Şimdi Ara

Lan acayip zevkliymis. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabii yaş 12 olunca 1996-200 arası şampiyonlukları dönemini hatırlamıyor insan.
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    Arif'i falan hiç bilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: siexs

Arif'i falan hiç bilmez

Halbuki Arif biter Burak başlar, Burak gider Umut gelir. Bunlarda bitmez benzer oyuncular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: siexs

Arif'i falan hiç bilmez

Halbuki Arif biter Burak başlar, Burak gider Umut gelir. Bunlarda bitmez benzer oyuncular.

Genc kardesimize kizmayin bu kadar.milenyum sornasi dogunca boye oluyor tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burakin kendini atarak aldigi son penaltıyı bana gösterir misin arkadaşım. 2012 yilindaki Besiktas macindan sonra beleş bi penalti çalınmış mi Buraka bilmek istiyorum.
    Ama o mactan sonra en az 10 tane çalınması gereken ve çalışmayan penaltı gosterebilirim mudahale sirf Burak a yapıldığı icin ben

• Hatake Kakashi kullanıcısına yanıt
    Tüh yazık olmuş 2012'den beri hırsızlık yapamamış.
    Olay hirsizlik yapip yapamamasi degil.2012 den beri oynanan 3 sezonun 2sini sampiyon bitirmisiz zaten.Olay sizlerin kendinizi bi yalana inandirip o yalan uzerinden magdur edebiyatı yapmanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Olay hirsizlik yapip yapamamasi degil.2012 den beri oynanan 3 sezonun 2sini sampiyon bitirmisiz zaten.Olay sizlerin kendinizi bi yalana inandirip o yalan uzerinden magdur edebiyatı yapmanız

Bizim temel derdimiz de zaten bu hırsızlıklarla, haksız penaltılarla şampiyonluklar. Bunu da anlatamayınca mağdur edebiyatı oluyor.
    İşiniz gücünüz algı operasyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

İşiniz gücünüz algı operasyonu

İşiniz gücünüz pişkinlik.
  • reVes7 R kullanıcısına yanıt
    Sakın ol ufaklık. Hastamı oldun okula gidemeyip buradami takılıyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Pişkinlikle ne alakası var, bu konuda temiz kulüp yok derim ben,sen de çıkar besiktaslilik duruşu dersinz ben de gülerim. 2003'leri Unutursun tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Ulan eyyam diyince akla gs gelir bir de utanmadan ilk defa yazmışlar.

galibiyet görünce böyle oldu gsliler HAHAHAHAHAHAH

Dedi penaltı almayınca gol atamayan takımın taraftarı

Lan acayip zevkliymis.
    :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Lan acayip zevkliymis.

kaynak koyarmısın?

her excellde hazırlanmış tabloyu gerçek kabul edersek yandık. Doğruda olabilir. Kaynak göstermekte fayda var.

• Bunu sokakta söyleme gülerler
  • Bi nesil Ali Aydın'la Anelka'nın Önder'in smaçlarıyla büyüdü.
  • ILK DEFA
    ILK DEFA
    ILK DEFA
    ILK DEFA
    ILK DEFA
    ILK DEFA
    ILK DEFA
    ILK DEFA
    ILK DEFA

• Orda " ilk defa hakemle kazandık " yazısı mı gördüm ben

• ChuckPalahniuk kullanıcısına yanıt
    http://m.hurriyet.com.tr/bakin-bilim-ne-diyor-20938487 bu 97-2012 arasi icin yapilmis haber

http://kralspor.ensonhaber.com/m/haber.php?id=99044 bu 00-15 arasi icin

yine inanmazsan tff nin sitesinde hepsinin tek tek maclarina hizlica bakip 1 saatte cikarirsin listeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Bizim temel derdimiz de zaten bu hırsızlıklarla, haksız penaltılarla şampiyonluklar. Bunu da anlatamayınca mağdur edebiyatı oluyor.

Sizin temel derdiniz Burakin en son kazandığı maglum Besiktas maçındaki haksiz penalti üzerinden magduriyet çıkarıp sizin lehinize olan hakem hatalarını hakli göstermeye çalışmak.
    O günden sonra ne zaman Besiktasa haksız penalti calinsa ama Burak da zamaninda bizim macta kendini yere atti yaaaaa deyip uste çıkmaya çalıştınız hep
    Bahaneniz hazirdi daima.Ama unuttugunuz bi sey var biz bize karsi yapilan haksizligi maksimum 1 hafta konusup önümüze baktik sonucta şampiyonluklar kupalar kazandik.Siz ise size yapilan haksizliklar karşısında kolayi secip mağdur edebiyati yaptiniz haftalarca aylarca sadece tek pozisyonu konuşup hep yerinizde saydiniz ve sonuc maglum yillardir tek kupa kaldiramadiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

http://m.hurriyet.com.tr/bakin-bilim-ne-diyor-20938487 bu 97-2012 arasi icin yapilmis haber

http://kralspor.ensonhaber.com/m/haber.php?id=99044 bu 00-15 arasi icin

yine inanmazsan tff nin sitesinde hepsinin tek tek maclarina hizlica bakip 1 saatte cikarirsin listeyi

inanmamak değil. Kaynak göstermekte fayda var diyorum. Her excell tablosunu veri kabul etmemek lazım. Doğrudur değildir dedim.

Genel olarak tabloya yorumum, şikeyi veya kayrılmayı kanıtlıyor diyebilecek birisi 2010-2011 sezonuna baksın derim ozaman.

Burada sidik yarışı söz konusu olduğu için, kronolojiye hakim değilim şimdi:)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.