Şimdi Ara

lancer 1.8 cvt 2009 u nasıl bilirsiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 110bin km de lpgli 1.8 lancer 2009 almayı düşünüyorum ama emin olamadım. nerde sorsam cvt yi yerden yere vuruyolar. 1.8 in performansını düşürüyor, çabuk bozuluyor, daha iyisi olabilirdi şeklinde kötülemeler. bu araba sorunlu bi araç mıdır? aracımın ömrü sanayide geçsin istemiyorum. ayrıca 110bin km ve tüplü. bunlar bana sorun çıkarır mı ? 65bin lira istiyor adam ama çok geldi bana. aracı bilenler bi konuyu aydınlatırsa sevinirim.

• 1.8 lancer biraz performans olarak biraz zayıf ancak kötü değil. Özellikle kalite olarak kesinlikle çok güzel sanayiye uğrar mıyım diye düşünmeyin mümkün değil uğramazsınız. Ayrıca 1.5 ile 1.6 ya binip sonra 1.8e bindiğinizde başka bir arabaya binmiş gibi hissedersiniz çünkü donanım-yalıtım vsvs çok üst seviyede.
  • Cvt sivisi degisimi serviste ve zamaninda yaptirilmis mi muhakkak kontrol ettirin.

O arabanin motoru evladiyeliktir, problem cikarsa bakimi aksatilmissa cvt den cikar.

Hayirli gunler
  • Fiyat yüksek
  • 65 bin lira sırf 1.8 diye lancer'a verilmez. 1.8 lancer'ın performans açısından 1.6 lancer ile çok bir farkı yok. 65'e kadar çıkacaksanız asx alın. 1.8 motorlu lancer cvt şanzımanlı olduğu için oldukça sıkıcı bir araçtır. 1.6'nın verdiği tadı vermez. ancak donanım açısından 1.6'dan biraz daha iyidir, 65'e bulacağınız 2011-2012 intense paket asx'ten ise daha kötüdür.

1.8 lancer 4b10 kodlu mitsubishi motorunu kullanır. cvt şanzımanlıdır. sıkıntılı cvt şanzımanlarda yanılmıyorsam hızlandıkça bir ses oluşuyordu kayış sesi gibi, eğer bu aracı incelerseniz ve bu sesi duyarsanız o araçtan uzaklaşın.

teknik verileri paylaşıyorum;
    https://www.auto-data.net/tr/mitsubishi-lancer-x-1.8i-143hp-cvt-15634

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 19 Ocak 2019; 8:17:46 >

• Şu an temizini bulsam 1 dakika bile düşünmeden alacağım arabadır kendileri..
  • 65 e daha iyi seçenekler var lancer alınmaz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-lounge-full-full-arac-otomatik-vites-639266596/detay

Örnek bir ilan uğraşırsan 64 e kapatılır. 2 yaşında araç , donanımlı paket , vites tam otomatik yani lpg tak gez. Bahsettiğin lancer 10. yaşına geliyor eski civiclere fahiş fiyat yazanlardan farkı yok o lancera araca 65 yazan adamın...
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    egea dediğin tenekenin önde gideni şirket arabası. fiat marka piyasanın en altındadır hiç bir aracını almam
  • cvt şanzuman diğer şanzumanlara göre daha konforlu ve daha az yakıt tüketimi olur kullandığım fluence vardı 1250-1400 devirde düz yolda 70-80 km ile giderdi sakin kullanım için çok güzel bir şanzumandır bekletilerinizi karşılar bakımları zamanında yapılmışsa sizi hiç üzmez şu an honda toyota nissan benzinli modellerinde bu şanzumanı tercih ediyor arızası yüksek olsa japonlar tercih etmez arac temizse alınır
  • korayreyiz K kullanıcısına yanıt
    Dostum hb lounge plus araca bindim 1.4tjet carplay , adaptif cruise control , fren desteğine kadar dolu paket bir araçtı piyasanın en altı bu oluyorsa piyasada araç yok veya biz arabaya binmiyoruz. Ha eğer boş paketleri kastediyorsan herhangi bir c sedanın boş paketinden kalite akmıyor.

İlla dar düşünüyorum kaliteli bir araç bakacağım dersen lancer malzeme kalitesi ve yalıtım olarak iyi değil. Bahsettiğin aracı test sürüşüne çıkarsan ederinin 65 olmadığını görürsün. 65 e sürüyle daha diri benzinli otomatik araç bulunur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 19 Ocak 2019; 18:10:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Dostum hb lounge plus araca bindim 1.4tjet carplay , adaptif cruise control , fren desteğine kadar dolu paket bir araçtı piyasanın en altı bu oluyorsa piyasada araç yok veya biz arabaya binmiyoruz. Ha eğer boş paketleri kastediyorsan herhangi bir c sedanın boş paketinden kalite akmıyor.

İlla dar düşünüyorum kaliteli bir araç bakacağım dersen lancer malzeme kalitesi ve yalıtım olarak iyi değil. Bahsettiğin aracı test sürüşüne çıkarsan ederinin 65 olmadığını görürsün. 65 e sürüyle daha diri benzinli otomatik araç bulunur...
    ederi taş çatlasın 55 1.8 lancer'ın. daha fazlası fantezi. sahipleri tarafından 'bu araç özel, türkiye'de çok az var' safsatasıyla özel whatsapp grupları kuruldu, kulüpler kuruldu. ama ben bindim de sürdüm de, öyle ohaa denilecek özel bir araç değil. 1.6 lancer'a biraz modifiye yap, jant değiştir spoyler tak kule gergisi coilover filan tak 1.8 lancer'dan çok daha güzel bir makine çıkacak ortaya.

egea'ya gelince tercih meselesi. ben benzinli egea almam. ama 1.6 mjet2 dizel otomatik bu fiyat olsaymış fena olmazmış yolda çok sağlam gidiyor o makineler

• 65 lik ilana gidipte 55 istemek biraz yürek ister. Araba güzel kaçırmak istemiyom . 55 diyince siktir git demesin adam
  • Madem her şeyi biliyorsun tenekeyi leğeni ne halt ediyorsan adamdaki ağıza bak ne uyuz adamsınız kardeşim sizin gibiler
  • Satıcı sazan.avi yapıyor. 65 e daha yeni model araç bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayreyiz

65 lik ilana gidipte 55 istemek biraz yürek ister. Araba güzel kaçırmak istemiyom . 55 diyince siktir git demesin adam
    yav ben sadece örnek söyledim. adama tabii ki 55 vereyim demeyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.