YTL bayılmam gerektiğini öğrenirsem pek mutlu olmam... Sonuç olarak bir SDTVde çalışır mı bu alet??

• Tabii ki çalışır. Ancak son olarak bazı arkadaslar gta4'ü normal Tv'de çalıştıramadılar. Sorunlarını çözdüler mi onu da bilmiyorum.

Ekleme: Bana kalırsa PS3'ü önce bi full HD LCD'de görsen bir de SD TV'de görsen ya LCD şart galiba dersin. Görüntü farkı inanılmaz. Ama sen de birçok oyuncu gibi LCD bir monitör alarak bu sorunu çözebilirsin. (En azından DVI girişli ve HDCP destekli olmalı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomantis -- 4 Mayıs 2008; 12:05:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomantis

Tabii ki çalışır. Ancak son olarak bazı arkadaslar gta4'ü normal Tv'de çalıştıramadılar. Sorunlarını çözdüler mi onu da bilmiyorum.

Ekleme: Bana kalırsa PS3'ü önce bi full HD LCD'de görsen bir de SD TV'de görsen ya LCD şart galiba dersin. Görüntü farkı inanılmaz. Ama sen de birçok oyuncu gibi LCD bir monitör alarak bu sorunu çözebilirsin. (En azından DVI girişli ve HDCP destekli olmalı)
    Tek kelime ile diyeyim ''değil''

Ben tüplü TV de oynuyorum Tabiki LCD TV ile tüplü tv karşılaştırılmaz ama alacak gücün varsa al derim ben daha düşünmüyom onun yerine başka konsollar alarak oyun sayımı artırıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntercem

Ben tüplü TV de oynuyorum Tabiki LCD TV ile tüplü tv karşılaştırılmaz ama alacak gücün varsa al derim ben daha düşünmüyom onun yerine başka konsollar alarak oyun sayımı artırıyorum...

Alıntıları Göster
    şu gta4 eğer 576i ile tüplü de çalışıyorsa almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

şu gta4 eğer 576i ile tüplü de çalışıyorsa almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Tabi ki çalışıyor. Ama konsol bölgesi ile oyun bölgesine, bir de TV'nin PAL-NTSC olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntercem

Alıntıları Göster
    Bana göre oyun sayınızı azaltarak en azından bir LCD Monitör alın, fark muazzam.

quote:

Orjinalden alıntı: skull_lord

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bana göre oyun sayınızı azaltarak en azından bir LCD Monitör alın, fark muazzam.

quote:

Orjinalden alıntı: skull_lord

Alıntıları Göster
    Tabi alınacak LCD Monitöründe HDCP protokolünü desteklemesi gerektiğini unutma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Tabi alınacak LCD Monitöründe HDCP protokolünü desteklemesi gerektiğini unutma.

Alıntıları Göster
    bencede kesinlikle şart.
    monitörü almadan önce tüplüdeyken ne xboxı ne ps3 ü hiç açmıyordum.
    şimdi kapayabilene aşkolsun
  • Bence de şart. tabi imkanın varsa, almanı tavsiye ederim. görüntü farkı baya bi fark ediyor.ayrıca oynadıgın oyunlardan daha da çok zevk alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: An@loG

Bence de şart. tabi imkanın varsa, almanı tavsiye ederim. görüntü farkı baya bi fark ediyor.ayrıca oynadıgın oyunlardan daha da çok zevk alırsın.
    Tüplü tvdeki görüntü aşırı bulanık.HD tv alamıyorsan HDCP destekli bir LCD monitör almalısın.Tabi Ps3 ten en iyi verimi ve verdiğin o kadar paranın karşılığını almak istiyorsan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Tüplü tvdeki görüntü aşırı bulanık.HD tv alamıyorsan HDCP destekli bir LCD monitör almalısın.Tabi Ps3 ten en iyi verimi ve verdiğin o kadar paranın karşılığını almak istiyorsan...

Alıntıları Göster
    tüplü tvde ps3 çalışır ama ps3 oldugunu anlamazsın ps2 ile oynuyormuşun gibi oluyor.Ps3 aldıktan sonra fulhd tv almak şart oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf ırmak

tüplü tvde ps3 çalışır ama ps3 oldugunu anlamazsın ps2 ile oynuyormuşun gibi oluyor.Ps3 aldıktan sonra fulhd tv almak şart oluyo.

Alıntıları Göster
    imzamda gördüğün gibi 35ekran tüplü tv dede çalışıyo ama nasıl çalışıyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4mula1

imzamda gördüğün gibi 35ekran tüplü tv dede çalışıyo ama nasıl çalışıyo?

Alıntıları Göster
    farkın çok olduğunu biliyorum ve bende HDnin görüntü kalitesine hayranım fakat şimdilik tüplü tv kullanmam gerek, lcd almaya şu an gücüm yetmez..

psychomantis arkadaş HDCP destekli DVI çıkışlı LCD ekran al demişsin, ilk olarak önerebilecein bi ekran varmı ve de DVI çıkışından nasıl yararlanabilirim açabilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ΣŠΛĠΣ

farkın çok olduğunu biliyorum ve bende HDnin görüntü kalitesine hayranım fakat şimdilik tüplü tv kullanmam gerek, lcd almaya şu an gücüm yetmez..

psychomantis arkadaş HDCP destekli DVI çıkışlı LCD ekran al demişsin, ilk olarak önerebilecein bi ekran varmı ve de DVI çıkışından nasıl yararlanabilirim açabilirmisin?

Alıntıları Göster
    Monitör için ayırdığınız bütçe nedir?

• quote:

Alıntıları Göster
    O halde sana xbox360 tavsiye edebilirim, bana kalirsa tuplu tv'de daha iyi sonuc veriyor. Ayrica kimseye kopya oyun oynamayi
    tavsiye etmem ama eger butcen monitor icin sikisiyorsa bence ayda birde olsa orjinal oyun almak senin icin baya zor
    olacaktir.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Ayırdığım bi bütçe yok fakat eğer almaya kalkışsam bütçem 700 YTL'yi geçmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ΣŠΛĠΣ

quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Ayırdığım bi bütçe yok fakat eğer almaya kalkışsam bütçem 700 YTL'yi geçmez...

Alıntıları Göster
    Hp W2207H yi tavsiye ederim (kendimde şu anda pc monitörü olarak kullanıyorum, X360 performansı gayet tatminkar)

• quote:

Hp W2207H yi tavsiye ederim (kendimde şu anda pc monitörü olarak kullanıyorum, X360 performansı gayet tatminkar)

Alıntıları Göster
    şart oğlu şart. LCD siz PS3 kalçasız kadına benzer :)) salçasız yemeğe benzer :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: greyhound

şart oğlu şart. LCD siz PS3 kalçasız kadına benzer :)) salçasız yemeğe benzer :))

Alıntıları Göster
    İlla ps3 alıcaksan küçük bir 720p tv al. %92 orandaki oyunlar 720p. Daha büyük olunca büyük ve full hd tvde ps3'den soğuyabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maqq

İlla ps3 alıcaksan küçük bir 720p tv al. %92 orandaki oyunlar 720p. Daha büyük olunca büyük ve full hd tvde ps3'den soğuyabilirsin.

Alıntıları Göster
    şu an sky__walker arkadaşın önerdiği lcd ekran bana en uygun çözüm gibi geliyo.. ilginiz için çok teşekkürler arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.