Şimdi Ara

Lan acayip zevkliymis.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende diyorum bu Fb li ve Bjk liler hakemle o kadar maç kazanınca nasıl bu kadar mutlu oluyorlar diye ilk defa başımıza gelince anladım neden olduğunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Katılmıyorum tek kale oynadik .. Hakkimizdi 1 puana gelen kasaplara ders olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendileri çok temiz ya bize çamur atıyorlar. hakem batırıp sıvadıysa biz ne yapalım kardeşim?
  • Adamlar şampiyonluğa oynuyor dertleri hala biziz ne büyüksün Cimbomum
  • ilk defa başımıza gelince
  • Çamur at izi kalsın. Yaptıkları bu.
  • Bu hakem fenere beleş penaltıyı verince burdaki fenerliler muhahahahas zuhahahahaha yiyin birbirinizi diyordu

Şimdi sıra bizde beter olun

• Bu maçı izleyenler canlı canlı tarihe tanık oldu. Bu yeni gelecek vaadeden hakem başlamadan kariyerini bitirdi. Allahtan şampiyonluğa falan oynamıyoruz. Büyük yaygara kopardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa mı Burak aka QraL ve tayfasının kendini yok yere yere atıp kazandırdığı kaçıncı penaltı bu hekam avcılığı yapan oyuncu grubuna sahipsiniz hala ilk defa diyor utanma yok
  • rıdvan ve gültekin 1 saattir aralıksız ağlıyor, Şikeli sezonda milletin hakkı yenirken bu kadar sümkürmediler..
  • Bu tweet atıldığından beri kahkaha atıyorum

Lan acayip zevkliymis.
  • ilk defa he mi
  • ilk defa

• Yine yanlış algı eyyam 2 tarafa vardı.. gerisini TS kendisi başardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar şike falan demiş, yahu bu dursun'un transfer yapmaya mecali yok şikemi yapacak
  • Sezonun başında ofsayt'tan gol attığınız da çok yargara koparmıştık o zamanlar şampiyonluk potasındaydınız.

Şimdi üçüncülük için çekiştiğiniz için fazla ses etmiyoruz hadi yine iyisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bende diyorum bu Fb li ve Bjk liler hakemle o kadar maç kazanınca nasıl bu kadar mutlu oluyorlar diye ilk defa başımıza gelince anladım neden olduğunu.

insanda azicik utanma olur. bu sezona kadar 657676897689 mac kirmizi gormeyen takim Galatasarydi
    Ofsayttan attiniz golleri ne cabuk unuttunuz ?
    Burak'in kendini atarak penalti almalari ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bende diyorum bu Fb li ve Bjk liler hakemle o kadar maç kazanınca nasıl bu kadar mutlu oluyorlar diye ilk defa başımıza gelince anladım neden olduğunu.

insanda azicik utanma olur. bu sezona kadar 657676897689 mac kirmizi gormeyen takim Galatasarydi
    Ofsayttan attiniz golleri ne cabuk unuttunuz ?
    Burak'in kendini atarak penalti almalari ?

Şu Fb liler utanmadiktan sonra ben 50 maçı hakemle kazansam yine utanmam.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Ne guzel nickin var senin :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.