Şimdi Ara

Laptop Gibi Parlak Ekranlı LCD Tv Var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptoplarda gördüğümüz parlak ekran lcdler büyük modellerdede mevcut mu ve hangileri ?

Parlak ekranların görüntüleri çok daha iyi siyahı daha iyi veriyorlar...

Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Haydoot,

Bunlardan Samsung'da var. Ama ayna etkisi de yaptığından pek sevilmiyor. Yani ekrana bakınca görüntüden başka kendinizi de görüyorsunuz tüplü tv.lerde olduğu gibi. Ama bunun 'albeni'sine kapılanlar da var. Ben pek tavsiye etmem.
  • Yansıma var ama bence rahatsız edici değil.Tavsiye ederim.
  • Valla benim yansıma hastalığım yok plazma kullanıyorum laptop ımda parlak ekran ben tam tersine LCD nin o mat görüntüsünden rahatsız oluyorum
  • Super clear ekran serisi bir samsung o zaman.
  • sony x serisinde var dediğin arkadaşım
  • SAMSUNG M87/86 serisi dediğiniz gibidir.
  • Laptop ta fazla dikkat çekmio ama 106 ekran lcd de yansıma çok kötü sonuçlar doğurabilir..
  • Samsung f86 100 hz lcd
  • abi sony x serisine bakın samsung da yansıma var
  • HP w2408h monitör kullanıyorum yansımalı 24 inch full hd ön kaplama bariz bir şekilde görüş açısını azaltıyor ama monitör olduğundan 140 derece açıyla izlemeyeceğinizden dert olmuyor. Bu görüş açısının darlığı TN panel ve ön parlak kaplamanın beraber kullanılmasından. Samsung ise Tv sin de böyle bir sorun yaşatmamış özellikle inceledim görüş açısı parlak olmayan tv ler kadar geniş kaplamaya rağmen. Burada tek düşünülecek konu kaplamanın yol açtığı ayna etkisi yani yansıma. Buna karşın renkleri daha iyi verdiği de bir gerçek sonuçta tercih kişinin kendine kalıyor. Kimi parlak sever kimi mat.
  • Kullanan biri olarak söylüyorumki yansıma pek sorun olmuyor(tabi tam cepheden güneş alırsa bişey diyemem) yeni sonylerde yansıma yokmuş deniyor. Parlak ekran olup yansıma olmuyorsa bu büyük başarı sayılır. Tabiki yerinde görmekde fayda var.
    Ayrıca hp nin65xx serisi notebookundaki hdmi çıkışından görüntüyü panele verince panelin görüntüsünün notebook dan daha parlak ve canlı olduğunu söyleyebilirim(tabi ayarlar felanda önemli).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.