Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (798. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.132
Cevap
136
Favori
1.872.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PamirSAROS

quote:

Orijinalden alıntı: AntiMicrop

quote:

Selam arkadaşlar,
    bu fotoğraflarda bizim Kayhan kardeşim ile Ankara buluşmamızdan.. Fotoğraflar az ama idare edin artık..

Arabaların ikisi de on numara. Pamir abinin araba zaten rengiyle dikkat çekiyo
    Bu arada Lpg 2.49 dikkatimi çekmedi değil hani

Teşekkür ederim kardeşim.Evet rengi güzel aslına bakarsan 2003 yılında bu renk çok güzeldi o zaman arkadaşımla çok dikkatimizi çeker deli gibi imrenirdik ama bu araba tesadüf geldi diyebilirim.Ben önceki arabamın rengi olan koyu gri varya bildiğimiz gri değil kül grisi diyolar işte o renge hayran olmaya başlamıştım böyle değişik açılardan mor filan oluyodu acaip bişeydi çok aradım denk gelmedi birde bal köpüğü rengine bitiyorum o sarı olanlara ondan 2 tane denk geldi arabalar bakımsızdı bunu aldık ama buda güzel fakat laguna arabasına sürekli temiz binmek gerekiyor bazı arabalar kirli de güzel ama bu araba jantlar kirlendimi bitiyor ( 2000 ve sonrası RXT için sölüyorum )

Evet 2.49 hatta 2.54 leri gördük ama neyseki şu anda en ucuz milangaz gördüm 2.35 bir gün deneyeceğim ne zaman shell ve opet sevdam dan vazgeçersem milangazı da deneyeceğim fakat BP den 3 kere aldım 1.5 sene içerisinde bir daha zorda kalırsam ancak shell veya opete gidebilmek için 5-10 tl lik alırım hemen bitiyor.

Pamircim 2009dan beri milangazdan alıyorum, 50bin km olmuştur milangaz gazı ile, sorun yok. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardatun

quote:

Orijinalden alıntı: saitzor

iyi akşamlar arkadaşlar kısa bir aradan sonra sizinleyim bu arada düzceye geldim arabada sanayiden çıkmış. toplam mAsraf 3300 tl kk 7 taksit yapmışlar. triğer baskı balatada değişmiş araba yağ yağ gibi olmuş debriyaş tüy gibi hafif motarun gidişide daha iyi sanki eee 3300 tl masraf ettim usta 250 000 km garanti vermiş i kullanırsan 500 000 gider demiş. Ama arkadaşlar maddi olarak sıkıntıdaydım araba sağlam bir arıza aypınca beni aradan çıkardı gibi mecburen aracımı satılığa çıkarıcam. Aracımda kaportada sıkıntı yok motor zaten yani yapıldı yani uzun süre masrafsız bir araba resimleride çekince internete koycam.km 139 000 de füme aracım çok temiz kazası filanda yok Arkadaşlar kısaca aracımı ne kadara satabilirim. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
    ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE YAZDIĞIM Bİ MESAJ BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

13-14 desek hoşuna gitmeyecek, 16dan aşağı verme dersek te satman zor. En iyisi cevap vermemek :)

Merhaba ardatun yorumun icin tesekkur ederim. 2001 mdel rxt 139 000 de orjinal degisen yok aracimda hic bir sorun yok sadece arka sag camurlukta duzeltme var uzun sure hic masraf yamadan binilcek bi araba on numara diyebilirim. Boyle bi araban olsa 13-14 e satarmisin. Yada senin arabayi bilmiyorum ama sen arabani kaca satarsin? Tesekkur ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ardatun

quote:

iyi akşamlar arkadaşlar kısa bir aradan sonra sizinleyim bu arada düzceye geldim arabada sanayiden çıkmış. toplam mAsraf 3300 tl kk 7 taksit yapmışlar. triğer baskı balatada değişmiş araba yağ yağ gibi olmuş debriyaş tüy gibi hafif motarun gidişide daha iyi sanki eee 3300 tl masraf ettim usta 250 000 km garanti vermiş i kullanırsan 500 000 gider demiş. Ama arkadaşlar maddi olarak sıkıntıdaydım araba sağlam bir arıza aypınca beni aradan çıkardı gibi mecburen aracımı satılığa çıkarıcam. Aracımda kaportada sıkıntı yok motor zaten yani yapıldı yani uzun süre masrafsız bir araba resimleride çekince internete koycam.km 139 000 de füme aracım çok temiz kazası filanda yok Arkadaşlar kısaca aracımı ne kadara satabilirim. bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
    ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE YAZDIĞIM Bİ MESAJ BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

