Şimdi Ara

Laptop kapağını kapatarak oyun oynama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • monster abra aldım 1060 lı neyse tv ye bağladım bağlarken kapağı kapatıyorum sıcaklık laptop ekranına zarar verir mi

• Sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki son sonrum kızmayın devamlı şarjda kalıyor o sorun olurmu geldi geleli giç power kablosunu çıkarmadım sizce bu sorun olurmu

• Sorun olmaz zira herkes öyle kullanıyor.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Eyw yeni aldıkta malum ilk laptopum laptop olarak değil kasa gibi kullanıyorum tv ye bağlayıp şimdilik sorun yok ilerisini bilemem

• Ben de ilk defa dizüstü aldım 2 kadar önce ve aynı şekilde prize bağlı kullanıyorum. Başka yakınlarım yıllardır dizüstü kullanırlar ve hep aynı şekilde kullanıyorlar. 2-3 yıldır para biriktirdiğim için en doğru kullanım hangi şekilde diye hep forumda bakarım yorumlara ve herkes bu şekilde kullanmayı önermekte.
    aynen zaten monster yetkili servisini aradım istediğim cevapları verdiler uzun uzun sorular sordum kafamda herhangi soru işareti kalmadı çok ilgili ve alakalılar teşekkürler monster
  • 3 ayda bir pil kalibrasyonu yapmanız pil ömrünü ve verimliliğini korumak için daha yararlı olur.
  • BestSupTR B kullanıcısına yanıt
    Pili tamamen bitirip tekrar doldurmaktan mı söz ediyorsunuz. Öyleyse Aralık gibi yaparım ben onu çünkü kullandığım dizüstünü 7 Eylül de aldım.
    Evet ondan söz ediyorum. Tamamdır.

• tv ye bağladığınızda oyunlarda fps düşüyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

aynen zaten monster yetkili servisini aradım istediğim cevapları verdiler uzun uzun sorular sordum kafamda herhangi soru işareti kalmadı çok ilgili ve alakalılar teşekkürler monster

Ben de daha bugün sipariş ettim de. Aklınıza takılan soruların cevaplarını söyler misiniz. Benim de ilk laptopum ve Monster oldu baya bir kafam karışık

• Beels kullanıcısına yanıt
    Tabikide 4k tv oyunlarda ister istemez yetersiz kalıyor sonucta 1060 ama diğer türlü bir sıkıntı yok

• sefasef S kullanıcısına yanıt
    Valla bu ekran olayını sordum ordaki eleman bir sorun olmaz dedi bide devamlı power Kablosu takılı dedim bir sorun olurmu onada olmaz dedi ilerde parça değişikliği yapabilirmişim bide ömür boyu bakım ücretsiz bunlar yetti zaten

• Monitör hz sini mi kullanıyor laptop kendi hzsini mi

• sefasef S kullanıcısına yanıt
    laptop kendi hzsini kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

laptop kendi hzsini kullanıyor

Hocam selamlar bende de abra a5 var yalnız 2 sorun yaşıyorum.

1. si 4k tv me bağladığım zaman tvde sinyal yok diyor ne yaptıysam çözemedim. Sizin bağladığınız tv hangi model acaba?

2. si full hd başka bir tv ye bağladığımda oyunlarda arada bir kasmalar meydana geldi sizde böyle bir durum söz konusu oluyor mu?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sorularımın cevaplarını bilen yok
  • Imaginations kullanıcısına yanıt
    Samsung ua serisi 4 k tvye bağlıyorum devamlı hiçbir sorun yok kapagı kapattıgımda otomatik tv ye geçiyor açık oluncada 2 ekrana aynı anda yansıtıyor yani sorun yok diğer durum ise bende öyle kasmalar donmalar olmuyor arada bir takılıyor saniye sürmüyor 4 k da zaten 1060 la oyunlar normal olarak kasar diğer türlü hiçbir sorunum yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.