Şimdi Ara

Monster Windows 10 Fan Sesi Bitiriyor Beni!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar monster pc ye Windows 10 kurdum fan hiç susmuyor sürekli çalışıyor bu konuda yardımcı olacak arkadaş var mı?
    Müşteri hizmetleri Windows 10 ile alakalı dedi sonrasında baştan kurulum yapın yükseltmeyin dedi baştan kurdum durum aynı.

• Yok mu ahali yardimci olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözümü nedir suanda az calisiyor sesi az ama surekli calisiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: BöcekBaşı

Yok mu ahali yardimci olacak

Günceleştirmelere bakın arkada güncelleme yapıyorsa böyle bir sıkıntı olabilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

quote:

Yok mu ahali yardimci olacak

Günceleştirmelere bakın arkada güncelleme yapıyorsa böyle bir sıkıntı olabilir .

Daha yeni kurdum windows 10 u hocam

• görev yöneticisine bakın sistemi kullanan program ne belki yardımcı olur , ve hotkey programını kurun oradan fan kontrölü yapabilirsiniz .

Bazen bendede oluyor gereksiz yere fan son sürat takılmış oluyor fn+1 yapıyorum düzeliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

görev yöneticisine bakın sistemi kullanan program ne belki yardımcı olur , ve hotkey programını kurun oradan fan kontrölü yapabilirsiniz .

Bazen bendede oluyor gereksiz yere fan son sürat takılmış oluyor fn+1 yapıyorum düzeliyor .

Hocam 3-5 internet sekmesi açtım mı uçuyor fan sanki.O programı kurayım bakalım deneyeyim.
  • BöcekBaşı kullanıcısına yanıt
    Hocam chrome kullanıyorsanız normaldir , ram'e aşırı yükleniyor yani normaldir . Ayrıca internette açtığınız siteyede bağlı olarak tek sekme bile olsa fan hızlanabilir .

Yandex tolokada reklamlar yüklenirken bayağı bir hızlanıyor fan, bence normal gibi görünüyor ama boştayken böyle bir sorun varsa görev yöneticisinin resmini atın bakalım belki gözünüzden kaçmıştır .
    Sn. BöcekBaşı;

Windows 10 'u direk mi kurdunuz yoksa Windows 8.1 'den yükseltme mi yaptınız? Tüm sürücü ve yazılımları kurdunuz mu? Özellikle Hotkey ve Control Center programları fan kontrolü ve diğer kısayol tuşlarını kontrol etmek için mutlaka kurulması gerekiyor.

Fn + 1 tul kombinasyonu ile Maxmimum fan devri ile Otomatik devir seçenekleri arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Control Center programı üzerinden fan devir hızını sıcaklığa göre manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca arka planda açık oyun veya çeşitli uygulamalar ya da etkin indirme penceresi veya flash tabanlı uygulamalar aktifken fan devir hızı yükselebilir.

Detaylı bilgi almak için 444 26 04 numaralı müşteri destek hattımızı atayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMusteriHizmetleri

Sn. BöcekBaşı;

Windows 10 'u direk mi kurdunuz yoksa Windows 8.1 'den yükseltme mi yaptınız? Tüm sürücü ve yazılımları kurdunuz mu? Özellikle Hotkey ve Control Center programları fan kontrolü ve diğer kısayol tuşlarını kontrol etmek için mutlaka kurulması gerekiyor.

Fn + 1 tul kombinasyonu ile Maxmimum fan devri ile Otomatik devir seçenekleri arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Control Center programı üzerinden fan devir hızını sıcaklığa göre manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca arka planda açık oyun veya çeşitli uygulamalar ya da etkin indirme penceresi veya flash tabanlı uygulamalar aktifken fan devir hızı yükselebilir.

Detaylı bilgi almak için 444 26 04 numaralı müşteri destek hattımızı atayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Merhaba
    Windows 10 u direk kurdum yükseltme yapmadım.Tüm sürücüleri kurdum sitenizden windows 10 sürücülerini indirip kurdum.Hotkey ve control center programlarını nereden indireceğim bulamadım yardımcı olursanız sevinirim ve o programlarla ne yapcam.

Sn. BöcekBaşı;

Web sitemizin DESTEK sekmesinden sürücüler yazan yere tıkladığınızda açılan ekrandan notebook modelinizi seçip ilgili sürücülere ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için 444 26 04 numaralı müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

• Merhaba ilgili driverlerı indirdim ancak control center ve hotkey diye bir şey göremedim ben sürücülerde?
  • Merhaba ilgili driverlerı indirdim ancak control center ve hotkey diye bir şey göremedim ben sürücülerde?
    Sn. BöcekBaşı;

444 26 04 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

• quote:

Sn. BöcekBaşı;

444 26 04 numaralı müşteri destek hattımızı arayarak arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

SCM driverı sanırım dediğiniz ama ama fn+1 yapınca düzelme olmuyor bir şey çıkmıyor ekranda da :)
  • quote:

quote:

Sn. BöcekBaşı;

Saygılarımızla,

SCM driverı sanırım dediğiniz ama ama fn+1 yapınca düzelme olmuyor bir şey çıkmıyor ekranda da :)

Hotkey ve Clevo Control Center aynı şey. Fn+1 yapınca fanları maksimuma alır bir daha basınca otomatiğe geri döner. Ekranda bir şey çıkmaz.

http://forum.donanimhaber.com/m_116112492//tm.htm#116112492

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

quote:

quote:

Sn. BöcekBaşı;

Saygılarımızla,

Hotkey ve Clevo Control Center aynı şey. Fn+1 yapınca fanları maksimuma alır bir daha basınca otomatiğe geri döner. Ekranda bir şey çıkmaz.

http://forum.donanimhaber.com/m_116112492//tm.htm#116112492

Hocam Hotkeyi nereden indirebilirim

Monster'ın sürücü sayfasından yada clevo sayfasından uygun modeli bularak indirebilirsiniz.

http://www.clevo.com.tw/clevo_down.asp?lang=en
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Monster'ın sürücü sayfasından yada clevo sayfasından uygun modeli bularak indirebilirsiniz.

http://www.clevo.com.tw/clevo_down.asp?lang=en

Monster da bulamadım da hocam bidaha bakayım

Sorunun çözüldü mü ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.