Şimdi Ara

Lastik fiyatları patlayınca kararsız kaldım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çok kararsız kaldım. Lastiklerin değişim zamanı geldi. Sepetteki lastikler birden 6000den 8500e çıktı. Rotasyon yapıp kullansammı bilemedim. 70bin yaptım üstündeki lastiklerle. İstediğim lastikler michelin crossclimate suv 235/60r18. 6000tlye yine buldum ama 2019 üretimi. 3 yaşında lastik alınır mı? Yol yapan bir insanım 3 yılda max bitiririm o lastikleri. Yada beklesem ucuzlar mı?(buna kendimde güldüm şuan)Tecrübelerinizi rica edeyim. Araba 2018 model son kasa crv bu arada.
    Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Falken as210 da güzel lastik CC ye göre daha uygun fiyatları, ona da bakın derim... 

• Crossclimate tarzı lastikler zaten yazın çok aşınıyor, yeni tarihlisi mevsimlik lastik gibi 5 sene tam performans gitmiyor. Yoğun kullanıyorum demişsiniz, her türlü iki takım alıp 5 sene kullanmak avantajlı olur, 18 jantta bulmak zor ama kış için ekonomik bir marka tercih edebilirsiniz, en ucuz petlas vb. markalar bile kışın crossclimateten iyi performans verir.

• 3 yılda bitmesinden eminseniz 2 takım uygun fiyatlı modelleri alın tepe tepe kullanın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende de Michelin crosslimate 4 mevsim lastik var... bütçeden dolayı ilerde kormoran 4 mevsim almayı düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 600.000 ila 750.000 TL arası fiyat etiketi olan aracınız için, bir arabanın en önemli güvenlik donanımı olan lastikleri için belirlenmiş olan fiyat bence makul.

Özelliğini yitirmiş lastiklerin yol açabileceği olası bir kazada o kaçındığınız ücretin mislercesine mal olabilecek hasara sebep olabilirsiniz.

Daha da vahimi bu kaza esnasında sadece yanlış zamanda ve yanlış yerde bulunan masumlara da zarar verebilirsiniz.

Az yiyin, az binin, az için, az giyin ama lütfen bindiğiniz araçların bakımlarını aksatmayın.

• Lastik önemli, ihmal etmeyin..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.