13-14 desek hoşuna gitmeyecek, 16dan aşağı verme dersek te satman zor. En iyisi cevap vermemek :)

Merhaba ardatun yorumun icin tesekkur ederim. 2001 mdel rxt 139 000 de orjinal degisen yok aracimda hic bir sorun yok sadece arka sag camurlukta duzeltme var uzun sure hic masraf yamadan binilcek bi araba on numara diyebilirim. Boyle bi araban olsa 13-14 e satarmisin. Yada senin arabayi bilmiyorum ama sen arabani kaca satarsin? Tesekkur ederim...

Tabi ki satmam :)
    Ama piyasası da anlamsız şekilde düşük Lagunanın.
    Şu an mesela ben arabamı 12bine satsam ne alıcam :)
    Üzerine ciddi bi miktar eklemeden daha iyi bir araba almanın imkanı yok.
    Deneyin aklınızdaki rakamlardan, umarım alıcısı çıkar.

• hayırlı geceler arkadaşlar benim bi sorunum çıktı bu xenonları taktık şimdi de servis veriyor sound lack fortin diye çıldırıcağım aracı kontrol da ettim bi sıkıntı yok xezoznları taktıktan sonra oldu nedendir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendikaptan_58

hayırlı geceler arkadaşlar benim bi sorunum çıktı bu xenonları taktık şimdi de servis veriyor sound lack fortin diye çıldırıcağım aracı kontrol da ettim bi sıkıntı yok xezoznları taktıktan sonra oldu nedendir acaba ?

O uyarıyı yanlıs duyuyorsunuz surekli
    "side lights faulty" (yan ışıklar bozuk). Xenon ların takılmasından sonra başlaması gayet doğal çünkü taktıklarınız 35 W lık oysa orinal ampullerınız 55 W lık o yuzden takacagınız Xenonun da aynı gucte olması gerekıyor. Kaldı ki inanın ne kadar ayar yaparsanız yapın merceksız sonradan takılan bır Xenonla karsıdan gelenlerın bayaca hayır duasını aldıgınızı soylıyebılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEPHAISTOS

quote:

hayırlı geceler arkadaşlar benim bi sorunum çıktı bu xenonları taktık şimdi de servis veriyor sound lack fortin diye çıldırıcağım aracı kontrol da ettim bi sıkıntı yok xezoznları taktıktan sonra oldu nedendir acaba ?

"side lights faulty" (yan ışıklar bozuk). Xenon ların takılmasından sonra başlaması gayet doğal çünkü taktıklarınız 35 W lık oysa orinal ampullerınız 55 W lık o yuzden takacagınız Xenonun da aynı gucte olması gerekıyor. Kaldı ki inanın ne kadar ayar yaparsanız yapın merceksız sonradan takılan bır Xenonla karsıdan gelenlerın bayaca hayır duasını aldıgınızı soylıyebılırım.

Tofaşcıların zenonu beni öldürecek bi gün gözümü kısıp geçiyorum hep. Baya hayır dua ederim. Senin farindan daha beteri senin gözünü alsın diye gerisini boşver.

• quote:

quote:

ne yapmalıyım bunun için çok sinir bozucu oldu bu servis ışığı darlandirdi beni açıkçası

• quote:

quote:

Cumartesi Malzemeni alıyorum kardeşim anında kargo yaparım duruma göre.Yoksa pazartesi kargolarım salı alırsın

Ha sorununun ne olduğunu bilmiyorum bende de xenon vardı bi terslik yoktu sonra sökturmustum istez

abi sen haftasonu gelmiyomusun?

• quote:

quote:

quote:

ne yapmalıyım bunun için çok sinir bozucu oldu bu servis ışığı darlandirdi beni açıkçası

kardeşim taktırma dedim şeytana uydun halledersin İnşaallh, kardeşim bu arada sendeki fotoları mail adresime atarsan sevinirim... saygılarımla

• quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar,
    bu fotoğraflarda bizim Kayhan kardeşim ile Ankara buluşmamızdan.. Fotoğraflar az ama idare edin artık..

