Şimdi Ara

laptop oyun oynarken kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
62.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • packard bell HD 5650 series windows 7 i5 işlemcili bi laptopum var laptoptan genel itibari ile memnunum fakat ben oyun oynarken(world of warcraft) laptop çok ısnıyor ve kapanıyor bu konuda dhde okudum felan termal macun bitmiştir gibi cevaplar vardı. fakat ben laptopu 4 ay önce aldım termal macunun bittiğini düşünmüyorum laptop neden oyun oynarken kapanıyor?

• Everest programında değerleri konrol edin. Büyük ihtimalle işlemci sıcaklığı fazla olduğundan, kendisini kurtarmak için yapıyor. Bu laptoplarda sıklıkla kaşılaşılan bir sorundur.
  • laptop fanları var altına koyulan onlardan al
  • Çok tozlu bir mekanda kullanıyorsanız fanlar tozla kaplanmış olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustKneel

packard bell HD 5650 series windows 7 i5 işlemcili bi laptopum var laptoptan genel itibari ile memnunum fakat ben oyun oynarken(world of warcraft) laptop çok ısnıyor ve kapanıyor bu konuda dhde okudum felan termal macun bitmiştir gibi cevaplar vardı. fakat ben laptopu 4 ay önce aldım termal macunun bittiğini düşünmüyorum laptop neden oyun oynarken kapanıyor?

Arkadaşım en iyisi Bi soğutucu alman. ! Bende aynı Pc yi Kullanıyorum Daha sorun yaşamadım Benim Kullandığım ve sana önerebileceğim ürün;

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-nbn-5228-gp-johnlone-12---15.4-notebook-sogutucu-%282-port-usb%29/productdetails.aspx?I_ID=41581

• arkadaşlar önerileriniz için çok sağolun fakat dediklerinizi yapmadan sorun çözüldü :D
    arka fanlara kuvvetlice 5-6 kere üfledim düzeldi :D
  • quote:

arkadaşlar önerileriniz için çok sağolun fakat dediklerinizi yapmadan sorun çözüldü :D

İyi Deneme
  • quote:

arkadaşlar önerileriniz için çok sağolun fakat dediklerinizi yapmadan sorun çözüldü :D

Eee içeriye girdi toz 3-4 ay temizlenmesinde fayda var bence fanın
  • quote:

Toz bu cihazların düşmanıdır.Dikkat edin
  • Ben lenovo G560 kullanıyorum Tam Nfs most wantedi açıyorum o arada arkadaşım bana mesaj yolluyo metin 2 ye gel diye most wanted'i alta alıyorum giriyorum mt2 ye Bir süre sonra kapanıyo İşletim sistemim:

Windows 7
    Ekran kartı:1 gb
    intel inside pentium

Daha sorunuz varsa cevaplayabilirim.
    Şimdiden teşekkürler.
  • fanın tozlanmasından banada oldu :)
  • Arkadaslar benimde bilgisayarım 4-5 aylık . CompaQ presario CQ57 laptopumun markasıdır . . Bilgisayarım son 1 ayda oyun oynarken kendini 1 2 dk içinde kapatıyor . Lütfen yardım edin . Siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve yeni üye oldum . Öğrenciyim , param pek yok . Soğutucu olmadan falan olmazmı bu iş .?
  • fanını temizlettir geçer ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTorres

fanını temizlettir geçer ...

Nasıl yapacam kısaca anlatrmısın lütfen :)
  • Şimdi bende geçen sene Pes 11 oynuyordum tak diye gidiyordu pc.Sonrada 5 10 dk beklemeden açılmıyordu. Servise yolladım garantisi vardı.Fanını temizlemişler baya toz olmuş.Sonra sorun çözüldü.Sizde böyle yapın veya yapan varsa ona yptırın fazla masraf almaz heralde.

O yüzden bundan sonrada dikkat edin , halıda felan tutmayın aleti :)
  • sagol . Babamın taktigini uygulucam . elektrik süpürgesi tut dedi fanlara :D
  • Ya simdi acsan kendin termal macunu yneilesen garanti kapsamindan cikicak,
  • benim laptopda oyun oynarken kapanıyor mesela s4 league oynarken birden kapanıyor oyunun sesi geliyor 2 3 saniye sonra ses gidiyor darrrrrr diye ses geliyor.anca kapatma düğmesine basıp kapatıyoruz ama bu kapanma her oyunda oluyor.bana cevap yazarsanız çok iyi olur.
  • Oncelikle gecmis olsun cihazina harici bir notebook fani almani tavsiye ederim ama bu 4 aylik bir cihazda sorun dur cihazi servise goturmeni ve everest programi ile cihaz sicaklik degerlerini oc siz ken kontrol etmeni tavsiye ederim
  • Öncelikle merhaba ben oyun oynarken pc 15-20 dk sonra kapanıyor. Fanını vs. herşeyini temizledim ama yine de aynı ne yapabilirim ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.