Şimdi Ara

laptop ile masaüstü takas.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lütfen acil yorumlarınızı bkliyorum
    bu laptop ile masa üstü pc mi takas etmeyi düşünüyorum..

HP PAVILION DV6700
    İlan Başlığı : HP PAVILION DV6700
    2,40 GHz
    2048 MB
    160 GB
    Çift Katman desteğine sahip Lightscribe Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)
    NVIDIA® GeForce™ 8400M GS
    35,70 cm (U) x 25,70 cm (G) x 2,54 cm (min Y) / 3,96 cm (maks Y)
    3,10 kg (6,87 lbs)
    Intel® PRO/Kablosuz 3945ABG Ağ Bağlantısı
    Parmak izi okuyucu
    Dahili Camera
    Dahili Mikrofon

**AMD ATHLON 5200 2,7 ghz

**GİGABYTE MA-790X UD3P AM3+

**ZOTAC GTS 250 512 MB 256 BİT

**KİNGSTON 4 GB 800 MHZ DDR2 RAm

**WD 640 GB C.BLUE 16 MB (SATA )

**TSST DVDW 22X ( SATA )

**LG W2261VP 21,5 FULL HD

klavye mouse logitech wireles

tüm parçaların garantileri devam ediyo..15 ay garantileri var

550 w OCZ fatality ps
    üste ne kadar istemeliyim lütfen acil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wihtman -- 13 Ekim 2010; 17:02:03 >

• koca forumda bi tane cevap vericek yok mu yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wihtman

koca forumda bi tane cevap vericek yok mu yani..

valla bence etme ekran kartı çok sorunlu bir kart bende de aynından var sıkıntı yaşama ihtimalin yüksek
  • ne gibi sorunlar çıkabiliyo..
  • quote:

ne gibi sorunlar çıkabiliyo..

ekran 6 parçaya bölündü kasayı açıp fiziki müdahale ile düzelttik ama geçici bir çözüm oldu bir daha bozulacak mı bilmiyorum ayrıca senin pc daha iyi gibi duruyor
  • benim m.üstü ile bu laptopu kıyaslayamayız ama.üstüne nakit istiyorum zaten birebir takas değil yani..
  • Takas etmek zorundaysan bişe diyemem ama bence de takas etme senin masa üstü çok daha iyi...
    Yok ben illede takas edecem dersen 300-400 arası fark al derim tabi bu benim fikrim
  • senin kasanın garantisi devam ediyor olması guzel ama senin sistemin işlemcisi pek iyi değil. son demlerini yaşıyor diyebiliriz. ayrıca ddr2 sistem. cross-fire yapmayacak birisi için de 790X çipsetinin pek bir onemi yok. notebook un da garantisinin devam ettiğini ve duzgun çalıştığını varsayarak konuışuyorum üzerine 200 tl isteyebilirsin diye duşunuyorum
  • ayrıca 15 ay garanti nasıl oluyor tüm parçaların. hepsinin garanti süresi başka dır.2 yıl olan var 3 yıl olan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çardakçı

ayrıca 15 ay garanti nasıl oluyor tüm parçaların. hepsinin garanti süresi başka dır.2 yıl olan var 3 yıl olan var.

işlemci hariç diğer parçaların minimum 15 ay garantisi var.

arkadaşlar laptoptan soğudum he..
  • quote:

senin kasanın garantisi devam ediyor olması guzel ama senin sistemin işlemcisi pek iyi değil. son demlerini yaşıyor diyebiliriz. ayrıca ddr2 sistem. cross-fire yapmayacak birisi için de 790X çipsetinin pek bir onemi yok. notebook un da garantisinin devam ettiğini ve duzgun çalıştığını varsayarak konuışuyorum üzerine 200 tl isteyebilirsin diye duşunuyorum

ben crosfire yapmayı düşünmüştüm anakartı alırken.. ben 300 tl istedim cevap bekliyorum .laptopun garantisi varsa bu durumda alınır mı peki.
  • quote:

quote:

senin kasanın garantisi devam ediyor olması guzel ama senin sistemin işlemcisi pek iyi değil. son demlerini yaşıyor diyebiliriz. ayrıca ddr2 sistem. cross-fire yapmayacak birisi için de 790X çipsetinin pek bir onemi yok. notebook un da garantisinin devam ettiğini ve duzgun çalıştığını varsayarak konuışuyorum üzerine 200 tl isteyebilirsin diye duşunuyorum

ben crosfire yapmayı düşünmüştüm anakartı alırken.. ben 300 tl istedim cevap bekliyorum .laptopun garantisi varsa bu durumda alınır mı peki.

ya kardeşim sen sistemini kendin sat üzerine koyabiliyorsan biraz koy git bir tane sıfır laptop al macera arıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

quote:

quote:

ya kardeşim sen sistemini kendin sat üzerine koyabiliyorsan biraz koy git bir tane sıfır laptop al macera arıyorsun

çok iyi fikir bunu düşünmedim hiç... zaten bunu satabilseydim bu tür maceralara kalkışmazdım..

• çok iyi fikir bunu düşünmedim hiç... zaten bunu satabilseydim bu tür maceralara kalkışmazdım..

satarsın araştır biraz satış sitelerinde doğru fiyatı bul satarsın masüstü daha kolay satılır
  • hele bir cevap gelsin karşı taraftan. ama sen aragorn20 yi dinle istersen. sen notebook ile ne yapacaksın soylesen ona gore oneride de bulunabiliriz.
  • forum un ikinci el kısmından satarsın . elden teslim edersin . sonuçta garantili ürünler.
  • koydum ilan sitelerine cevap yok gelmiyo ayrıca değerinin çok altında istiyolar temiz pc ya..

ben autocad 2007 çalıştırcam site falan tasrlıcam okul amaçlı elektronik prog. falan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wihtman -- 13 Ekim 2010; 16:44:42 >
  • free-dos olanı vardıwww.eksenbilgisayar.com da ama kalmamış o daha ucuzdu tabii. taksitle alabilirsin böyle bir dizüstü. elindeki masaüstünün de ilanı donanimhaber in ikinci el kısmına ver. psu nun klavye nin hatrına satılır. sadece psu yu 100-110 tl ye satarsın . monitor u de kolay satarsın. kasadan ayrı satabilirsin. kasa nasıl birşey. mid tower mı daha mı geniş.
    bazen sıcak fırsatlar da migros ya da carfoeur gibi mağazalar da eski modellerde indirim oluyor. ama senin işini görecek pc ler onlarda.intel T4000 serisi gibi. 600-700 gibi fiyatlara satılıyor. bu linkini verdiğim notebook da iyidir fiyatına göre. ama pcdepo yu araştır yine netten istersen sonra problem olmasın.

http://www.pcdepo.com/asp/product/76814/DELL-INSPIRON-M5030-32H22B-P320-2G-250G-15-6-NOTEBOOK

• bi satabilsem değerlendircem alternatifleri..
  • wihtman W kullanıcısına yanıt
    seninki laptop dimi ben pc yi onla takas etmek istiyom ne dersin ama sen ezineye gelicen ben degil full parca seti vericemyanı ekran fare kablolar vb. olur mu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.