Teşekkür ederim kardeşim.Evet rengi güzel aslına bakarsan 2003 yılında bu renk çok güzeldi o zaman arkadaşımla çok dikkatimizi çeker deli gibi imrenirdik ama bu araba tesadüf geldi diyebilirim.Ben önceki arabamın rengi olan koyu gri varya bildiğimiz gri değil kül grisi diyolar işte o renge hayran olmaya başlamıştım böyle değişik açılardan mor filan oluyodu acaip bişeydi çok aradım denk gelmedi birde bal köpüğü rengine bitiyorum o sarı olanlara ondan 2 tane denk geldi arabalar bakımsızdı bunu aldık ama buda güzel fakat laguna arabasına sürekli temiz binmek gerekiyor bazı arabalar kirli de güzel ama bu araba jantlar kirlendimi bitiyor ( 2000 ve sonrası RXT için sölüyorum )

Evet 2.49 hatta 2.54 leri gördük ama neyseki şu anda en ucuz milangaz gördüm 2.35 bir gün deneyeceğim ne zaman shell ve opet sevdam dan vazgeçersem milangazı da deneyeceğim fakat BP den 3 kere aldım 1.5 sene içerisinde bir daha zorda kalırsam ancak shell veya opete gidebilmek için 5-10 tl lik alırım hemen bitiyor.

Pamir gülverende sitelere doğru giderken sonda milangaz var 2.25 kr. Ben hep oradan alirim. Bi sıkıntı yok şiddetle tavsiye ederim. Parana yazik etme opetin kazigini çok yedim. Gerek yok abi.. bugün doldurdum depoyu içinde vardı gaz 52 tl aldı km baktım 235km kaba bi hesaba göre 22 kr gibi bişey çıkıyo. Daha ne olsun bilader.

• çok yakıyo diyen arkadaşlar için tamamı şehir içi kullanım :) aldığım litre fiyatı 4.19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTaLiTY41 -- 10 Nisan 2012; 23:11:15 >

• quote:

quote:

Selam arkadaşlar,

Teşekkür ederim kardesim. Ankaradaysaniz sizide aramızda görürüz. Inşallah kazasız günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.youtube.com/watch?v=pMhg25_jkx0&feature=channel lagunacılar buluşması güzelde olmuş valla o kadar laguna bi araya gelince çok hoş manzaralar çıkıyor ortaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmrtb

quote:

Selam arkadaşlar,

nedir bu laguna sevdası Güzel arabalar abiler, Allah kaza bela vermesin yeter ki...

Amin cümlemize.

• 770 km'lik şehir içi~dışı karma ortalama yol bilgisayarında 8.5 lt/100 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLiTY41

çok yakıyo diyen arkadaşlar için tamamı şehir içi kullanım :) aldığım litre fiyatı 4.19

o nasil sehir ici dostum..nerenin sehir ici

• quote:

çok yakıyo diyen arkadaşlar için tamamı şehir içi kullanım :) aldığım litre fiyatı 4.19

Hangi şehir içi bu acaba 7.3 ? Bunu bence en iyi hephaitos değerlendirir sizce mümükünmü @hephaitos efendimiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcweblife

770 km'lik şehir içi~dışı karma ortalama yol bilgisayarında 8.5 lt/100 .

Karmada 8.5 normal ben Ankarada bundan önceki sadece benzinli olan lagunam ile 8.9-8.6 geziyordum ofisimle evim arası düz mesafeydi kışın 9.3 9.4 oluyodu yazın 8.6 lara iniyordu yani o 8.5 normal
  • quote:

quote:

quote:

İki tarafa da 20 watt'lık ampül daha eklettir, içerde kalsınlar.
    Hem ses kesilir, hem de gece motor kaputunu açınca ışıl ışıl olur ne güzel :)

• quote:

:))))
    Şehir içi diye çevre yoluna çıkıp 90la gittin di mi :)
    Esat, ayrancı, seyranbağları bölgesinden çıkmayarak kullansan kaç çıkar sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda-tt -- 11 Nisan 2012; 9:02:42 >
  • 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.