Şimdi Ara

Laptopmu Tablet Mi ? :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ürün kampanyaya girdiği için paylaşıyorum ilgilenen olabilir.

http://www.ggdenal.com/lenovo-ideapad-yoga-11s-59-394431-orange-core-i3-4020y-2gb-128gb-ssd-11.6-ips-win-8-ultrabook.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan2031 -- 2 Temmuz 2015; 20:08:35 >

• Bu tip acayip hibrit cihazlardan hiç hoşlanmıyorum. Bu saaten sonra 2gb rami olan bir cihaza para vermek yazık olur. Ekran çözünürlüğü de berbat. Bu paraya,hatta daha azına işe yarayacak doğru düzgün bir notebook almak daha güzel bir tercih olur diye düşünüyorum. Böyle bir cihaz için o fiyat çok pahalı.

Tablet mi, laptop mu?

Kesinlikle laptop tercih edilmeli. Ama doğru düzgün bir notebook olmalı.
  • LokmanHekim kullanıcısına yanıt
    Laptop mu tablet mi sözünü mecazi anlamda söylemiş ama siz yanlış anlamışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

Şaka şaka Leş

• aynen mecazi anlamdaydı reklamlarda gördüğüm :) zaten bu cihaz ofis için tasarlanmış hem tablet hem laptop olarak kullanışlı olur diye düşünüyorum .
  • Başlığı ilk gördüğümde laptop mu tablet mi tercih edilmeli diye soracak sanmıştım. Mesajın içeriğinde bunun sorulmadığını ben de anladım da cevabım uygun olmadı haklısınız.

Tablet ağırlıklı kullanılıp gerektiğinde notebook imkanı da olsun deniyorsa tamam ama notebook etkin kullanılacaksa zayıf kalır bu tip cihazlar.

• Yoga 3 ler güzel ancak anlamsız bir şekilde pahalılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.