Şimdi Ara

laptop hard disk değişimi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlarhttp://www.ebrarbilgisayar.com/dell-inspiron-7537-s20w65c-notebook-pmu296419 bu linkteki laptopu aldım. hafızası 500 gb . evdehttp://store.sony.com/sony-1tb-external-usb-3.0-portable-hard-drive-zid27-HDE1/B/cat-27-catid-All-Computers-External-Drives taşınabilir hard disk var. bunu takarsam bir sorun yaşar mıyım? yavaşlama olur mu?

• yok mu bilen
  • Nasıl yani taşınabilir hdd yi USB'den mi takacaksınız yoksa hdd yerine mi?Biraz açsanız iyi olurdu eğre usb olarak takacaksanız sıkıntı olmaz hdd yerine zaten takamazsınız.
  • usb olarak takmayı niye sorayım k i :D laptoptaki hddyle bunu değiştirebilir miyim onu soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jporta

usb olarak takmayı niye sorayım k i :D laptoptaki hddyle bunu değiştirebilir miyim onu soruyorum

değiştiremezsiniz harici hdd bu içine açamazsınız açsanız bile zarar görür..dahili hdd lere bakın..
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    yanlıs biliyorsunuz içindeki harici hdd laptoptakiyle aynı. ben aynı hızı ve performansı verirler mi diye merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jporta

yanlıs biliyorsunuz içindeki harici hdd laptoptakiyle aynı. ben aynı hızı ve performansı verirler mi diye merak ediyorum

2.5'' hdd var bende biliyorum ama içini zarar vermeden açabilirmisniz orasını bilmiyorum...bunlar daha pahalı hepsi 5400 rpm dahili alın biraz daha ucuz onlar..içini açmakla uğraşmayın..
  • bu konuda en onemlisi taşınabilir hddnin girişleri bazılarının farklı oluyor garantisi yoksa case şoklu değil vidalıysa elin de az bucuk tornavida tutuyorsa aç bi bak giriş standar hddlerle aynıysa sorun olmaz bağla gitsin 2.5" zaten. yalnız ben de 7537 kullanıyorum garanti durumunu nasıl çöözeceksin hocam. yani elindeki hddyi asla elinden çıkarma bi de madem böyle bir şey düşünüyosun bizler için video çeker misin değişim yaparken been de 1 tb düşünüyorum internal daha almadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.